bebeauty, Hydrate Micellar Gel for Normal Skin (Nawilżający żel micelarny do skóry normalnej)

Oczyszcza normalną skórę twarzy i oczy z wszelkich zanieczyszczeń, przywracając komfort nawilżenia i odświeżenia. Zawarte micele zapewniają niezwykle wysoką skuteczność oczyszczania, nie naruszając bariery hydrolipidowej naskórka. Zawiera d-panthenol.

w tubie
demakijaż oczu i ust, demakijaż twarzy
normalna
oczyszczające

Bardzo Slaby

Żel kupiłam na szybko, ponieważ skończył mi się poprzedni żel do twarzy i nie miałam czasu skoczyć do drogerii. Żel od bebeauty kosztował niecałe 6 zł, więc bardzo mało. Po zobaczeniu go w sklepie wydawał mi się dość ciekawy.

Niestety, jest to najgorszy żel jaki używałam chyba w życiu.
Nie pieni się wcale, przez co wydaje się, że rozcieramy na twarzy jakiś klej lub inna lepką konsystencję (mazidło) i zmywamy, albo próbujemy zmyć, bo ciężko jest to zrobić.
Jedyny jego plus to nie podrażnił mnie ani nie wysuszył mojej twarzy, no ale cóż z tego jak on w ogóle jej nie oczyszcza. Może odświeży twarz, która w ogóle nie miała na sobie makijażu, większych zabrudzeń to on nie ruszy.
Nie polecam, warto jednak przejść się do drogerii i tam kupić jakiś inny równie tani kosmetyk tego typu, podejrzewam że na pewno znajdzie się o niebo lepszy w niedużo większej cenie.

Kiedyś ulubiony

Kiedyś bardzo mi się sprawdzał do codziennego mycia twarzy, jednak mam wrażenie, że po zmianie opakowania zmieniono też coś w składzie produktu. Niestety nowa wersja mnie zapycha. Najbardziej podobała mi się różowa, wersja dla skóry wrażliwej ale niestety też już nie zastaje jej w sklepach.

Najgorszy żel, jakiego używałam

Niestety, poza atrakcyjną ceną i wygodnym opakowaniem, ten żel nie ma żadnych plusów. Po pierwsze, bardzo słabo oczyszcza cerę, nie wspominając już o usuwaniu resztek makijażu. Po drugie, ciężko się go spłukuje, bo ma dość klejącą, nieprzyjemną konsystencję. Niby nie podrażnia, ale twarz po jego użyciu jest bardzo ściągnięta i przesuszona. Strata pieniędzy - lepiej dopłacić kilka złotych i kupić coś lepszego w drogerii.

Delikatny i skuteczny.

Dawniej biedronkowy żel micelarny był stałym bywalcem mojej łazienki, a później nastało kilka lat przerwy. Niedawno do niego wróciłam, bo - po pierwsze: zawsze byłam z niego zadowolona, a po drugie: trafiłam na promocję, gdzie kosztował 3 zł.

Moja cera: tłusta, z tendencją do niedoskonałości, nie lubi mocnych detergentów w kosmetykach do mycia.
Żel przeznaczony jest do cery normalnej, ale czasem kupuję takie myjadła, jeśli skład wyda mi się odpowiedni dla mojej skóry.

Opakowanie to zwyczajna tubka z dobrze działająca zatyczką. Nie miałam z nią problemów. Żel ładnie spływał, ale na końcu go rozcięłam, a resztek wystarczyło na 4 użycia.
Wydajność - standardowa dla tej pojemności, u mnie to zazwyczaj 1,5 miesiąca.
Podoba mi się jego zapach, świeży i kosmetyczny, chyba nawet taki sam od lat, niezbyt intensywny.

Jeśli chodzi o działanie to jestem zadowolona. Dobrze oczyszczał twarz z codziennego brudu i resztek makijażu. Nie podrażnił mi cery, nie spowodował powstania niedoskonałości, nie wysuszył. Wszystko ok.
Do użycia wystarczała niewielka ilość. Miał troszkę gęstą konsystencję, ale w połączeniu z odrobiną wody bezproblemowo się rozprowadzał. Nie miałam również kłopotów ze zmyciem go. Nie pienił się w ogóle, ale mi to nie przeszkadza. Ważne że prawidłowo spełniał swoje zadanie.

Cieszę się, że do niego powróciłam i będę to robić nadal co jakiś czas, tym bardziej, że w obecnych czasach jego cena jest (jeszcze) atrakcyjna.

Słabo myje

Z zalet, to ten żel jest łagodny, nie robi krzywdy skórze, nie piecze, nie podrażnia ani nic z tych rzeczy. Zapach przyjemny, łagodny, świeży, Do tego oczywiście, niska cena.
Jednak z wad, to bardzo słabo się pieni, prawie wcale. No i to, co w nim najistotniejsze, czyli mycie, jest dość słabe. Zawsze mam po nim wrażenie niedomytej skóry, zawsze czuję że została na niej tłusta warstwa i nie podoba mi się to. Nie daje mi on wrażenia komfortowej czystości i świeżości, a tego oczekuję po żelu do mycia twarzy.
Ogółem - taki tam budżetowy produkt, który od biedy można użyć jeśli nie ma nic lepszego pod ręką.

U mnie się sprawdza do porannej pielegnacji

Ja tego żelu używam sezonowo. Co mam na myśli? Dla mnie jest to żel, który się świetnie sprawdza, gdy yzywam retinolu czyli w okresie jesienno zimowym.
Żel znajduje się w plastikowej polprzezroczystej, niebieskie, miękkiej tubie, która zamykana jest na tradycyjny klik. Pojemność opakowania to 150 ml.
Żel jest przezroczysty, gesty, taki zbity, nie ucieka między palcami.
Dla mnie jest idealny po mocniejszej pielęgnacji typy retinol czy kwasy, ponieważ nie podrażnia dodatkowo buzi. Jest delikatny a jednocześnie dobrze oczyszcza buzię po nocy. Nie powoduje ściągnięcia skóry. Żel praktycznie się nie pieni a mimo wszystko czuj że myje buźkę. Nie podrażnia oczu co dla mnie jest dość ważne. Nie testowałam go do zmycia makijażu, bo ja z góry założyłam do czego będzie mi potrzebny a to za poleceniem koleżanki, która używa go w takim samym celu. Fajny produkt w niskiej cenie, łatwo dostępny w biedronce i mi osobiście nie robiący krzywdy.

Bardzo go lubię

Jest to żel do twarzy do którego ciągle wracam. Posiada dobry skład, dobrze radzi sobie z usunięciem makijażu, świetnie sprawdza się z odwiedzeniem buzi rana. Nie podrażnia, bez zapachowy, dobrze się rozprowadza i w bardzo dobrej cenie.
Idealny do cery normalnej jak i mieszanej

Biedronkowy klasyk

Zwykły spoko żel, robi co ma robić- myje buzię, doczyszcza ją z makijażu, pozbywa się sebum i czego tam chcemy sie pozbyć. Jest bardzo zwyczajny ale też, wystarczający w stronę dobrego, nie wysusza skóry, nie przyczynia się do powstania niedoskonałości, wydajny. Niska cena, dobra jakość, nic dodać nic ująć.

Dobry w niskiej cenie

Żel dostępny w bardzo niskiej cenie (poniżej 5 zł). Ma dość gęstą konsystencję, dlatego używam go na zwilżoną wodą twarz. Żel radzi sobie z delikatnym makijażem (nie wiem jak z mocniejszym, gdyż jeśli już się maluję to minimalistycznie). Jest łagodny, nie podrażnia, nie wysusza. Ma ciekawy zapach, całkiem ładny. Kojarzy mi się ze świeżością, przypomina ozonowe lub wodne akordy. Za tak niską cenę jest naprawdę dobry.

Poprawny żel

Żel jest w tubce o pojemności 150 ml
Ma bardzo gęstą wręcz stałą konsystencję
Żel jest przezroczysty
Ma dziwny zapach, mnie się on kojarzy z sfermentowanymi jabłkami
Dobrze rozprowadza się po skórze
W trakcie mycia żel nie pieni się co dla mnie jest małym minusem, ponieważ wolę żele, które się pienią
Po zmyciu żelu nie czuć ściągnięcia na skórze
Dobrze oczyszcza skórę z resztek makijażu po wczesniejszym demakijażu płynem micelarnym
Nie zapycha porów
Nie powoduje wysypu niedoskonałości
Nie wysusza skóry
W swoim składzie zawiera micele i d-pantenol, które mają za zadanie oczyszczać i nawilżać skórę
Ma przystępną cenę

Podsumowując poprawny żel ale nie zachwycił mnie jakoś bardzo. Wolę bardziej pieniące, mam wrażenie, że lepiej oczyszczają skórę

Mega dobry kosmetyk

Kupiłam bo szukałam żelu myjącego który nie będzie zawierał w swoim składzie sls-ów i padło właśnie na żel be beauty, po pierwszym zastosowaniu stwierdziłam że napewno po lubie się z tym produktem, bo po jego zastosowaniu nie miałam podrażnionej i ściągniętej skóry a to duży plus bo moja z natury sucha skóra lubi się przesuszać i na większość żeli reaguje podrażnieniem i zaczerwienieniem, ponad to kosmetyk ten bardzo ładnie pachnie i dobrze zmywa się ze skóry, kosztuje tylko 5 zł więc cena też jest przystępna, jak najbardziej polecam

Ok

Bardzo fajny żel do mycia twarzy. Bardzo fajnie domywa zanieczyszczenia z twarzy i zmywa resztki makijażu. Przy tym jest bardzo delikatny, nie podrażnia, nie wypryszcza. Do tego bardzo okazyjna cena i nie najgorszy skład. Mogę polecić