Nivea, MicellAIR Skin Breathe, Profesjonalne chusteczki do demakijażu

Nivea, MicellAIR Skin Breathe, Profesjonalne chusteczki do demakijażu

Pojemność 20 szt

Masz trudności z szybkim usunięciem wodoodpornego makijażu? Odkryj nowe Profesjonalne chusteczki do demakijażu MicellAIR®.Delikatna formuła bez parabenów z kompleksem MicellAIR® i ekstraktem z czarnej herbaty:
1. Efektywnie usuwa wodoodporny makijaż oraz tusz do rzęs
2. Pielęgnuje wrażliwą skórę i okolice oczu oraz chroni rzęsy
3. Łagodnie oczyszcza twarz, oczy i usta, bez spłukiwania, bez pocierania, bez pozostałości. Twoja skóra jest czysta, wygląda zdrowo i pięknie.

Rekomendowane przez makijażystów.
0% parabenów

Zużyłam z przyjemnością

To jedne z niewielu chusteczek do demakijażu, które naprawdę były skuteczne i robiły co do nich należy. Bardzo dobrze ścierają nawet mocny makijaż nie podrażniając przy tym. Troszkę trzeba potrzeć, by doczyścić np rzęsy z tuszu, ale nie spowodujemy podrażnień stosując ten produkt. Opakowanie nie jest zbyt szczęśliwe, bo papierek się odkleja, ale chusteczki są na tyle mokre, że w ciągu miesiąca nie wysychają. No i plus za piękny herbaciany zapach.

tak, ale nie

Całkiem fajne chusteczki awaryjne. Maja pieke eleganckie opakowanie, które naprawde zapada w pamięc. Dobrze radza sobie z dziennym makijazem, tuszem, podkładem, szminką. Mają delikatny zapach, dość orzeźwiający, sa delikatne dla skóry, nie szczypią w oczy. Natomiast moim zdaniem sa dośc drogie, wiec warto czekac na pormocje. A dodatkowo niestety naleze fo fanek pianek i zeli do twarzy, bo tylko wtedy czuje ze moja skóra jest naprawde czysta. Niestety chusteczki nie dawały mi takiego poczucia.

Fajne

Chusteczki mają ładne opakowanie. Są łatwo dostępne ale niestety dość drogie. Mają ładny zapach. Są dobrze nasączone produktem przez co dobrze radzą sobie z makijażem. Mimo to są delikatne-nie podrażniają skóry. Są tez dość mocno oczyszczające przez co czuć że skóra jest czysta po ich użyciu. Nie zapychają. Nie przesuszają. Są w moim odczuciu idealne gdyby nie cena.

idealne w podróż

Polecam z całego serca chusteczki do torebki. Na moje częste podróże sprawdzają się rewelacyjnie. Nie pozostawiają tłustej warstwy na twarzy, są poręczne oraz idealnie pozbywają się nawet dużej ilości makijażu. Dodatkowo używam ich czasem do przetarcia rąk kiedy mam taką potrzebę :p

Super, tylko ta cena...

Serdecznie polecam profesjonalne chusteczki do demakijażu Nivea.
Są bardzo mięciutkie, nie zostawiają włosków i nie rozrywają się.
Chusteczki są tak dobrze nawilżone, że jedna spokojnie wystarczy do zmycia całego makijażu. Mają piękny zapach.
Skóra po ich użyciu jest wyraźnie nawilżona, odświeżona i po prostu czysta.
Jedyną wadą jest cena około 16 zł za 20 chusteczek to troszkę za dużo.

Chusteczki idealne na wyjazd

Idealne na weekendowe lub urlopowe wyjazdy, dobrze mieć je pod ręką. Podoba mi się ich opakowanie w czarnym kolorze, ponieważ prezentuje się elegancko, zapobiega też wysychaniu nasączonych chusteczek. Cena jest dość wysoka (17 zł za 20 chusteczek), dlatego warto czekać na promocję, mi się udało kupić je za 13 zł i tyle jestem w stanie zapłacić. Jeżeli chodzi o działanie to chusteczki dobrze radzą sobie z demakijażem, rzeczywiście zbierają maskarę, podkład, cienie do powiek i inne produkty do makijażu, oczyszczając skórę. Nie powodują szczypania ani dyskomfortu, nie wysuszają też skóry. Ładnie pachną, ich stosowanie należy do przyjemnych, ja jestem zadowolona i zdecydowanie polecam.

Idealne w podróż

Zabieram ze sobą zawsze na wyjazdy, dużo wygodniejsze niż zestaw płatki kosmetyczne plus płyn, nie muszę się martwić, że coś się rozleje, a chusteczki świetnie sobie radzą nawet z mocnym makeupem. Nie podrażniają skóry i nie zostawiają tłustej warstwy. Ja je bardzo lubię i kupuję regularnie. Plus za delikatny zapach.

Świetne !!

Lubię mieć takie chusteczki zawsze w torebce lub zabierać je w podróż. Opakowanie jest niewielkich rozmiarów, bardzo wygodne i poręczne w użytkowaniu. Zmieści się wszędzie. Zabieram je w podróż aby zaoszczędzić miejsca w bagażu i przeznaczyć je na coś innego. Dzięki tym chusteczkom nie muszę zabierać nic do demakijażu oprócz nich.

Chusteczki są łatwo dostępne i chociaż cena jest trochę moim zdaniem za wysoka jak na tego typu produkt to warto zainwestować bo są naprawdę dobre.

Świetnie radzą sobie z makijażem każdego rodzaju. Zmyją bez trudu i większego wysiłku makijaż wodoodporny czy też kosmetyki a1la permanentne. Każda chusteczka jest bardzo dobrze nasączona i często jedna sztuka wystarcza mi do zmycia wszystkiego z twarzy. Do tego bardzo dobrze odświeżają i oczyszczają nie tylko z makijażu ale też z zanieczyszczeń.

Są bezpieczne dla skóry. Nie podrażniają jej ani nie uczulają. Można nimi spokojnie zmywać makijaż oczu bez owa o pieczenie czy podrażnienie. Ja je bardzo lubię. Chusteczki są wytrzymałe, nie przedzierają się i są bardzo dobrze wykonane. Dodatkowo po zmyciu makijażu nie pozostawiają lepkiej warstwy na skórze.

Pierwsze chusteczki do demakijażu które działają.

Zwykle chusteczki do demakijażu nie były w stanie zmyć mi pełnego makijażu, a tu niespodzianka. Jedna chusteczka wystarcza mi na całą twarz. Domywa podkłady mocno kryjące, tusze, eyelinery oraz klej do rzęs. Tak samo jak płyn z tej serii nie pozostawiają one klejącego się filmu. Jak na chusteczki do demakijażu cena jest trochę wysoka jednak jakością się broni. Samo zamknięcie mogłoby mieć lepszy klej aby do opakowania nie wdzierało się powietrze.
Na pewno kupię je ponownie, szczególnie na wyjazdy gdy nie lubię zabierać ze sobą płynu do demakijażu.

Bardzo fajne chusteczki

Chusteczki są świetne. Dwie chusteczki i mam zmyty makijaż, idealne w podróż, czy żeby leżały przy łóżku w sypialni, jak dla mnie jeden z lepszych produktów do demakijażu w tej postaci. Są niezastąpione, dobrze zmywają nawet utrwalony makijaż, na pewno do nich wrócę.

Świetny produkt

Bardzo fajny produkt, chusteczki dokładnie oczyszczają skórę, bardzo wilgotne na + idealne na wyjazd lub do torebki szkoda tylko że w opakowaniu jest zaledwie 20 sztuk, cena atrakcyjna za dobrą jakość

Bardzo dobre

Lubię na wyjazdy zabierać te chusteczki, dla mnie to wygodniejsze niż butelka plus płatki. Te sprawdziły się wyśmienicie, dobrze zmywają także wodoodporny makijaż, jedno opakowanie trzymam w biurku w pracy, jak coś tam się rozmaże i trzeba poprawić to zawsze można szybko i łatwo to zrobić. Nie trzeba trzeć skóry żeby makijaż usunąć, wystarczy delikatnie przyłożyć na chwilę do oczu i wszystko ładnie zmyte. Nie podrażniają i nie zostawiają nieprzyjemnego tłustego filmu na skórze.