Kruidvat, Originals, Nachtcreme Aloe Vera (Krem na noc `Aloe vera i morela`)

Kruidvat, Originals, Nachtcreme Aloe Vera (Krem na noc `Aloe vera i morela`)

Originals Krem na noc łagodzący. Z olejem z pestek moreli.
Kruidvat Originals od 1975 roku oferuje wysokiej jakości produkty przeznaczone do pielęgnacji skóry, które zawierają dobrze znane składniki. Aloes posiada właściwości odżywcze i łagodzące.
Krem na noc Originals Aloe Vera wygładza skórę i zwiększa jej zdolności regeneracyjne w czasie snu. Odpowiedni do cery suchej i wrażliwej. Bezpieczeństwo stosowania produktu zostało potwierdzone w badaniach dermatologicznych.

na noc
sucha, wrażliwa
nawilżające, regenerujące, łagodzące
w słoiczku

Kruidvat

Krem na noc Aloe vera i morela, jest to Marka jedna z tańszych i ogólnodostępnych. Kosmetyk odpowiedniej dla cery suchej i wrażliwej Uważam że naprawdę dobrze sobie radzi użyłam go 2/3 razy w tygodniu po bardzo dogłębnym o czyszczeniu skóry, ale również bardzo delikatnym ponieważ krem bardzo mocno natłuszcza skórę. Niewielką ilość dają na twarz i wsmarowuję, mam cerę bardzo mocno przesuszoną, wrażliwą I uwielbiam używać tego kremu zwłaszcza w czasie jesienno-wiosennym ponieważ dogłębnie nawilża buzię przez całą noc. Polecam również dobrą pielęgnację z rana po tym kremie i nałożenie kremu SPF przed wyjściem

Jak dla mnie - hit!

Jestem zdziwiona negatywnymi ocenami tego produktu.

Krem jest gęsty i tłusty - dla mnie to ogromy plus, ponieważ mam skórę bardzo suchą, atopową, która potrzebuje konkretnego nawilżenia. Wiele kremów mnie uczula, często wychodzą mi suche plamy na twarzy (choruje na AZS), ten krem znalazłam w Rossmanie gdy byłam zdesperowana stanem mojej skóry i okazał się hitem. Nakładam go na noc naprawdę sporo i rano moja skóra wygląda na odżywioną, bez suchych plam. Czasami nawet używam go pod makijaż (trzeba nałożyć bardzo cienka warstwę kremu).

Zapach - nie jest uciążliwy, delikatny, przyjemny.

Komfort użytkowania - używa mi się go bardzo przyjemnie, nie jest tępy i łatwo śmiga po skórze. Wiadomo, jest mocno gęsty, zatem nie rozprowadza się tak łatwo jak lekki krem na dzień ale jest to krem na noc więc spodziewam się po takim produkcie, że będzie bardziej treściwy. Jedyny problem przy rozprowadzaniu go po skórze jest wtedy, gdy skóra jest mokra - wtedy rzeczywiście jest to trudne i krem nie chce współpracować, natomiast gdy skóra jest osuszona nie ma z tym najmniejszego problemu.

Cena - kosztuje mniej niż 10 zł, a na promocji można go dorwać na lekko ponad 6 zł.

Przyjemny krem na dzień

Pozytywnie się zaskoczyłam tym kremem ! Cena jest bardzo niska więć moje oczekiwania nie były wysokie . Dobrze nawilża i nie wyświeca się . Jak dla mnie najważniejsze - nie roluje się i jest super pod makijaż.

kocham

krem testuję od równo miesiąca, zużyłam jedną trzecią opakowania, bardzo podoba mi się to, że opakowanie nie jest wymyślne, ma po prostu spełniać swoją funkcję. krem zamknięty jest w szklanym słoiczku z plastikową zakrętką. producent nie żałuje produktu, krem był nalany do samego brzegu za to duży plus bo cena to mniej niż 20 zł za świetny produkt w dużej ilości. moim zdaniem kremu starczy na 2/3 miesiące, chociaż im dłużej go używam tym bardziej go lubię i więcej go nakładam więc może być różnie ;) ja nakładam go codziennie wieczorem i czasami jako bazę pod podkład. na mojej suche, skłonnej do podrażnień i zapychania skórze sprawdza się bardzo dobrze, nie zapycha, nawilża, ładnie pachnie, wygładza skórę i ją koi. jest wydajny , opakowanie porządne, szkło grube, tylko brać

Genialny!

Na prawdę genialny krem za śmiesznie niską cenę.
Jego konsystencja bardzo mi odpowiada. Dla mnie nie jest tłusta ale to dlatego że mam normalną w stronę suchej cerę, która pochłania większość produktów jak szalona. Krem jest bardzo przyjemny. Od kiedy go używam widocznie poprawił mi się koloryt twarzy. Rano jest gładka, jednolita i bardzo dobrze nawilżona. Bardzo polecam spróbować osobom z suchą/normalną cerą. Jeżeli chodzi o osoby z tłustą/mieszaną to może być trochę za tłusty.

Krem na noc

Używam kremu już 3 tydzień i muszę stwierdzić, że mnie bardzo zaskoczył (pozytywnie) świetnie odżywia skórę, mocno ją nawilża. Sprawia wrażenie bardzo tłustego kremu i początkowo bałam się, że pozatyka mi pory ale tak się nie stało. Cena rewelacyjna, szczerze polecam !