Kobo Professional, Scenic Look XXL Mascara (Tusz do rzęs)

Kobo Professional, Scenic Look XXL Mascara (Tusz do rzęs)

Cena PLN 23.90

Efekt teatralnego spojrzenia w wydaniu XXL!
Nowoczesna formuła bogata w naturalne woski, polimery i mikrosfery:
-ekstremalnie zwiększa objętość rzęs o 300%,
-maksymalnie pogrubia, wydłuża i rozdziela,
- pielęgnuje i regeneruje rzęsy od wewnątrz.

niewodoodporne
Efekt
pogrubiające, regenerujące, wydłużające
Szczoteczka
grzebyk

Fatalny

Dorwałam ten tusz wraz z jakąś gazetką. Poczynając od kiepskiej szczoteczki, zbyt gęstej konsystencji, osypywania się, po sklejanie rzęs i kompletne ich niewydłużanie, to była naprawdę porażka. Dość szybko wylądował w koszu, bo nawet po podeschnięciu był kiepski i grudkował się.

Mój kosmetykowy przyjaciel od wielu lat...wydłuża, pogrubia moje rzęsy i sprawia, że są one bardzo wyraziste I przykuwające wzrok

Po raz pierwszy zobaczyłam firmę Kobo robiąc ileś lat temu zakupy w drogerii Natura. Z czystej ciekawości wzięłam parę produktów z tejże firmy, między innymi był to tusz Professional, Scenic Look XXL. Polubiłam kosmetyki z Kobo, trochę że względu na cenę, ale też ze względu na dobrą jakość.

Mascara znajduje się w typowej dla tego typu kosmetyków podłużnym opakowaniu trochę pękatym na górze i coraz chudszym ku dołowi.
Opakowanie mieści w sobie 15 ml tuszu, jest koloru czarnego ze srebrnymi napisami informującymi nas o nazwie firmy I kosmetyku oraz obietnicami producenta co do działania tuszu.

W środku znajdziemy podłużną szczoteczkę grubszą ku górze I cieńszą na dole przy końcówce. Ma ona symetryczne włosie, dość długie i mocne. Dociera nawet do najmniejszych rzęs nie malując przy tym skóry.

Tusz jest nieco gęstej konsystencji. Posiada w sobie głęboką czerń. Jego formuła posiada naturalne woski, polimery i mikrosfery.
Wszystko to daje efekt maksymalnej objętości rzęs.

Używam go od wielu lat zamiennie oczywiscie z innymi, co on daje moim rzęsom?
Osobiście mam dość krótkie i cienkie rzęsy. Maskara precyzyjnie je rozdziela, maksymalnie wydłuża I pogrubia. Pierwsza nałożona warstwa daje naturalny efekt, każda kolejna tworzy efekt sztucznych rzęs.
Co najważniejsze tusz nie skleja rzęs pomimo nakładanych warstw.
Utrzymuje się przez cały dzien, nie obsypuje się i nie kruszy.
Mam wrażenie, że tusz też delikatnie pielęgnuje rzęsy.
Moim zdaniem, obietnice na opakowaniu są spełnione w stu procentach, tusz naprawdę daje efekt XXL.

Tusz jest moim ulubieńcem. Korzystnie wpływa na moje rzęsy, ekstremalnie je pogrubia i wydłuża, dzięki temu są bardzo widoczne.
Dodatkowo jest dość wydajny, starcza na bardzo długo. Leży u mnie nawet 2-3 miesiące, a w środku się nie psuje i nie tworzy grudek. Zawsze jest gotowy do pracy.

Rewelacyjny efekt i trwałość

Tusz do rzęs Kobo Scenic Look XXL kupiłam w drogerii Natura nie znając ani opinii na temat tego produktu, ani do końca jego działania.
Ten tusz stał się moim ulubieńcem, ponieważ w porównaniu do innych stosowanych przeze mnie tuszy nawet tych z wysokiej półki np. Armani Eyes to Kill tusz właśnie Kobo Scenic Look XXL daje zarówno maksymalne wydłużenie, rozdzielenie rzęs jak i niesamowitą trwałość przez cały dzień. Tusz nie kruszy się, nie odbija się na powiece.
Szczoteczka w bardzo łatwy sposób aplikuje tusz rozdzielając rzęsy, nie pozostawiając żadnych grudek.
Cena produktu jest niska a uzyskane efekty lepsze niż najdroższe tusze do rzęs.

Szału nie ma

Nie jest to mój ulubiony tusz do rzęs, generalnie uważam ze tusz obłapia rzęsy i nie robi w zasadzie nic. Tusz ma duza szczoteczkę która dobrze się maluje rzęsy, ale sam tusz kruszy się, odbija na powiekach, generalnie znam wiele tuszów które są tańsze i lepsze.

Miłe zaskoczenie

Ten tusz został mi polecony w drogerii, że jest w promocji za 10 zł a czyni cuda.
No może cudów nie czyni, ale nie psuje efektu, jak miałam przy wielu innych markach.
Ten tusz nie skleja mi rzęs (co bardzo ważne dla mnie), fajnie podkreśla moje długie i podkręcane już rzęsy.

Fajny efekt

Został mi polecony przez sprzedawce w drogerii i jestem zadowolona.
Tusz ładnie wydłuża rzęsy i daje efekt naturalnych rzęs. Trzeba kilka razy tuszować dla u zyskania dobrego efektu, ale jestem zadowolona. Długo utrzymuje się na rzęsach i nie kruszy się. Jest całkiem wydajny i niedrogi. Na pewno kupię ponownie.

Zwiększa objętość i rozdzela, efekt jest bardzo naturalny

Tusz wyhaczyłam w promocyjnej cenie 10 zł i musiał zagościć w mojej kosmetyczce.

Konsystencja, od pierwszego użycia, jest bardzo gęsta. Produkt sprawia wrażenie przeterminowanego - chociaż tak nie jest.
Szczoteczka ma średnią wielkość, szerszą na początku i zwężającą się ku końcowi, ze spiralnie skręconym włosiem.

Producent wiele obiecuje: pogrubienie, wydłużenie, rozdzielenie i ekstremalne zwiększenie objętości.
Moje rzęsy są średnio długie, cienkie i jasne, więc wymalowanie ich u nasady sprawia ogromne problemy.
Tutaj stało się inaczej. Po raz pierwszy, bezproblemowo wytuszowałam rzęsy przy samej skórze - co optycznie powiększyło oko.

Nie tworzą się grudki ani "owadzie nóżki" - każdy włos jest idealnie rozdzielony.
Spektakularnego pogrubienia ani wydłużenia nie dostrzegłam.
Makijaż jest raczej delikatny, trwały - nie odbija na powiece, ani nie rozmazuje.

Polecam wszystkim, którzy posiadają cienkie i jasne rzęsy, a lubują się w naturalnym wyglądzie.
Odradzam tym, którzy z natury cieszą się gęstymi i oczekują teatralnego spojrzenia - produkt może nie spełnić ich oczekiwań.

W moim odczuciu, tusz powinień być lepiej zabezpieczony przed otwarciem.
Wąska i krótka naklejka to za mało - jednak ...
z drugiej zaś strony ..... ma bardzo niską cenę i dobry efekt volume, co pozwala mu konkurować z dużo droższymi markami.

nie

po pierwszym użyciu było wow o ja cie ale super!
Ale potem entuzjazm spadł.
Długo tusz zastyga, skleja rzęsy, trudno je rozczesać. Jednak jeżeli masz tusz który rozczesuje ale nie pogrubia. To używaj ich razem :) Używałam go na wierzch przy tuszu z lovely tym różowym i sprawdzał się całkiem ok jako tusz pogrubiający. Ogólnie to ta szczota jest olbrzymia. I tak średnio... ogólnie nie wrócę, bo się bardzo kruszył i robił pande.

Mój faworyt

Lubie gdy moje rzęsy są wręcz teatralnie długie i gęste. Kobo świetnie się do tego nadaje, naprawdę wydłuża rzęsy i ma intensywny kolor czerni, nie skleja rzęs ani też nie wygląda sztucznie.. Testowalam już naprawdę ogromną ilość mascar i zdecydowanie ta mogę polecić! Zawsze do niej wracam i na nowo mnie zachwyca ☺️

Nie sklejaja, ładnie rozdziela

Jako retuszer i fotograf beauty obserwuję wiele kosmetyków na sesjach. Co raz częściej wizażyści sięgają po kosmetyki Kobo. Zmorą retuszera beauty są posklejane rzęsy :) a nie zawsze założenia sesji pozwalają na doklejenie sztucznych rzęs. Kilka razy widziałam jak ładnie ten produkt wyglądał na rzęsach modelki więc kupiłam i dla siebie. Wbrew pozorom - efekt na rzęsach jest subtelny. Zdecydowanie nie jest to XXL w rozumieniu rzęs Dolly Parton :) Jest grubiej, nieznacznie dłużej. Jest przede wszystkim mocno czarny i nie skleja rzęs. Czasem zdarza mu się "grudnkować" ale rozczesanie usuwa ten problem. Jest trwały, nie kruszy się w ciągu dnia.