Wibo, Banana Loose Powder (Sypki puder do twarzy)

Wibo, Banana Loose Powder (Sypki puder do twarzy)

Pojemność 5,5 g

Banana loose powder to sypki puder, który służy do aksamitnego wykończenia makijażu i tworzenia konturu twarzy.
Puder ma żółty odcień, który pozostawia cerę świetlistą i odświeżoną. Komponuję się z każdym rodzajem i odcieniem skóry. Puder bardzo pomocny przy cerze tłustej, koryguje widoczne zaczerwieniania oraz sińce pod oczami.

Rewelacja

Puder jest lekki, dobrze matuje, wykańcza i utrwala makijaż. Jest bardzo tani i łatwo dostępny. Ma wygodne opakowanie. Nie podrażnia. Warto się w niego zaopatrzyć.

Dobry puder!

Produkt idealnie sprawdza się na cerze normalnej badz mieszanej , dobrze matuje , jednak dla cery tłustej polecałabym puder z mocniejszym matem. Zapach jest przyjemny i długo odczuwalny. Chyba najlepszy puder do 20 zł jaki posiadałam . Cena jest niesamowicie niska patrząc na jakość produktu . Najlepiej sprawdza się pod oczy lub jako baking.

Bananowy buder <3

Cześć,
Puder jak dla mnie jest boski !!
Matuje świetnie i efekt utrzymuje się przez długi czas . Kosztuje bardzo niewiele w porównaniu do ceny. Efekt utrzymuje się długo i wydajność jest bardzo dobra

Mój numer 1 jeśli chodzi o puder pod oczy

Puder jest cudowny. Używam go pod oczy. Ładnie przykrywa cienie pod oczami A jednocześnie nie wysusza tych okolic.
Puder nie zbiera mi się w zmraszczkach mimicznych i za to duży plus

Polubiliśmy się :)

Spodobał mi się ten puder! Zapewnia aksamitne i naturalne wykończenie. Drobno zmielony lekko żółtawy proszek, który nie odznacza się na skórze, a pięknie się w nią wtapia i utrwala podkład. Dobry stosunek ceny do jakości.
Lekko sztuczny bananowy zapach, który nie przypadł mi do gustu, po chwili jednak nie jest wyczuwalny na twarzy. Dodatkowo przy dłuższym użytkowaniu przestałam go wyczuwać.
Opakowanie wystarczyło mi na ok. 6 miesięcy.

Satynowe, eleganckie wykończenie które lubię :)

Przyjemny puder, lubie nosić go na twarzy, daje satynowe wykończenie, skóra nie błyszczy się po nim całkiem długo (a mam z tym ogromny problem), nie czuje zapachu banana, jednak jestem w stanie to wybaczyć, bezbarwny, nie widać go na skórze, nie zapchał mnie- z pewnością kupię ponownie :)

Świetny, ale czy wart 19,90 zł?

Używałam zwykłego Wibo Fixing Powder w cenie ok. 11 zł, po czym z ciekawości zakupiłam wersję bananową. Nie widzę różnicy w działaniu. Bananowego zapachu też szczególnie nie czuję chyba, że powącham pędzel.

Puder matowi cerę, dobrze się go rozprowadza dużym, miękkim, puszystym pędzlem. Jest dość trwały i wydajny. Używam go na podkład, a czasem na sam krem matujący.

Ogólnie zauważyłam wzrost cen sypkich pudrów od Wibo o kilka zł. Tak się kończy pisanie pozytywnych recenzji ;) Żartuję oczywiście.

Wniosek: skoro nie ma znaczącej różnicy pomiędzy Fixing Powder a Banana Loose Powder to po co przepłacać?

należycie rozświetla

Puder sprawdzi się kobietom, które szukają delikatnego, satynowego wykończenia i delikatnej korekcji koloru cery. Pod oczy sprawdza się tak sobie, podkreśla zmarszczki, nawet te najdrobniejsze. Ja bym go zakwalifikowała do sekcji pudrów utrwalających, nie matujących. Na mojej mieszanej cerze nie dawał efektu WOW jeśli chodzi o mat. Tutaj producent troszeczkę pofantazjował.
Cenowo natomiast bardzo przyjemnie, zapach umila użytkowanie (chociaż dla niektórych może być zbyt intensywny).

HIT

Puder jest moim hitem od kilku miesięcy. Matuje pięknie, potrafi wytrzymać cały dzień i przy odpowiedniej pielegnacji nie ciasteczkuje się na twarzy. Do tego piękny zapach i kolor, który nie zmienia odcienia podkładu.

Zdecydowanie na tak

Produkt kupiłam na promocji w Rossmannie zachęcona dobrymi opiniami wśród przyjaciółek. Produkt obłędnie pachnie owocami, jest tani i ładnie wykańcza makijaż. Cera jest matowa, a przy mojej skłonności do przetłuszczania to wielki plus. Wadą natomiast jest opakowanie. Trzeba nieźle potrząsnąć opakowaniem żeby otrzymać odpowiednią ilość produktu. Polecam, bo za taką cenę produkt jest godny polecenia, mimo opakowania.

Pod oczy rewelka! Posiadaczki neutralnych i oliwkowych tonów będą zachwycone!

Puder kupiłam już jakiś czas temu po licznych rekomendacjach w Internecie, a także samej Maxineczki, która jest moim guru makijażowym. Zapłaciłam za niego grosze, nabywając go na jednej z wielkich promek w Rossmannie. Mam dość mocne, fioletowe cienie pod oczami (niezależnie od tego czy się wyśpię, czy nie), byłam więc go niesamowicie ciekawa.

Puder otrzymujemy w plastikowym, zakręcanym słoiczku z żółtą nakrętką. Pojemność to 5,5 g. Po odkręceniu produkt jest zabezpieczony ochronną folią, którą musimy ściągnąć, by móc z niego normalnie korzystać. Samo opakowanie jest solidne i trwałe, używam go już naprawdę dłuuugo i nic się z nim nie stało :)

Puder jest drobno zmielony i pięknie bananowo pachnie. Zapach jest cudny, autentyczny, nie chemiczny, no sztos! To mój pierwszy zapachowy puder, nigdy wcześniej nie przypuszczałam, że tego typu kosmetyk może mieć taki ładny zapach, do dziś jestem w szoku!

Puder jest lekki, a przy tym matujący. Utrwalam nim korektor nałożony pod oczy i mat utrzymuje się cały dzień! Mam cerę mieszaną, która w okolicach oczu podczas wyjątkowo upalnych dni też potrafi się przetłuścić. Do aplikacji pudru pod oczy używam M Brusha 10 (taki mały, języczkowy). Puder jest półtransparentny, ma delikatny żółty kolor, który bezpośrednio po nałożeniu na skórę jest ciepły, lekko żółty, ale po chwili staje się bardziej neutralny. Delikatny, żółty odcień świetnie radzi sobie z neutralizowaniem fioletowych cieni pod oczami. Puder jest bardzo wydajny, stosowany pod oczy wystarczył mi na... prawie rok. Nie używałam go do utrwalania podkładu na twarzy, więc w tej kwestii się nie wypowiem.

Generalnie rzecz biorąc, z pudru jestem bardzo zadowolona, jednak ze względu na ogromną ciekawość innych sypkich pudrów pod oczy przy najbliższej wizycie w sklepie raczej wybiorę jakiś inny ;)

Bardzo dobry puder

Puder znajduje się w małym odkręcanym pudełeczku,sypki jest dobrze zmielony i pięknie pachnie bananem.
Posiada żółtawy odcień ,ale nadaje się do każdego typu cery.
Na początku po aplikacji skóra jest lekko zółta, ale za chwile wtapia się w makijaż.

Jest bardzo wydajny , aplikuje go pędzelkiem i wystarczy dosłownie odrobinka, żeby pokryć całą twarz. Posiadam cerę mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania w strefie T i się u mnie świetnie się sprawdza. Doskonale matuje i wyrownuje koloryt. Ma średnie krycie, ale zakrywa wszelkie niedoskonałości i cienie pod oczami.
Efekt utrzymuje się bardzo długo.
Cena jest niska. Polecam