BeneFit, 24-Hr Brow Setter (Utrwalający żel do brwi)

BeneFit, 24-Hr Brow Setter (Utrwalający żel do brwi)

Utrwal i zdefiniuj brwi na cały dzień za pomocą przezroczystego żelu do brwi ready, set, brow. Jego unikalny aplikator rozczesuje brwi podczas gdy elastyczna i gładka formuła zatrzymują makijaż na miejscu na 24h.

Nie ma lepszego.

Oczekuję, że żel utrwali brwi tak jak ułożę i ich nie sklei. Taki właśnie jest benefit. Szczoteczka jest silikonowa precyzyjna, nabiera odpowiednią ilość produktu, trzyma w rydzach brwi, nadaje lekki połysk. Niby są zamienniki, ale żaden nie dorównuje albo skleja albo nabiera zbyt dużą ilość produktu czy też nie utrwala. Jedyna wada, że gęstnieje, ale taki już urok żeli do brwi.

Nieświeży efekt.

Produkt w mojej kolekcji posiadam od +/- 2lat. Od początku nie byłam zadowolona z tego zakupu, przekładałam z miejsca na miejsce. Oczywiście skusiły mnie bardzo pozytywne opinie, ale sama nie mogę go polecić. W ciągu tego czasu dawałam mu mnóstwo szans. Dzisiaj zdecydowałam się na recenzję, ponieważ w końcu się go pozbywam.

Niestety muszę przyznać, że na moich brwiach produkt wygląda bardzo nieświeżo. Mam wrażenie, że włoski są posklejane, każdy wygina się w inną stronę, gorzej niż przed aplikacją. Szczoteczka w ogóle nie chce współpracować. Słabo wyczesuje brwi. Większość produktu znajduje się na płaskiej powierzchni szczoteczki zamiast między grzebieniem.

Jeżeli chodzi o formułę, jest rzeczywiście bardzo trwała, przeźroczysta. Zasycha twardo trzymając brwi z satynowym wykończeniem. Na pewno nie jest to mat. Stwierdzam, że baaardzo wydajny skoro tyle już go posiadam i nie mogę skończyć. Dnia dzisiejszego żegnam się z tym produktem, ale w ciągu tak długiego czasu nie zmienił swojej konsystencji, nie zaschnął, nie zgęstniał, co jest jego bardzo dużym plusem!

Absolutny must have

OH!!!
Jak ja kocham żele utrwalające do moich niesfornych gęstych brwi !
Dla mnie jest to produkt idealny pod każdym wzgledem.
Konsystencja jest dośc gesta, bardzo przyjemnie sie nim pracuje, szybko zastyga.
Nakładam go po wymalowaniu brwi lub solo.
Żel jest bezbarwny, nie tworzy grudek.
Ma świetny aplikator,bardzo długo utrzymuje się na brwiach.
Daje naturalny wygląd.

Uczesz brwi!

Benefit słynie z bardzo dobrych produktów do brwi, wracam do nich chętnie. Utrwalacz kupiłam w zestawie, w promocyjnej cenie, więc był to bardzo ekonomiczny zakup. Sam produkt świetnie nadaje się do gęstych i ciemnych brwi, ale także tych skromniejszych i wcześniej pomalowanych. Ujarzmi każdy niesforny włosek. Nie koliduje z żadnym innym produktem do stylizacji brwi. Jest bezbarwny, lekko usztywnia i utrwala. Łatwo się zmywa i aplikuje, dzięki zgrabnemu grzebykowi. Opakowanie trwałe, zgrabne. Wydajność świetna.

Jestem zadowolona!

W poszukiwaniu idealnego utrwalacza do brwi, warto udać się do Sephory, tam właśnie znajdziemy Benefit. Produkty tej firmy przez wielu uważane za kultowe i niezastąpione chyba naprawdę takie są. Na rynku nie ma wielu utrwalaczy, raczej znajdziemy pomady których nie trzeba utrwalać. Ale ten produkt to, jak powiedziała mi jedna z Pań w drogerii jest mur-beton, nie ruszysz. I po części rzeczywiście tak jest, oczywiście da się go zmyć. :D Więc jeśli szukasz czegoś co przez cały dzień ujarzmi Twoje brwi całym sercem mogę polecić ten produkt.

Hit !

To pierwszy taki produkt tego typu w mojej kosmetyczce i nie zamierzam szukać innego. Długo przymierzałem się do zakupu tego żelu, ponieważ cena jest dość wysoka, a nie wiedziałam czy będzie warty tej ceny. Poczekałam na duże promocje na sephorze (-30 %) i produkt trafił do koszyka. Teraz wiem, że żel jest strzałem w 10- tke i nie wiem jak mogłam żyć bez niego tyle czasu.
Opakowanie jest urocze, pasuje do całej kolekcji z Benefitu. Szczoteczka posiada dwie długości ząbków, używam na zmianę raz krótszych, raz dłuższych. Aplikator nakłada odpowiednia ilość produktu tak aby utrwalić jedna brew. Jestem w stanie bardzo dokładnie wyczesać brwi tą mała szczoteczką, a włoski są do nienaruszania przez cały dzień. Żel pozostawia na brwiach świecąca powłoczką ale mi osobiście podoba się ten efekt. Produkt przeszedł przeze mnie próbę w przymierzalni. Pierwszego dnia od zastosowania poszłam na zakupy w poszukiwaniu białego golfa (przymierzyła ich chyba z 10). Moje brwi pozostały w nienaruszonym stanie przez te wszystkie godziny przymierzania. Jest to dla mnie najlepszy dowód na to że żel robi dobrą robotę.

W porządku

Żel do brwi od Benefit ma łatwą w użytkowaniu szczoteczkę, dzięki której przyjemnie się nakłada produkt. Żel utrwala brwi i przez cały dzień pozostają na swoim miejscu. Największy minus jest taki, że przy nawet najmniejszym kontakcie z wodą żel traci swoje właściwości i przestaje całkowicie je utrwalać. Ponadto przy zbyt dużej ilości podczas nałożenia go brwi stają się jakby sztywne, że aż czuć nieprzyjemne ściągnięcie przy próbie poruszenia brwiami.

Utrwalenie przez całą noc.

Przyznam się bez bicia że nigdy nie malowałam brwi , był to dla mnie proces czasochłonny i w sumie również nie umiałam , odkąd moje umiejętności zostały przeszkolone między innymi próbami i błędami zaczęłam szukać produktu który ten efekt utrzyma , mimo tego że nie jestem od tego jakąkolwiek ekspertką zapytałam kasjerkę w Sephora czy mogłaby mi coś polecić , i tak po raz pierwszy usłyszałam o żelu dodającym objętości brwiom w cenie 69 złotych , nigdy nie używałam takiego produktu więc tym bardziej zaciekawiło mnie jego działanie. Żel chodź jego opakowanie wydaje się nie którym małe , jest mega wydajny , posiada mega fajny aplikator który jest łatwy w użyciu nawet dla takich amatorów jak Ja , nie dość że przepięknie utrwalił mi włoski które czasem są nie do ogarnięcia i żyją własnym życiem to w dodatku są nie do ruszenia przez cały dzień , można później zmyć każdym dowolnym kosmetykiem do demakijażu. I jeszcze jego delikatny zapach który rzadko jest spotykany w takich kosmetykach.

Super

Żałuje, ze wcześniej się na niego nie skusilam. Super produkt utrwalający brwi. Posiadam pomadę z benefitu uwielbiam ja niestety nie jest ona tak odporna jak zapewnia producent. Pare razy potarlam niechcący palcem i jednak produkt potrafił się delikatnie zetrzeć, natomiast z tym cudem jest nie do ruszenia. Nigdy nie lubiłam używać utrwalaczy do brwi. Z tym cudenkiem się naprawdę polubiłam trzyma włoski w jednym miejscu przez calutki dzień, nie skleja ich w brzydki sposób, utrwala całkowicie moje brwi. Zakupiłam miniaturkę za naprawdę śmieszne pieniądze i jestem pod wrażeniem.

coś innego

Benefit słynie ze swoich genialnych produktów do brwi, które można przeglądać godzinami w Brow Barach w Sephorze, do tej pory zawsze używałam żelu z Golden Rose, ale po namowie pani w Sephorze skusiłam się na ten.
Nigdy wcześniej nie spotkałam się też z tak dziwnym aplikatorem, zazwyczaj jest to po prostu spiralka, tutaj wygląda to na grzebyk.

Zalety:
-wydajny
-żel jest przeźroczysty, więc będzie pasował do każdego typu urody
-utrwala włoski na brwiach na długie godziny
-bardzo ładne opakowanie
-nie skleja
-daje naturalny efekt na brwiach

Wady:
-cena
-mimo wszystko wolałabym klasyczny aplikator

Stabilizator łuków brwiowych.

Przez wiele lat stroniłam od tego typu wynalazków. Kiedyś prawie że uległam presji "jutubów" i chciałam kupić na spróbowanie bliźniaczy produkt tańszej marki, ale nasłuchałam się o efekcie "łoniaków starego dziada" (zaufane źródło doniosło), więc odpuściłam.
Traumatyczne słuchowisko doprowadziło do tego, że sukcesywnie omijałam półkę z tego typu wyrobami, ale widocznie los chciał inaczej i zesłał mi w gratisie miniaturę.

Ujmijmy to tak, nie mam większych problemów z brwiami, tzn. mam- bo są jasne i w słońcu wygląda tak jakby ich nie było, ale układają się ok. Jeśli akurat nie trę oka to kształt łuku pozostaje niewzruszony. Jednak gdy kombinuję, to faktycznie, koń by się uśmiał.

Żel jest bezbarwny, nie daje żadnego połysku, ale sam w sobie nie jest też matowy. Na brwiach wygląda naturalnie. Zdrowo.

Posiada wygodną szczoteczkę o dwóch rodzajach długości włosków- z jednej dłuższe z drugiej krótsze co pozwala nam na dowolne manewrowanie, w celu uzyskania wymarzonego efektu.
Co ważne, włoski (igiełki) są elastyczne, miękkie, nie kują w oko, nie sprawiają żadnego bólu czy dyskomfortu.

Żel nie zastyga od razu, daje nam czas na przeczesanie i ułożenie brwi w taki sposób w jaki chcemy.
Nie skleja włosków. Nie pozostawia na nich farfoclów.
Utrwala je na wiele godzin, nie straszny wiatr, deszcz, czy zespół niespokojnych rąk.
Zapach produktu jest mocno alkoholowy, aczkolwiek szybko wietrzeje.
Świeżość zachowuje przez długi czas, a używany wraz z kredką Benefit nie mętnieje i nie zabarwia się, wciąż pozostaje transparentny.

Tego mi trzeba było.

Najlepszy!

Mam mini wersję 2ml. Używam od dwóch miesięcy i na dzień dzisiejszy uważam, że to najlepszy utrwalający żel do brwi jakiego dotychczas miałam okazję używać.
Żel jest przezroczysty, co dla mnie jest dużym atutem, bo zwykle robię makijaż brwi kredką, pudrem albo pomadą i od żelu oczekuję wyczesania w odpowiednim kierunku włosków oraz ich utrwalenia, nie lubię gdy finalny produkt dodatkowo nadaje brwiom kolor. Ten jest całkowicie transparentny i gdy zastygnie, to nie widać go w ogóle na włoskach.
Szczoteczka z jednej strony ma króciutkie i gęste włosie, a z drugiej nieco bardziej rzadkie i dłuższe. Dla mnie to kolejne świetne rozwiązanie, bo mogę uzyskać różny efekt korzystając z jednego produktu.
Trwałość - powalająca! Jak rano utrwalę mój makijaż brwi, to na wieczór (po szesnastu godzinach) nadal wszystko wygląda idealnie. To najbardziej trwały produkt do brwi jakiego miałam sposobność używać. Każdy najmniejszy włosek leży pod takim kątem jakiego chcę, bo jak już żel porządnie wyschnie na brwiach, to jest nie do ruszenia. Nawet gdy zdarza mi się gmerać przy brwiach, nawet gdy zmoczy mnie deszcz - brwi wyglądają pięknie. Nie są nigdy posklejane. Szczoteczka świetnie rozdziela i rozczesuje. Efekt jest naturalny i bardzo elegancki.
Ostatnio robię hennę brwi i rano wystarczy mi porządnie wyczesać włoski tym żelem. Gotowe - brwi jak z obrazka :-)
Wydajność jest spoko. Ta mini wersja jest w ciągłym użyciu od dwóch miesięcy i nadal wszystko jest funkcjonalne, myślę że postarczy mi jeszcze przez kilka tygodni.
Na pewno kupię ponownie. Warto jednak skorzystać z promocji -20% w Sephorze, bo cena regularna jest dość wysoka.
Wszystkie posiadaczki niesfornych i zbuntowanych brwi powinny się zainteresować tym produktem.