Herbal Care, Szampon do włosów matowych i bez objętości 'Chmiel'

Herbal Care, Szampon do włosów matowych i bez objętości 'Chmiel'

Cena PLN 8.00

Szampon z chmielem dla wszystkich, którzy mają włosy matowe, pozbawione objętości. Skomponowany z cenionych od wieków naturalnych składników roślinnych, które skutecznie wzmacniają włosy, pogrubiają ich strukturę oraz nadają pożądaną objętość i blask. Włosy z dnia na dzień są bardziej sprężyste, lśniące i pełne życia.
Efekty:
- zauważalna, długotrwała objętość,
- jedwabista miękkość i blask,
- wyraźnie wzmocnione, elastyczne i puszyste włosy.

do włosów bez objętości, do włosów normalnych
regenerujące, oczyszczające, wzmacniające, dodające objętości
Skóra głowy
sucha i wrażliwa, normalna

Dobry oczyszczacz włosów, nadaje im fajnej objetości i lekkości.

Zazwyczaj do mycia włosów używam szamponu o działaniu nawilżającym i regenerującym, ale takie ziołowe też pojawiają się z mojej pielęgnacji. Ten wpadł mi z oków w oko podczas zakupów w dyskoncie i takim oto sposobem pojawił się u mnie w domu

Szampon ma całkiem ładne opakowanie niestety zupełnie nie funkcjonalne przez sześciokątną zakrętkę którą należy odkręcać zakręcać, w moim przypadku wiecznie ona mi gdzieś ucieka i po pewnym czasie to w ogóle nie zakręcałam opakowania. Sama butelka jest wykonana z transparentnego zielonego plastiku posiada dwie etykiety,, na których znajdziemy szczegółowy opis składu przeznaczenia i stosowania oraz wyszczególnienie zawartości 90 % składników naturalnych, w tym chmielu i nadruk zielonych szyszek chmielowych. Pojemność niestandardowa 330 ml.

Konsystencja jest gęsta żelowa w bezbarwnym kolorze
Zapach jest bardzo przyjemny słotki, świeży z dominacją roślinnych i ziołowych nut.
Skład z podstawą SLS, dodatkowo ekstrakt z szyszek chmielu, mocznik, nawilżający mleczan sodu, inulina, hydrolizowana keratyna, substancje konserwujące i zapachowe.

Szampon bardzo się dobrze pieni w związku z czym jest to kosmetyk wydajny. Bez problemu się aplikuje i bezproblemowo się spłukuje z włosów. Doczyszcza je bardzo dobrym stopniu, u mnie po każdym jego myciu miałam wrażenie że te włosy są szorstkie, sztywniejsze i niezbyt miłe w dotyku i raczej bez użycia odżywki nie byłyby możliwe do rozczesania. Mimo to produkt nadaje się do częstego mycia włosów nie ma wpływu na ich szybsze przetłuszczanie, nie przesusza ich i nie podrażnia skóry głowy. To dobre oczyszczenie włosów przekłada się na to że mają one naprawdę fajną objętość, są ładnie odbite u nasady puszyste, leciutkie i sypkie. Dużej zachowują świeżość, przy użyciu szamponu z Chmielem mogłam wydłużyć sobie odstęp między myciami włosów o jeden dzień. Mimo szorstkości jakiej szampon nadaje włosom nie ma problemu z ich rozczesaniem, nie plączą się, nie elektryzują i nie puszą.

Ogólnie kosmetyk w oczyszczaniu włosów spisuje się dobrze i nie podrażnia skóry głowy, choć jakiegoś intensywnego działania odżywczego czy regenerującego nie zauważyłam, ale faktycznie producent obiecuje nam zwiększenie objętości i to widzę po każdym myciu włosów. Matowe włosy mają błyszczeć i blask był taki jak zazwyczaj po myciu włosów innymi produktami. Jak za tą cenę to większych zastrzeżeń do tego szamponu nie mam.

Suchy mat

Szampon - nie jest w mojej ocenie, godny polecena. Opakowanie nawet ok, ale zakrętka to już dramat, zwłaszcza kiedy masz mokre dłonie i próbujesz odkrecić butelkę...polecam, zabawa na kilka minut...
Sam produkt wodnisty, zapach piwa (oczywiście bezalkoholowego) tzw.zerówka. Producent obiecał zwiększenie objętości włosa, a jedyne co u mnie spowodował to zmatowienie - a miało być na odwrót :-((( i wysuszenie łuski włosa w opór. Miał być Anty mat i przyklapiusz a było... inaczej.
W gratisie sypnęło łupieżem. Produkt oceniam na 1 i to tylko dlatego, że mam dobre wspomnienia i zdanie o innych produktach tej marki.

Najlepszy!!!

Ten szampon jest rewelacyjny. Spełnia obietnice producenta - widać, że zwiększa objętość włosów. Włosy są świeże, lśniące i ładnie pachną. Unosi też włosy u nasady. Bardzo się fajnie nim myje włosy - ALE POD WARUNKIEM, ZE SIĘ WSTRZĄŚNIE NIM PRZED UŻYCIEM. Jest to bardzo ważne, bo jest zapomni się wstrząsnąć nim kilka razy - szampon nie pieni się tak jak powinien. Dobrze oczyszcza również skórę głowy. Polecam!!!! Naprawdę warto. Kupię go na pewno ponownie.

Bardzo dobry za niską cenę

Szampon kupiłam z przypadku, ponieważ nie było dla mnie szamponu o łagodnym zapachu. Jedynie ten spośród 50 łagodnie pachniał.

Zapach chmielowy, naturalny, nie sztuczny.

Szampon dobrze się pieni, wytwarza drobnoziarnistą pianę. Dobrze się nalewa z butelki, butelka dobrze się odkręca. Szkoda, że butelka nie jest wyciskana.

Szampon dodaje objętości, również blasku oraz pełności. Również sprawił, że moje włosy mają miedziane refleksy pod światło. Nie uczula, nie podrażnia, nie sprawia że się bardziej przetłuszczają.

poczatkowo słaby teraz zachwyt

Najpierw szampon mocno platał mi wlosy i nic pozatym . W połowie butelki włosy zaczeły inaczej reagować na niego , przestały się platać stały się miękkie, łatwe do rozczesywania nie podraznia skóry głowy, oprocz tego zauwazylam ze stały sie bardziej błyszczace i lepiej reaguja na odzywke maseczke. Prawdopodbnie dzieki temu mniej lamia mi sie wlosy i sa w lepszej kondycji, niezauwazylam jakiegos znacznego dobicia wlosow od nasady ale sa lekkie i podatne na krecenie

Moim włosom bardzo odpowiada

Szampon kupiłam, ponieważ ma dodawać objętości oraz blasku. To jest dokładnie to, czego potrzebują moje włosy. Szampon z chmielem świetnie oczyszcza. Potwierdzam, że włosy po jego użyciu pięknie błyszczą się i mają więcej objętości. Wyglądają po prostu zdrowo. Przy dłuższym stosowaniu szampon może wysuszyć skórę głowy oraz włosy. Staram się pamiętać o równoczesnym nawilżeniu. Zapach szamponu jest przyjemny. Moim zdaniem typowo ziołowy. Szkoda tylko, że buteleczka nie ma zakrętki na klik. Byłoby to wygodniejsze rozwiązanie. Cena szamponu jest bardzo przystępna. Wczoraj kupiłam drugie opakowanie. Myślę, że na nim nie skończę. Polecam ten szampon.

Super kosmetyk za grosze

Kupiłam go przypadkowo po sukcesie wersji łopianowej i dziegciowej na mojej głowie. Szampon bardzo dobrze myje i oczyszcza włosy nie obciążając ich i nie powodując łupieżu.Kosmyki po użyciu są na tyle dobrze nawilżone od nasady po same końce, że nie potrzebuję odżywki. Najistotniejsze jest to, że szampon nadaje moim włosom genialnej objętości, co rzadko jest spotykane w szamponach, które nie są aż tak mocne. W końcu jestem przyzwyczajona do typowo mocno oczyszczających szamponów, a ten zrobił na mnie nie małe wrażenie swoim działaniem. Buteleczka jest typowa, zakręcana z dozownikiem. Grafika na opakowaniu przywołuje na myśl naturalny kosmetyk.

Super szampon

Swietny szampon z łatwa dostępnością. Praktycznie w każdej drogerii można go kupić i jest dosyć tani. Polecam, stosunek ceny do jakości (+) warto go przetestować, aby się przekonać. Efekty już od pierwszego mycia, włosy bujne od nasady

Wysusza

Włosy po nim miały być pełne blasku, sprężyste i pełne życia, tymczasem wyszło kompletnie na odwrót. Moje fale były po nim suche, szorstkie i sztywne. Mam włosy grube, gęste i długie, ale ze skłonnością do wypadania, dlatego staram się wybierać delikatne szampony np. ziołowe. Po tym szamponie nie dość, że włosy były suche, splątane, szorstkie to dodatkowo zaczęły mi wypadać 2x tyle co normalnie.

Jest to chyba najlepszy z naturalnych kosmetyków do włosów jaki stosowałam. Włosy nabierają życia i energii. Są ładnie odbite u nasady, dzięki czemu fryzura wygląda na bujną. Zyskują piękny zdrowy połysk. Szampon dobrze się pieni, włosy są porządnie umyte, ale nie przesuszone. Nie przetłuszczają się następnego dnia, mogłam myć głowę co drugi dzień. Stosowałam go razem z odżywką w sprayu z tej samej linii, dla mnie to zestaw doskonały