Neutrogena, Hydro Boost, Eye Awakening Gel-Cream (Żel-krem pod oczy przeciw oznakom starzenia)

Zobacz oferty

Natura
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 0.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Hydro Boost® żel-krem pod oczy przeciw oznakom zmęczenia działa na trzy sposoby, zapewniając świeże i pełne energii spojrzenie:

lekka, żelowa formuła pomaga likwidować oznaki zmęczenia,
natychmiastowo poprawia poziom nawodnienia skóry wokół oczu, aby wzmacniać barierę naskórka dzięki technologii Hyaluronic Gel Matrix,
utrzymuje nawodnienie skóry do 24 godzin, aby zapobiegać utracie jędrności.
Żel-krem natychmiast się wchłania, aby zapobiegać utracie jędrności.

Odpowiedni do skóry wrażliwej.

Dobry krem ale są lepsze

Ten krem wraz z balsamem i kremem do twarzy otrzymałam w ramach konkursu na Wizaż.
Dziękuję pięknie

Chciałam napisać w miarę rzetelną recenzję, więc po zużyciu produktów spokojnie mogę ocenić produkty.

Posiadam cerę mieszaną miejscami tłustą, z otwartymi porami, oraz grudkami.

Pomimo to skóra potrzebuje ogromnego nawilżenia.
Krem ten znajduje się w pięknym jasno niebieskim pakowaniu 15ml.
Ma postać żelu.
Nawilża skórę wokół oczu ale nie jest to efekt długotrwały, bardzo szybko się wchłania. Jeśli twoja skóra potrzebuje mocnego i tresciwego kremu nie będzie to dobry krem dla Ciebie.

Całkiem fajny, dobrze nawadniający

Krem pod oczy z serii Hydro Boost wygrałam w konkursie. Bardzo się cieszyłam na tę serię, bo od początku za mną chodzi :)
Krem mamy w tradycyjnej pojemności, aczkolwiek ja naprawdę długo zużywam takie tubki - przecież nakładamy go malućko. Zatem jest wydajny.
Jest dość żelowy, zasadniczo taki żel-krem, nieprzeźroczysty, białawo-błękitny.
Bardzo dobrze się wchłania (nałożony cieniutką warstwą) i nadaje się pod makijaż. Wyczuwalnie wygładza. Lubię go nałożyć trochę więcej na noc. Odżywia tą cienką słabą skórę pod oczami. Nawet gdy trochę wpadnie do oka to nie ma wielkiej tragedii - nie wywołuje ataku łez :) Jest bezpieczny.
Naprawdę porządna tubka z dobrą mocną nakrętką - to wielki plus. Nie jest to oczywista oczywistość, nie raz takie tubki od kremów do oczy gięły się a nakrętki słabły.
Z pewnością do niego wrócę. Jest naprawdę jednym z lepszych kremów pod oczy, które dane mi było używać. Przede wszystkim doskonale nawilża, ale i lekko spłyca zmarszczki przy regularnym stosowaniu. Dla mnie hit! :)

Nie ostatni raz w mojej kosmetyczce!

Krem pod oczy idealnie się sprawdził na moje opuchniętą skórę pod oczami. Dzięki regularnemu stosowaniu kremu przy użyciu rollera, skóra pod oczami jest zdecydowanie w lepszym stanie. Krem-zel ma zapach podobny do kremu do twarzy - kojarzy mi się z taką świeżością. Krem-zel jest zdecydowanie godny polecenia. Wchłania się naprawdę szybko!

Kupiony pierwszy raz

Kupiłam krem pierwszy raz, ponieważ był akurat na promocji w drogerii. Na ogół moja skóra twarzy jest raczej normalna z dużą skłonnością do podrażnień. W okolicach oczu jest sucha oraz pojawiają się duże cienie. Używałam różnych produktów do pielęgnacji okolic oczu, ale do tej pory nie znalazłam produktu który zostałby ze mną na dłużej. Używam rano i wieczorem. Krem jest kremowo-żelowej konsystencji, jest wydajny i ładnie pachnie. Nawilża skórę, jednak nie działa na cienie pod oczami. Na pewno zużyję opakowanie do końca ale raczej nie sięgnę po kolejne.

Może być

Chyba najsłabszy produkt z tej serii jaki stosowałam. Ma konsystencje żelu szybko się wchłania więc nadaje się pod makijaż nawilża bardzo delikatnie często używałam go jako serum pod oczy na to nakładając jakiś inny krem pod oczy i w tej roli sprawdzał się bardzo fajnie. To rozwiązanie stosowałam tylko na noc.

Lekki żelek

Produkt ma bardzo lekką, żelową konsystencję i szybko się wchłania. Nie ma co liczyć na dogłębne, długotrwałe nawilżenie. Krem działa bardzo powierzchownie, nie sprawdzi się posiadaczom suchej skóry pod oczami. Nie nawilża prawie wcale, ale przynosi ukojenie i działa doraźnie niwelując uczucie ściągnięcia i zmęczenia. Lubię go używać zwłaszcza rano, kiedy chcę moją cerę "dobudzić" ;). Może okazać się dobrym sposobem na poranną opuchliznę, zwłaszcza po wcześniejszym schłodzeniu go w lodówce.

Jest to całkiem przyjemny produkt dla osób z przetłuszczającą się okolicą oczu oraz dla nastolatków rozpoczynających swoją przygodę z pielęgnacją. Jeżeli szukacie mocniejszego nawilżenia, to nie jest produkt dla was.

Krem nie spowodował wysypu niespodzianek wokół oczu, a mam do tego tendencję. Nie podrażnił moich wrażliwych oczu, nawet jeśli nakładałam go również pod łukiem brwiowym.

Krem bardzo szybko się wchłania, więc dobrze spisuje się pod makijażem. Jest bardziej jak baza niż stricte krem nawilżający, o czym świadczy również skład, który jest mocno silikonowy.

Daję trójkę z plusem.

Mój ulubieniec pod oczy

Krem, który pokochałam i nie zamienię go na żaden inny. Stosuję go rano, odpowiada mi jego formuła i zapach. Mam wrażenie, że "otwiera mi oczy" i budzi mnie. Bardzo poprawił mi kondycję skóry pod oczami. Dobrze zachowuje się pod makijażem. Jest bardzo wydajny - stosuję go prawie rok, a jeszcze mam trochę do wyciśnięcia chociaż już zapas czeka w szafce :) warto polować na promocje w rossmannie - jest wtedy tańszy o jakieś 15 zł. Szkoda, że nie jest łatwiej dostępny ale to nic :) cała hydro boost to rewelacyjna seria - polecam!

Lekki, przyjemny, szybko się wchłania.

Kremy pod oczy to niezbędny element mojej pielęgnacji jako, że mam duże problemy z cieniami i mimo, że generalnie moja skóra jest mieszana to jednak idzie bardziej w kierunku suchej i ta okolica definitywnie potrzebuje dużej dawki nawodnienia. Od lat szukam kremu, który choć trochę zniweluje moje cienie, ale jeszcze taki się nie znalazł. Miałam okazję używać kremów pod oczy z różnych marek, w różnych cenach, od tanich za kilka złotych do tych droższych. Teraz przyszedł czas właśnie na Neutrogena Hydro Boost, krem o ciekawych właściwościach oraz odpowiednim dla mnie działaniu.

#OPAKOWANIE
Krem zapakowany jest w tubkę o standardowej pojemności 15 ml, jest ona turkusowa, zakręcana na zakrętkę. Sama tubka mieści się w kartoniku. Całość, raz z szatą graficzną kolorystycznie nawiązuje do wody, nawadniania i działania nawilżającego. Podoba mi się to. Na opakowaniu są wszystkie informacje.

#KONSYSTENCJA
Ten kosmetyk ma żelowo kremową konsystencję, która jest lekka, dzięki czemu szybko się wchłania co jest dużym plusem z rana kiedy człowiek się spieszy. Krem przyjemnie się nakłada bo nie oblepia, nie obtłuszcza skóry, nie obciąża jej. Korektor nałożony na skórę posmarowaną kremem dobrze się rozprowadza, nie roluje, nie waży się.

#ZAPACH
Kosmetyk ładnie pachnie, świeżo, co ważne zapach ten nie jest drażniący czy sztuczny. Jednak jeśli ktoś ma bardzo wrażliwe oczy i szuka czegoś bezzapachowego to tu kosmetyk nie jest bezzapachowy.

#DZIAŁANIE
Nakładam krem rano i wieczorem na oczyszczoną skórę w okolicach oczu delikatnie wklepując, lubię czasem schłodzić kosmetyk by lepiej wpływał na ewentualne obrzęki, choć z tym nie mam większego problemu. Po nałożeniu delikatna okolica skóry wokół oczu jest nawilżona, delikatna, bardziej miękka, milsza pod palcami. Nie zauważyłam jakiegoś dużego niwelowania cieni, ale domyślam się, że u mnie krem raczej może nie dać rady. Jako, że skóra jest lepiej nawodniona to i zmarszczki mimiczne są ciut mniej widoczne, ale to też nie jest jakiś spektakularny efekt jak po liftingu. Ogólnie krem jako kosmetyk nawilżający daje sobie bardzo dobrze radę. Sprawdza się też pod makijażem więc tu też plus. Nie wiem czy wrócę do niego bo wciąż szukam mojego złotego Graala wśród kremów pod oczy, ale ogólnie krem jest fajny w użyciu i działa nawilżająco, a to dla mnie ważne.

#NIEPORZĄDNE
Mnie krem nie podrażnia, nie powoduje łzawienia, nie powoduje jakiś reakcji alergicznych czy pieczenia. Nie zauważyłam żeby migrował jak to nie raz mają w zwyczaju np. olejki pod oczy. Nic złego się nie działo, ale też nie mam zbyt wrażliwych oczu.

#WYDAJNOŚĆ
U mnie przy codziennym używaniu dwa razy dziennie taki produkt starcza na około 2/3 miesiące więc jest nieźle.

#CENA
Jest przeciętna, myślę, że warto szukać w promocji.

Nie dla mnie

Żel-krem pod oczy Neutrogeny odświeża, delikatnie nawilża i daje uczucie chłodu, dzięki czemu łatwiej się obudzić z rana.
Kosmetyk jest odpowiedni dla skóry wrażliwej, ale zauważyłam, że zaraz po jego nałożeniu czułam pieczenie w okolicy oka. Co prawda po chwili przestawało i nie spowodowało na szczęście żadnego uczulenia, ale nie było to przyjemne.
Żel-krem pod oczy ma lekką konsystencję i szybko sie wchłania. Opakowanie jest wygodne w użyciu, a sam żel-krem całkiem wydajny.

Taki meh

Krem kupiłam wraz z kremem do twarzy z tej samej linii na promocji w Rossmannie. Mam dość pozytywny stosunek do marki Neutrogena, kojarzy mi się z dość silnym nawilżeniem. Ten krem jest bardzo leciutki. Daje fajne uczucie chłodu po nałożeniu (polecam dodatkowo trzymać go w lodówce). Nawilżenie jest jednak takie sobie. Na noc jak dla mnie zdecydowanie za słabe, na dzień ujdzie, makijaż wygląda na nim ok, chociaż po paru godzinach zaczyna być sucho. Myślę, że mógłby być super dla kogoś, kto ma 20 lat, szuka pierwszego kremu po oczy, nie ma problemu z dużym przesuszeniem w tej strefie. Dla bardziej suchych i wymagających cer nie za bardzo.

Nie jestem pewna

Już na początku przyznam, że skórę pod oczami mimo młodego wieku mam całkiem wymagającą, cienką i szybko przesuszającą się. Dodatkowo praktycznie codziennie się maluję.
Krem kupiłam, ponieważ balsam do ciała z tej serii jest dobry, żel do mycia twarzy jest jednym z moich ulubionych, a obietnice na opakowaniu były piękne. Więc na promocji kupiłam i zapłaciłam około 35 zł. Lekki faktycznie jest, całkiem szybko się wchłania, daje uczucie chłodu, co z rana jest bardzo przyjemne. Nie jestem pewna czy niweluje oznaki zmęczenia. A co do nawilżenia, no to tak średnio. Lubiąc całą markę Neutrogena, wymagałam od niego czegoś więcej i troszkę się zawiodłam. Faktycznie krem daje uczucie nawilżenia zaraz po nałożeniu, ale wieczorem po całym dniu jest już bardzo średnio, a mam kremy, które dają uczucie nawilżenia do końca dnia. Jest też całkiem wydajny, bo chciałam go zużyć, żeby kupić następny, ale na razie nie widać końca.
Natomiast mam świadomość mojej skóry i wydaje mi się, że jeśli ktoś ma normalną skórę pod oczami, to może być hit.

Nawet fajny.

Krem pod oczy który zgrywa się idealnie z kremem na dzień hydro gel. Ja używam ich razem pod makijaż i sprawdzają się super. Bardzo fajnie się wchłania, nawilża obszar pod oczami. Nie zauważyłam żeby niwelował worki pod oczami, ale żeby nawilżyć ten obszar jest ok. :) jest bardzo wydajny.