Revolution Skincare, Rosehip Seed Oil Gold Elixir (Olejek do twarzy)

Revolution Skincare, Rosehip Seed Oil Gold Elixir (Olejek do twarzy)

Pojemność 1 szt

Ultra odżywczy olejek do twarzy z wyciągiem z róży. Idealnie nawilża , odżywia , koi i rozświetla twarz pozbawiając ją oznak zmęczenia. Przeznaczony do cer suchych i odwodnionych. Świetnie sprawdzi się pod makijażem. Produkt przebadany dermatologicznie.

olejki
Filtry
SPF <15
<50ml

Świetny!

To jedyny olejek, którego mogę używać przy mojej mieszanej, skłonnej do wyprysków cerze. Każdy inny po kilku dniach powodował wysyp niedoskonałości, co tu nie miało miejsce.

Olejek jest zamknięty w buteleczce z pipetką. Pachnie pięknie, lekko różany zapach. Stosuję go do wieczornej pielęgnacji. Używam jednej pipetki na całą twarz, idealnie się rozprowadza rollerem i zaskakująco dobrze wchłania jak na olejek. Skóra jest nawilżona i błyszcząca, ale chodzi mi bardziej o efekt glow a nie przetłuszczenie skóry ;) Ja na niego nakładam dodatkowo krem Garnier Bio lawendowy i w tym połączeniu efekt jest niesamowity. Skóra jest tak głęboko nawilżona i gładziutka, efekt utrzymuje się przez cały następny dzień.

Nie ma nic lepszego dla mojej skóry <3 Na pewno kupię ponownie nie raz... Nigdy nie miałam tak pięknej cery jak przy nim.