REN, Rose O12 Moisture Defence Oil (Olejek do twarzy)

REN, Rose O12 Moisture Defence Oil (Olejek do twarzy)

Formuła olejku zatrzymuje wilgoć i zapobiega wysuszaniu skóry, a także błyskawicznie przywraca jej blask, sprężystość i poczucie komfortu. Rewelacyjnie wygładza cerę, równocześnie dając jej ochronę przed szkodliwą oksydacją i przedwczesnym starzeniem. Podstawowe zalety: Bioaktywny kompleks ceramidów, fosfolipidów i podstawowych kwasów tłuszczowych omega 6 i 7 stymuluje funkcje naprawcze skóry, pozostawiając ją wyjątkowo gładką i ukojoną. Bogate w trójglicerydy olejki z zarodków ryżowych i orzechów makadamia w synergii z fitosterolami wzmacniają barierę, zapobiegającą utracie wilgoci. Olejek z nasion żurawiny skutecznie przechwytuje wolne rodniki.

w butelce, z pompką
Struktura
lekkie
olejek
<50ml
olejki

Fantastyczny

Mimo oleistej konsystencji wchłania się niemal całkowicie, a to bardzo ważne dla osób z mieszaną cerą. Ma świetny skład i jest eko - co dla mnie bardzo ważne.
Skóra jest napięta zmarszczki spłycone. Używam go na noc, może zastąpić nawet krem.

Lekki olejek o wspaniałym działaniu

Olejek ten dostałam w prezencie od przyjaciółki. Był to najlepszy prezent jaki dostałam. Po kilku dniach stosowania zauważyłam dużą zmianę na mojej twarzy. Moja cera była rozświetlona, miękka, nawilżona a do tego pachniała różą, którą uwielbiam. Wszyscy moi znajomi zauważyli zmianę mojej cery.
Mój makijaż to dobre serum, krem i tusz do rzęs. Ten olejek jest naturalnym wysokiej jakości produktem o bardzo przyjemnym zapachu. Dzięki niemu pozbyłam się suchej łuszczącej się skóry, zaczerwienień i szarości cery.
Stosuje go 2 razy dziennie. Rano i późnym popołudniem. Nie nakładam go tuż przed pójściem spać z obawy że wszystko wytrę w poduszkę mimo tego że dobrze go wmasowuję.
Produkt jest wart swojej ceny.