VIP Cosmetics, Infinity, Intensive Nourishing Body Lotion (Intensywnie odżywiający balsam)

Intensywnie odżywiające Balsam do ciała to bardzo suchej skóry zawiera wysoce skuteczną formułę. W jej skład wchodzą naturalne oleje takie jak olej ze słodkich migdałów ,olej arganowy i słonecznikowy ;dzięki nim skóra jest nawilżona ekstrakt z zielonej herbaty bogaty witaminy z grupy B, Witaminka C P K działa łagodząco i tonizująco. Dzięki zawartości Kolagenu z Akacji i mocznika skóra jest nawilżona wygładzona i elastyczna,.
Witaminy E, B5 oraz gliceryna dodatkowo. chronią skórę przed wysuszeniem i niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych

100 – 250ml
Struktura
lekkie
krem

Taki sobie

Mam ten balsam, konsultantka w galerii handlowej tak mnie naciągnęła na te kosmetyki wiec postanowiłam spróbować.
Zapach jest ładny i delikatny. Opakowanie tez jet bardzo ciekawe, ładnie zdobi łazienkę. Produkt nawilża i jest jak najbardziej Ok, aczkolwiek jest to balsam jak każdy inny. Bez szału, bez spektakularnego efektu.

Przyjemny balsam

Od kiedy pamiętam moja cera zawsze była sucha z tendencją do przesuszania. Aby odpowiednio ją nawilżyć potrzebuję intensywnie nawilżających kosmetyków które sprawią że będzie miękka i gładka w dotyku. Taka jest od kiedy stosuję Infinity - balsam intensywnie odżywiający od marki Vip Cosmetics.
Balsam idealnie nadaje się do skóry suchej. Zawiera wysoce skuteczną formułę w której w skład wchodzą naturalne oleje: olej ze słodkich migdałów, olej arganowy i słonecznikowy dzięki czemu skóra jest odpowiednio nawilżona.
Ekstrakt z zielonej herbaty bogaty w witaminy z grupy B oraz witaminy K, C, P działa łagodząco i tonizująco. Zawartość kolagenu z akacji i mocznika sprawia, że skóra jest dobrze nawilżona, wygładzona i elastyczna. Witaminy E i B5 oraz gliceryna dodatkowo chronią skórę przed wysuszeniem i niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych.

Dobrze mieć w domu kosmetyki którym można zaufać i mieć pewność że nie podrażnią naszej skóry i nie wywołają alergii. Ważna cecha to też wygodna aplikacja i wydajność kosmetyku. Balsam Infinity zawiera te wszystkie cechy dlatego z czystym sumieniem mogę go polecić