Remington, Tangled 2 Smooth, Szczotka elektryczna DT7432

Remington, Tangled 2 Smooth, Szczotka elektryczna DT7432

Pojemność 1 szt

Szczotka elektrycznaTangled 2 Smooth ułatwia rozczesywanie. Dzięki niej jest szybkie i łatwe - i bezbolesne. Szczotka dostępna jest również w kolorze czarnym. Jej delikatne, miękkie zęby poruszają się w tył i w przód podczas czesania, przez co delikatnie rozplątują wszelkie sploty. Dzięki temu zapobiegają ciągnięciu włosów i chronią skórę głowy przy gwałtowniejszych pociągnięciach.

inne
Zastosowanie
na baterie

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Gadżet, ale czy tylko?

Ten produkt dostałam w ramach wygranej w konkursie Trendy wizaz.pl. Samodzielnie nigdy nie pomyślałabym o zakupie tego urządzenia, szczerze? Pomyślałabym, że to kolejna fanaberia. Jednak kiedy wypróbowałam ten elektryczny grzebien to zakochałam się w nim. Urządzenie jest zasilane przez 2 baterie, które napędzają zęby grzebienia. Są one wykonane z plastiku, są dośc cienkie i łatwo je wygiąć. Po włączeniu zęby obracają się w jedną stronę. Tu zaczyna się magia! Grzebień bez problemu i bez bólu rozczesuje włosy. Nawet mokre, czy splątane włosy rozczesane są bez bólu i płaczu. Włosy nie łamią się i nie wyrywają w trakcie procedury czesania. Polecam posiadaczkom długich włosów i dzieci. Chociaż mój ukochany też polubił ten grzebień :) ponieważ daje on uczucie przyjemnego masażu skalpu.

Świetna sprawa

Szczotkę otrzymałam w paczce ambasadorskiej z wizażu <3 Był to jeden z produktów z których najbardziej się cieszyłam - do testu nie udało mi się załapać , ale jak widać ja i szczotka po prostu byłyśmy sobie przeznaczone :)

Może na początek kulka słów o stanie moich włosów : jako , że często je rozjaśniam i nagminnie katuje prostownicą i suszarką końce moich włosów mają tendencję do kruszenia się , włosy czeszę więc bardzo delikatnie , na co dzień korzystam z TT którą po prostu kocham no ale czemu by nie mieć dwóch dobrych szczotek ?? Dodatkowo moje pukle mają tendencję do elektryzowania się , a po silnym wietrze strasznie się plątają. Także pole do popisu u mnie ta szczotka ma i to nie małe :)

Wizualnie prezentuje się bardzo ładnie. Jest wykonana z solidnej jakości plastiku. Jest mocny i twardy - kilka razy spadłą mi na kafelki w łazience i dalej wygląda jak młody bóg - po prostu pełna forma. Z przodu znajdziemy śliskie plastikowe zagłębienie na którym znajduje się nadrukowane logo i nazwa marki ( odporne na ścieranie ) oraz przełącznik - jego użycie jest banalnie proste wystarczy przesunąć guzik w górę by włączyć szczotkę i w dół by ją wyłączyć. Z tyłu mamy miejsce na dwie baterie . Igły szczotki są długie , obrotowe i rozstawione w dość dużych rozstępach - faktycznie wyglądem przypominają wiertła. Do kompletu mamy również dołączoną plastikową osłonkę która zabezpiecza te urocze '' wiertełka '' przed uszkodzeniami. Osłonka również jest dobrej jakości , wszystko dobrze zabezpiecza.

Szczotkę stosuje zarówno na suche jak i mokre włosy i w obu przypadkach sprawdza się bardzo dobrze. Trzeba jej jednak przyznać , że rozmach to ma ( aż mi się przypomniał kultowy tekst z komedii '' Mają rozmach.... '' no wiadomo kto :P ) Pracuje dość głośno a mało tego chodzi niczym kombajn a i nie zmordowana jest jak ruska wiertarka :)

Czesanie nią włosów przebiega szybko , sprawnie i całkowicie bezboleśnie. Czy to włosy suche czy mokre - wszystko po przysłowiowych jednych '' piniądzach '' . Należy jednak pamiętać o tym , by podczas użycia jej faktycznie rozdzielać włosy na pasma , po czym pasma przytrzymywać i szczotkę przeciągać powoli - jeśli tego nie zrobimy i nie będziemy pilnować tego aby naprężyć pasmo włosów i dopiero po tym przeciągać po nich szczotką oczywiście drugą ręką musimy cały czas przesuwać się do dołu co by nam wiertło palucha nie popieściło :P Gdy stosujemy się do tych zaleceń nie ma bata aby coś nas pociągnęło czy zabolało ( w innym przypadku jeśli nie podzielimy włosów na pasma i puścimy szczotkę aby żyła swoim życiem po prostu może nas zaboleć ). Warto również dodać , że faktycznie po użyciu tej szczotki moje włosy praktycznie się nie elektryzują - co szalenie mi odpowiada :) Dodatkowo proces czesania włosów trwa u mnie 7 minut ( włosy mam gęste i dość długie , sięgają prawie do zapięcia stanika ( powszechnie stosowana miara wśród kobiet :) )

Szczotkę również bardzo sobie chwali mój syn - mimo iż włosy ma naprawdę króciutkie to i tak jak dorwie tą szczotkę to i pół godziny potrafi się nią czesać :D Także dziecko jest naprawdę zachwycone i to chłopak - więc jeśli macie w swojej rodzinie jakieś małe księżniczki - to kupujcie w ciemno ( będzie to również fajny prezent na zbliżający się sezon komunijny :)

Świetna szczotka naprawdę . Dodatkowo dodam iż używam jej ponad miesiąc trzy razy dziennie a dodatkowo i wspomniany wcześniej syn oraz i moja mama a baterie działają bez zarzuty - nic się jeszcze nie zaczyna wyczerpywać :D Więc super :) Pozostaje mi tylko polecać :)

Fajna szczotka

Po raz pierwszy miałam styczność z elektryczną szczotką do czesania więc bardzo Mnie na początku zaintrygowała. Prezentuje się bardzo dobrze- wygodnie się ją trzyma, ładnie się prezentuje (fioletowy kolor) i przyjemnie czesze. Dobrze rozplątuje włosy, jest dość cicha. Jest jednak dość sporych gabarytów więc na co dzień do noszenia w małej torebce się nie nadaje :) Generalnie polecam, ciekawy wynalazek :) Moja 5letnia córeczka jest Nią zachwycona, ale do tej pory nie miałam problemu z czesaniem Jej włosów. Być może nada się dla dzieci, które nie lubię tradycyjnego grzebienia- warto spróbować :)

Cudo dla moich wlosow

Moje włosy są niestety porowate i rozczesanie ich to koszmar. Dzięki tej szczotce moje włosy rozczesuje sie idealnie zarówno na mokro jak i na sucho! Polecam ta szczotkę do długich i uciążliwych włosów!!!!!

Cieszę się, że to mam!

Moja córka dostała tę szczotkę pod choinkę od swojej chrzestnej.Od razu wypróbowałyśmy jak działa. Powiem szczerze, że dawno nie byłam tak zaskoczona. W końcu nadszedł kres problemu z włosami, które się trudno rozczesują. Szczotka w 100% jest zgodna z opisem producenta: ułatwia rozczesywanie, czesanie jest łatwe i bezbolesne, nie ciągnie i rozplątuje splątane włosy.

Dobrze rozczesuje

Potwierdzam, że produkt dobrze rozczesuje splątane włosy. Daję radę z tzw trudnymi włosami, które się puszą i trudno rozczesują. Świetnie się sprawdza również przy czesaniu dzieci. Córka w końcu daje sobie bez problemu rozczesać włosy.

Naprawdę polecam!

Poleciła mi koleżanka i naprawdę nie żałuję zakupu. Szczotka idealna do niesfornych włosów. Mam lekko falujące, półdługie włosy i co rano wstaję z 'kołtunem' na głowie. Szczotka idealnie i bezboleśnie rozczesuje włosy. Mam wrażenie, że po kilku tygodniach korzystania z tej szczotki włosy są bardziej podatne na rozczesywanie i się wręcz ujarzmiły :) Fajny produkt w przystępnej cenie. Polecam gorąco.

MÓJ HIT!

To jest cudo! Mam grube i długie włosy, które bardzo się plączą. Wszelkie szaliki, kołnierze czy golfy powodują że robią się kołtuny. Do tego rozczesywania ich to ból, dużo wyszarpanych i połamanych włosów. Próbowałam różnych szczotek i żadna nie rozwiązywała do końca problemu. A tutaj jak ręką odjął: zero bólu, szybko, bez stresu, bez stosu wyrwanych włosów. Polecam każdemu z długimi włosami!

Świetna do długich splątanych włosów

Szczotkę mogę polecić wszystkim z pełną odpowiedzialnością. Jest doskonała do każdego rodzaju włosów, ale mnie najprawdopodobniej uratowała od łysiny. Czesząc się normalną szczotką, wyczesywałam miliony włosów. I co to była za męka! Mam długie, kręcone włosy, wiecznie splątane, więc czesanie zwyczajną szczotką lub grzebieniem było bolesne i szczerze mówiąc mało skuteczne. Teraz moje włosy są pięknie rozczesane, zajmuje mi to chwile, a łzy nie lecą z bólu. Polecam!

Do trudnych włosów

Dostałam szczotkę w prezencie, nie ukrywam, że była dość sceptycznie nastawiona. Moje włosy należą do trudnych, bardzo trudnych. A ta szczotka sobie z nimi radzi! Skończyło się łamanie włosów, wyrywanie, platanie i wieczne kołtuny... Włosy pozostają wyczesane, lśniące, nie elektryzują się i nie plączą. Polecam, każdemu kto ma wiecznie splątane włosy.

idealna dla każdej kobiety

Ta szczotka jest po prostu rewelacyjna. Kupiłam dla mojej mamy, która ma gęste włosy, bardzo skłonne do plątania. Rozwiązała problem mojej mamy i czesze bezboleśnie. A ja pozazdrościłam mamie i sama sobie taką kupiłam.

POLECAM!

Cudowna!

Jak sobie przypomnię moje poranne walki z kołtunem na głowie to aż chce mi się płakać, ze tyle czasu i włosów zmarnowałam w życiu. Polecam! Rewelacja. Moje cienkie włosy odżyły.