Bell, HYPOAllergenic, Perfectionist Powder (Hypoalergiczny puder upiększający)

Bell, HYPOAllergenic, Perfectionist Powder (Hypoalergiczny puder upiększający)

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.91/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Paleta kolorów pudru jest uniwersalna. Zawiera dwa starannie dobrane zestawy kolorystyczne, z których można uzyskać ton odpowiedni dla każdej karnacji. Puder wyrównuje koloryt cery, optycznie wygładza zmarszczki i zmniejsza widoczność porów. Zapewnia jedwabiste wykończenie. Nadaje skórze promienny, wypoczęty wygląd.
Kosmetyk jest przeznaczony dla każdego typu cery. Łatwo się rozprowadza.
Dostępny w 3 zestawach kolorystycznych:
001 HD Banana
002 HD Pastel
003 HD Peach

Tylko pod oczy

Moim zdaniem puder jest całkiem poprawny. Faktycznie upiększa on skórę i widocznie rozświetla. Nie jest to jednak puder, który nadaje się do całej twarzy, ponieważ będziemy mieć ją całą tylko i wyłącznie rozświetloną (nie ma w nim żadnych właściwości matujących). Produkt ten nadaje się wyłącznie do okolicy pod oczami (tam wygląda świetnie :))

Dobry

Na puder skusiłam się gdy w zeszłym roku Rossmann robił wyprzedaż szafy Bell, udało mi się go upolować w cenie 10 zł. Skusiłam się na wersję zółtą i różową, jednak na razie używałam wersji zółtej.
Puder zamknięty jest w kompaktowym małym opakowaniu, które spokojnie można wrzucić do torebki, minimalistyczne opakowanie-jedne z takich które lubię. Produkt bezzapachowy.
Wg producenta puder jest kosmetykiem upiększającym oraz hypoalergicznym.
Jest to jeden z moich ulubionych pudrów. Jest bardzo lekki, nie wygląda pudrowo na twarzy a wręcz jest prawie niewidoczny. Daje taką jedwabistą satynową poświatę, widać na twarzy że jakiś tam mały połysk jest, przez co bardzo ładnie odbija światło.
Jeśli chodzi o trwałość to u mnie po 3h zaczynam się świecić, więc muszę już wtedy przypudrować twarz, ale moja twarz jest mieszana z przetłuszczającą się strefą T, więc ciężko mi znaleźć jakiś puder który będzie matowił na długo a jednoczesnie nie będzie wyglądał sucho i pudrowo.
Co mi się w nim podoba też? To że jest prasowany, a nie sypki, nie ma ryzyka że przesadzimy z ilością. Puder również nie podkreślił mi suchych skórek. Współgra dobrze z podkłądami które używam - głównie Essence - Pretty natural, Bielenda vege flumi, Eveline selfie time, Soraya Natural, Christian Laurent Face Adapt.
Produkt jest wydajny, po prawie roku czasu właśnie go denkuję, ale też go nie używałam codziennie. Nie zauważyłam po nim pogorszenia stanu skóry.
Puder polecam dla fanek zdrowo i świeżo wyglądającej skory bez efektu suchego pudru na twarzy. Można go dostać często na promocji w Hebe i drogeriach internetowych

Kocham pod oczy

Używam tego odcienia z żółtymi kwiatuszkami. Stosuję jako puder pod oczy. Ważne jest żeby nałożyć go puszkiem lub gąbeczką i później dopiero delikatnie rozetrzeć pędzelkiem. Nakładanie samym pędzlem wydobywa jednak zbyt dużo drobinek i można uzyskać niechciany efekt rozświetlacza pod oczami. Jednak gdy nauczymy się z nim pracować jest idealny. Puder niweluje zasinienia, wyrównuje koloryt, optycznie wygładza zmarszczki, rozjaśnia i rozświetla okolicę pod okiem. Wykończenie jest bardzo gładkie, jedwabiste, skóra pod okiem wygląda na wypoczętą, świeżą, promienną. Kocham ❤️

Tania perełka

Jest to typowy puder wykończeniowy, którego używam gdy mam już gotowy makijaż - puchatym, miękkim pędzlem omiatam twarz przy pomocy tego kosmetyku. W efekcie czego skóra odzyskuje naturalny blask. Zwykle aplikuję go na boki twarzy i w okolice oczu, omijam strefę T bo tam nie chcę dodawać sobie "blasku" (mam mieszaną cerę).
Wybrałam kolor 01 Banana - jest lekko żółty.
Nadaje się również do utrwalania korektora pod okiem - nakładam go wtedy niewielkim i miękkim pędzelkiem o kształcie jajeczka, stosując minimalną ilość produktu.
Opakowanie pudru wygląda spoko. Jest funkcjonalne, chociaż ma lekki mankament - nie domyka się szczelnie i łatwo o przypadkowe otwarcie.
Szczerze powiem że mam dużo pudrów wykończeniowych, także tych drogich z Sephory (m.in. Guerlain, Hourglass) i ten tani puder marki Bell może stawać śmiało obok nich.
Jeżeli ktoś chce uzyskać ładny efekt świetlistego makijażu, a nie ma dużego budżetu albo zwyczajnie nie chce przepłacać, to powinien się zainteresować tym kosmetykiem.

Nic specjalnego

Właśnie skończyłam moje pierwsze i ostatnie opakowanie tego pudru. Miałam odcień z żółtymi półtonami.

Puder ma za zadanie upiększać, jednakże oprócz niezdrowego wybielenia nie zauważyłam większego działania. Mam cerę mieszaną, ze skłonnością do świecenia w strefie T, a ten produkt nie poradził sobie z wyświecaniem na dłużej niż dwie godziny po aplikacji. Nie zauważyłam też, aby jakkolwiek przedłużał makijaż. Jak dla mnie nie robił praktycznie nic, co puder robić powinien.

Moim zdaniem, w tej półce cenowej znajdziemy o wiele skuteczniejsze pudry. Tego nie polecam

Wykończenie na tak / skład na nie

Miałam puder w odcieniu O1. Z żółtymi tonami.
Ponieważ miałam dość matujacych mocno pudrów, chciałam przerzucić się na coś co nie będzie wyglądało na mojej skórze ciężko.

Ogólnie byłam zadowolona z efektu jaki dawał ten puder. Taki satynowy, jedwabisty. Delikatnie rozświetlajacy. Nie podkreślał porów ani suchych skórek. Naprawdę upiększał cerę.
Delikatnie utrwalal makijaż.
Delikatnie matowił ale w ciągu dnia musiałam skórę poprawić bo mam mieszaną i najbardziej wyswieca mi się na nosie i czole.

Ale... Niestety w składzie jest tak, mikroplatik itp... I niestety pogarszał z czasem stan mojej cery i tylko z tego powodu nie mogę go używać bo moja skóra jest bardzo skłonna do zapychania i podraznień.

Niby tak ale też i nie

Skusiłam się na ten puder ponieważ po prostu pięknie wyglądał. Niby matowi ale nie na długo no i jakiś tam efekt tego rozświetlacza jest. Rczej to przypomina przetłuszczona skórę miejscami i tyle. Jestem neutralna do niego.

Pod oczy jest moim ideałem :)

Puder ten przyciągnął moją uwagę już rok temu, jak nie więcej. Czaiłam się na niego podobnie, jak czaiłam się na żel do mycia CeraVe :D. W lutym tego roku zauważyłam go na promocji w drogerii Hebe, więc stwierdziłam, że tym razem nie odpuszczę. Kosztował około 16-17 złotych. Posiadam odcień nr 1, czyli żółty.

Jeśli miałabym zrezygnować z jednego kosmetyku do makijażu, to mógłby być to puder. Używane są przeze mnie tylko wtedy, kiedy podkład ma naprawdę mocno rozświetlające wykończenie. No i latem częściej idą w ruch, ze względu na zwiększenie ilości wydzielanego sebum w strefie T. Ale tak naprawdę mogłabym ich nie używać, a szczególnie pod oczami. Dotychczas moim pudrem pod oczy był ten sam puder, który używałam do całej twarzy, czyli Rimmel Stay Matte. Dobrze sprawdzał się w tych okolicach, jeśli był nałożony w małej ilości. Zazwyczaj omiatałam tylko delikatnie dużym pędzlem okolice oczu i tyle. Zmieniło się to odkąd mam puder Bell. Najpierw przetestowałam go na całej twarzy, ale okazał się być zbyt rozświetlający i mało utrwalający. Mógłby nawet posłużyć jako subtelny rozświetlacz. Skupiłam się więc tylko w okolicach pod oczami i tutaj sprawdził się świetnie. Pięknie wygładza skórę, sprawia że zmarszczki mimiczne są mniej widoczne. Może nie utrwala na mur-beton, ale to jak wygląda rekompensuje wszystko. Jego rozświetlenie jest satynowe - brak tutaj brokatu, czy jakichkolwiek drobinek, które rzucają się w oczy. Nie jest to też rozświetlenie jak od rozświetlacza, tylko po prostu jak od lżejszego pudru. Moja wersja w odcieniu żółtym dodaje bardzo delikatnych, żółtych tonów, których w mojej skórze jest sporo. Ale to tak delikatny efekt, że dla osób postronnych jest na pewno niezauważalny. Nawet dla nas samych może być ciężki do zauważenia. Jest to puder bardzo drobno zmielony, jedwabisty, wręcz kremowy. Nie da się nałożyć go zbyt dużo na pędzel, szczególnie kiedy pędzel jest równie delikatny. Ja używam do nakładania go mojego starego, dobrego pędzla Hebe Professional F04. Jego idealna wielkość i kształt świetnie pasuje pod moje oczy. Podsumowując - satynowo rozświetlający puder, który przy cerach tłustych i mieszanych nie będzie dobrym wyborem do całej twarzy. Ale pod oczy stał się moim ideałem. Wygląda tam świeżo i pięknie wygładza. Nie sądziłam, że kiedykolwiek będę miała oddzielny puder pod oczy, a tu proszę ;).

Opakowanie to przezroczysty plastik, który na zdjęciach w Internecie może wyglądać tandetnie, ale wcale tak nie jest. To naprawdę gruby i porządny plastik, który nie popęka od pierwszego lepszego upadku. Jest to też całkiem duże opakowanie, czego się totalnie nie spodziewałam. Jego zawiasy działają z lekkim oporem, dając uczucie, że mamy w rękach droższy produkt. No zrobiło na mnie wrażenie :). Fakt, jest podatne na zarysowania, ale to nie jest dla mnie problem. Ma być po prostu porządne, by chronić puder, który znajduje się w środku. I to robi. Pojemność według producenta to 8g. Bez obaw - jest wydajny.

Lekki

Lekki puder delikatnie utrwalający podkład, nadaje się pod oczy. Będzie dobry dla cer suchych, dojrzałych. Ma wygodne opakowanie, idealne do kosmetyczki do pracy/ wyjazdowej. Lubię go używać z matowymi podkładami i pod oczy.

Za jasny, chyba że pod oczy

Mam odcień z żółtymi kwiatkami. Transparentne kwadratowe opakowanie ma w sobie coś, bo z transparentności tylko ono zostało, bo dla mnie puder jest za bardzo widoczny, za bardzo rozjaśnia twarz. Najbardziej nadaje się więc na okolice oczu, więc tylko pod oczy bym go poleciła. Nie ma dołączonego puszka. Nie pachnie, ale skoro ma być hypoalergiczny to dobre założenie. W dotyku bardzo delikatny i tak samo cera też jest po jego użyciu delikatna. Daje efekt rozświetlenia i zdrowej skóry. Niby matuje, ale zostawia taką świetlistą lecz nie przesadzoną poświatę. Dobrze utrwala makijaż. Niestety na mojej buzi choć wrażliwej to skłonnej do przetłuszczania nie wygląda perfekcyjnie. Raczej nie polecam...

Puder Bell

+ jedwabiste wygładzenie
+ naturalny efekt na skórze
+ wysoka jakość
+ wydajność
+ dostępność
+ cena
+ lekkie opakowanie
+ delikatny efekt rozświetlenia
+ produkt prasowany

Rozświetlający, dla fanek glow ✨

Mam odcień 02, puder składa się z dwóch części, białej i różowej drobinkowej, dosyć ciężko jest wymieszać oba kolory równomiernie, zazwyczaj nakłada mi się więcej błysku. Myślę, że dobrze sprawdza się jako puder pod oczy, pięknie rozświetli tę strefę. Co do utrwalenia makijażu, nie zauważyłam, aby mocno utrwalał makijaż, mam cerę mieszaną i nie czułam się z nim komfortowo już po 2 godzinach noszenia, zwłaszcza w strefie T. Jako że rozświetla, może podkreślać niedoskonałości oraz rozszerzone pory. Opakowanie jest dosyć solidne, plastikowe.