Wibo, Banana Loose Powder (Sypki puder do twarzy)

Wibo, Banana Loose Powder (Sypki puder do twarzy)

Pojemność 5,5 g

Banana loose powder to sypki puder, który służy do aksamitnego wykończenia makijażu i tworzenia konturu twarzy.
Puder ma żółty odcień, który pozostawia cerę świetlistą i odświeżoną. Komponuję się z każdym rodzajem i odcieniem skóry. Puder bardzo pomocny przy cerze tłustej, koryguje widoczne zaczerwieniania oraz sińce pod oczami.

Puder bananowy nie dla każdego

Puder bardzo dobrze zmielony. Na samym początku zapowiadał się bardzo dobrze, gdyby nie to, że na mojej cerze o dość oliwkowych tonach wyglądał żółto, ale gdyby nie to, to byłby bardzo dobrym pudrem w moich odczuciach. Myślę, że dla ciemniejszych karnacji będzie w porządku.

fajny

Teraz puder wykonuję już sama, natomiast mam go do dziś i używam sporadycznie (kiedyś 2x dziennie). Bardzo fajny, ładnie matujący i naturalnie wyglądający na twarzy. Nie tworzył efektu maski. Plus za cenę;)

Super puder

Jeden z najlepszych jakich używałam, ma bardzo ładny kolor, dobrze wygląda zarówno zaraz po nałożeniu jak i po kilku godzinach noszenia. Bardzo dobra cena!

Gdyby nie cena

Kupiłam bo polecano go do bakingu. Produkt jest całkiem fajnu i dobrze współgra z moją cerą. Ślicznie pachnie i mayuje. Niestety jest to puder sypki i ilość potrzebna do użycia na raz sprawia że szybko się kończy. Małe pudełeczko ma zaledwie 5 gramów produktu z czego jakaś 1/4 zostaje w opakowaniu przez te nieekonomiczne dziurki. Za takie coś płacimy 20 zł.. Dla mnie produkt jest dobry ale nieopłacalny do codziennego użytku

Jest okej

Jak w tytule. Puder jest całkiem niezły, ale szału nie robi. Chociaż za tę cenę nie ma co wymagać. Ja mam akurat ciepłe podtony w skórze i mi służy żółty kolor, ale przy jasniejszych karnacjach może być to problematyczne bo przyciemnia on podkład i korektor i zażółca je.
Aczkolwiek nie zapchał mnie i od czasu do czasu go kupuję jako puder pod oczy, ale raczejw połączeniu z jasnym korektorem.
To opakowanie według mnie jest takie sobie, bo zaczyna się problem kiedy zostanie końcówka produktu i trudno wydobyć ;/

Przyjemnie pachnie

Bardzo przyjemnie pachnie, na skórze lekko bieli twarz ale mi to jakoś nie przeszkadza. Łatwo się rozprowadza i nieźle matule, nie przepadam za taką formą pudru, wolę prasowany ale nakładanie nie było jakieś mega uciążliwe. Jak za taką cenę to warto.

Lubię.

Puder jest drobno zmielony. Utrwala makijaż, matowi, ale nie jest to tępy mat. Wygląda naturalnie na skórze. Nie podkreśla suchych skórek ani porów, nie wysusza. Ma żółty odcień, który może być widoczny na jasnych lub chłodnych cerach. Nadaje się do pudrowania okolic pod oczami. Ma przyjemny zapach.
Na mojej tłustej skórze nie utrzymuje matu przez długie godziny, ale osobiście wolę dołożyć produktu po kilku godzinach niż mieć na twarzy suchą maskę.
Mam wrażenie, że dość szybko się skończył.

może być

puder ten mam w swojej kosmetyczce już długi czas i wracam do niego tylko gdy skończy się mój ulubiony i nie zdążę kupić następnego opakowania
niby nie ma w nim nic złego, ale i dobrego niewiele... mi na twarzy robi pustynie, kompletnie nie nadaje się do używania pod oczami, natomiast jako utrwalenie podkładu przy użyciu pędzla, w przypadku skóry normalnej, ew lekko przetłuszczającej się- może być. Jeżeli masz suchą skórę - odpuść

Jest fajny

Bardzo fajny puder. Ma śliczny zapach i konsystencje. Nie zostawia plam na twarzy. Przez swój kolor rozświetla skórę. Ja mam cerę wchodzącą w różowe tony, ale i tak fajnie u mnie wygląda. No i tak jak każdemu przeszkadza mi opakowanie. Ciężko jest go zakręcić i łatwo można go wysypać. Mimo wszystko jest spoko i kupię go ponownie.

Dla skóry z żółtymi odcieniami

Bardzo lubię ten puder, nie ma on super matowego wykończenia, ale nadaje skórze lekko złoty kolor, podkreśla złote tony cert i wydobywa blask, do tego ma bardzo fajny zapach. Dla mnie minusem jest to że rozsypuje się po całym opakowaniu i bardzo trudno "nabrać" małą ilość.

Przeciętny

Tyle razy próbowałam się oswoić z tym pudrem, jednak chyba się nie polubimy :/
Kiedy go nakładam czuje się nieswojo, jest mega lekki i świetnie się nakłada, ale chyba nie jest on dla mnie.

Bardzo dobry puder

Zazwyczaj stroniłam od pudrow w tej półce cenowej. Jednak ten jest świetny. Delikatnie zmielony, pięknie matuje skórę twarzy. Jedynym minusem jest opakowanie. Puder nie sprawdzi się w podróży. Czasem ciężko mi po niego sięgnąć. Kilka razy podczas otwierania pudełeczka, puder rozsypal się. Jednak za tą cenę... Świetna sprawa!