KANN, Night Cream (Krem na noc)

KANN, Night Cream (Krem na noc)

Cena PLN 74.90

Gęsty, nie obciążający skóry krem na noc to skoncentrowana, bogata formuła, łącząca cechy i właściwości kilku preparatów jednocześnie. Kompleksowo pielęgnuje i nawilża męską skórę, a zawarte składniki aktywne przywracają jędrność i elastyczność, poprawiają cyrkulację krwi, pomagają w niwelowaniu niedoskonałości, wspomagają walkę z trądzikiem młodzieńczym jak i trądzikiem dorosłych. Dzięki zastosowaniu m.in. aż 5 rodzajów alg, krem na noc jest preparatem o bardzo silnych odżywczych, nawilżających, antybakteryjnych i regenerujących właściwościach, gotowych sprostać wymaganiom niejednej skóry.

normalna, tłusta/ mieszana
kremy
nawilżające
z pompką

17 składników aktywnych - what else Recenzja mężczyzny

Krem na noc? A po co mi to? Pomyślałem na samym początku jak moja kobieta mi go wręczała. Jednak jakie było moje zdziwienie przy pierwszym użyciu. Wcześniej miałem już doczynienia z kosmetykami stosowanymi na wieczór, jednak każdy z nich był dla mnie drogą przez mękę zarówno pod kątem zapachu jak i wielu substancji zapychających pory.
Dopiero tutaj, lekka konsystencja, szybkie wchłanianie oraz praktycznie niewyczuwalny lekki zapach, sprawił, że stał się moim faworytem i od teraz codziennie używam go na twarz ale także do smarowania rąk stóp i łokci, ponieważ są to miejsca które również mam bardzo mocno przesuszone i sprawdza się on tam wyśmienicie.

Nie warto sugerować się napisem producenta KREM NA NOC, ponieważ ja stosuję go wszędzie gdzie potrzebuję i nie umarłem. Jest sukces.
Opakowanie tak jak reszty kosmetyków bardzo wydajne, jednak wystarczył mi na 2 tygodnie krócej niż pozostałe produkty. Prawdopodobnie moja kobieta mi go podbierała :)