Labello, Classic Care Caring Lip Balm (Balsam do ust)

Labello, Classic Care Caring Lip Balm (Balsam do ust)

Pojemność 5,5 ml

Dzięki nawilżającej formule z olejkiem jojoba i masłem shea, balsam sprawia, że usta są gładkie i zadbane. Balsam zapewnia długotrwałą i intensywną pielęgnację, skutecznie chroni usta przed wysychaniem bez względu na pogodę. Produkt został przetestowany dermatologicznie.

balsam do ust
wygładzające, regenerujące, nawilżające, ochronne
zapachowa
w sztyfcie

Najlepsza!

To najlepsza z popularnych pomadek-balsamów do ust.
Lubię ja za skuteczność - dość długo utrzymuje się na ustach, nie klei się, ani tez nie jest rozlewająca się-tłusta. Nie ma żadnego koloru, żadnych drobinek, sztucznych owocowych smaków/zapachów, czego nienawidzę - po prostu chroni usta, zapobiega przesuszeniu.
Fajny zapach, typowy dla Labello.
Balsam jest bardzo wydajny! Używam go ok. 30 lat :) i nie znalazłam nic lepszego w podobnej cenie.

Szkoda, że nie jest tak dostępna w PL jak inne popularne marki balsamów do ust.

Dla mnie rewelacja

Jestem jej wierna od kilku lat. Doskonale nawilza i natluszcza usta. Efekt utrzymuje się bardzo długo. Ma miękką tłustą konsystencję a ja to uwielbiam w pomadkach ochronnych. Usta po jej użyciu sa miękkie i wygladzone. Zapach delikatny i bardzo przyjemny. Cene rowniez ma dobra, ma lepsze dzialanie niz niejedna drozsza pomadka ochronna. Używam na zmiane z pomadka isana classic. To moje dwie ulubione.

Dobry balsam do ust

Ten balsam do ust jest bardzo przystępny jeśli chodzi o cenę.
Ma delikatny zapach przypominający zapach kremu. Bardzo łatwo się rozprowadza na ustach, jak dla mnie to nawet trochę za łatwo. Czuję jak szybko się 'roztapia' na moich ustach.
Nawilża bardzo dobrze, usta są bardzo mięciutkie i nie lepią się. Jak za tę cenę to naprawdę wykonuje świetną robotę!

Jedna z lepszych

Jeden z lepszych balsamow, bardzo delikatny zapach, prawie nie wyczówalny. Po nałożeniu czuć od razu nawilzenie ktore sie dlugo utrzymuje, nie klei sie, jest prawie nienwyczowalny na ustach.
Nawilza lepiej niz wiele drozszych balsamow.

Przyjemny zapach :)

Pomadka ma bardzo przyjemny delikatny zapach kremu :)
Do tego bardzo dobrze nawilża, a nie zabija ceną. Nie wysusza ust, nie podkreśla suchych skórek i byłaby idealną pomadką, gdyby...nie rozlewała się tak na ustach. Dla mnie jej konsystencja jest zdecydowanie zbyt miękka (jakby leżała na słońcu parę godzin) i po posmarowaniu ust czuję jakbym miała o wiele za dużo produktu na nich, jakbym nałożyła bardzo grubą warstwę - mimo że smaruję usta tylko raz.