Bell, So French, Nail Enamel (Lakier do paznokci)

Bell, So French, Nail Enamel (Lakier do paznokci)

Trwały lakier do paznokci, służący wykonywaniu francuskiego manicure. Latwa aplikacja.

Myślałam, że będzie bardziej kryjący...

Ogólnie jestem zadowolona, chociaż myślałam, że do uzyskania koloru (pełnego krycia) będę musiała dać 2 warstwy - osiągnełam pełne krycie po 4. Proces malowania paznokci jest przez to wydłużony, chociaż jest to znosne bo poszczególne warstwy schną dość szybko. Dobrze się utrzymuje na paznokciach. Ładny kolor.

przeciętny

Nie jestem specjalistką w malowaniu paznokci ani nie mam czasu poświęcać im mnóstwa uwagi. Często szukam więc lakieru typu french, który nada tylko lekki kolor i połysk, bez pełnego krycia. Wybór takich produktów jest mały, zostają głównie odżywki i french właśnie. Lakier można kupić w Biedronce, jest kilka odcieni do wyboru, pędzelek dość duży. Minusem jest to, że może pozostawiać smugi oraz po pewnym czasie pędzelek odkleja się od uchwytu więc chwilę zajmuje zanim uda się go poprawnie odkręcić. Ogólnie ot, taki lekki lakier na co dzień.

znośny

Wszyscy teraz zachwycają się lakierami tej marki i po części nie można się temu dziwić. Są tanie, łatwo dostępne, o dużych pojemnościach, również kolory wyglądają zachęcająco. Marka Bell przeżywa swoją drugą młodość i już nie kojarzy się ze starymi kosmetykami babci, ale z marką nowoczesną, staranną, dbającą o klientów.

Sięgając po ten lakier chciałam uzyskać taki kolor, jak jest na opakowaniu, tak samo intensywny. Liczyłam na max. 2 warstwy, nałożyłam 5, co jest zdecydowanym minusem, ale na co też można przymknąć oko ze względu na to, że jest to lakier przeznaczony do francuskiego manicure.

Ładna, elegancka butelka, trwałość lepiej niż średnia (zapewne przez ilość warstw). Podsumowując produkt idealny ale tylko w przypadku frencha. Inaczej średniaczek. Dla mnie w porządku, ale rozejrzę się za innymi seriami.