Eveline Cosmetics, Facemed +, Detoskin, Profesjonalny płyn micelarny do demakijażu twarzy, oczu i ust 3 w 1

Średnia ocena: 4.63/5

Cena PLN 20.00

Profesjonalny płyn micelarny stworzony został specjalnie z myślą o skutecznym i błyskawicznym usuwaniu długotrwałego oraz wodoodpornego makijażu twarzy, oczu i ust. Zaawansowana formuła 3w1 aktywnie nawilża i pielęgnuje cerę oraz chroni rzęsy.
Skład i działanie:
- Ekstrakt z czarnej herbaty głęboko oczyszcza, skutecznie usuwa z powierzchni skóry wszelkie zanieczyszczenia oraz przyjemnie odświeża.
- Detoskin działa detoksykująco, energizuje i poprawia kondycję cery.
- Wyciągi z tulipana i chabra bławatka działają odżywczo i antyoksydacyjnie oraz wygładzają skórę, pozostawiając ją miękką i elastyczną.
- Kompleks witaminowy łagodzi, intensywnie nawilża, chroni przed przesuszeniami i szorstkością.
- Aktywne micele efektywnie przyciągają i absorbują zanieczyszczenia, usuwając je z powierzchni skóry.
Nie wymaga spłukiwania.

odświeżające, nawilżające, oczyszczające
bez parabenów, bez alkoholu
płyn
demakijaż oczu i ust, demakijaż twarzy, oczyszczanie twarzy
tłusta, normalna, sucha, mieszana

Najlepszy Płyn Micelarny!

Testowałam już naprawdę wiele płynów micelarnych ... ale takiego efektu z takiej półki cenowej bym się nie spodziewała! Idealnie radzi sobie nie tylko ze zmyciem lekkiego makijażu ale daje radę nawet przy tym mocniejszym. Efekt dla mnie spektakularny. Żaden płyn micelarny którego używałam nie był w stanie tak dokładnie oczyścić moją twarz, jednocześnie zostawiając ją gładką i subtelną. 3 w 1 i czy to działa??? TAK działa i to jak nawet gdy pomaluje swoje rzęsy mocniej niż zwykle - on daje radę. Jak dla mnie na chwilę obecną jest NAJLEPSZY!

Najlepszy płyn micelarny

Mega wydajny, tani i dobry produkt. Domywa większość makijażu, czasami problem z wodoodpornym tuszem,ale wtedy tego używam płynu dwu fazowego, albo olejku (wtedy płynem micelarnym domywam resztki)

Bardzo dobry!

Bardzo dobry płyn micelarny, dobrze domywa jedyny problem ma z tuszem do rzęs. Ma dużą pojemność i niską cenę. Nie podrażnił mnie i nie zaostrzył wyprysków.
Za taką cenę naprawdę warto!

Niczego mu nie brakuje!

Produkty marki Eveline mają u mnie bardzo szerokie zastosowanie - od pielęgnacji do makijażu. Tym razem stwierdziłam, że ogromna butla płynu micelarnego przyda się jak najbardziej a zapłaciłam ok 11 zł

Opakowanie jest ogromne, bo to ogromna butla o pojemności 650 ml zawierająca przezroczysty płyn, co jest bardzo praktyczne i ekonomiczne. Dzięki dużej pojemności produkt starczy na długi czas.

Wydajność: jak już wspomniałam wystarczy na dłuuuugi czas

Skład: zawiera składniki nawilżające i łagodzące, takie jak ekstrakt z kwiatu bławatka, zielonej herbaty, peonii, tulipana, trehaloza, pantenol, retinyl palmitate, tokoferyl acetat, bioflawonoidy, biotyna, pirydoksyna HCL, kwas linolenowy, kwas linolowy. Mamy jednak też kilka syntetycznych składników, takich jak PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides i Polysorbate 20, co może nie odpowiadać osobom preferującym produkty z całkowicie naturalnym składem.

Zapach: przyjemny, ale nic szczególnego

Dostępność: spotykam go zarówno w Biedronce, jak i drogeriach

Cena: regularna koło 20, ale spokojnie upolejecie za ok. połowę tej kwoty

Efekt: Świetnie usuwa makijaż, w tym trudny do usunięcia tusz do rzęs i szminki. Skutecznie zmywa również SPF. Nie powoduje wysypu, podrażnienia, zaczerwienienia czy wysuszenia skóry. Nie szczypie. Skóra po użyciu jest odświeżona i wygładzona. U mnie jest jako pierwszy etap wieczornej pielęgnacji, a po nim zawsze jest pianka lub żel do mycia twarzy.

Podsumowując, w tej cenie chyba nie znajdziecie podobnego produktu, zatem biegnijcie po ten płyn micelarny

Idealny!

Bardzo go lubię, wręcz uwielbiam ♥️
Duża pojemność w stosunkowo niskiej cenie. Płyn dobrze zmywa makijaż zarówno w użyciu z wacikami jak i rozprowadzany dłońmi. Ogromny plus, na to że nie szczypie mnie w oczy jak większość płynów. Nie wysusza ceryi dobrze sobie radzi z wodoodpornymi kosmetykami.

Polecam!

Na samym początku powiem, że płyn micelarny jest przeze mnie używany tylko w nagłych sytuacjach, na co dzień sięgam jednak po olejki, czy masełka do demakijażu. Płyn micelarny od Eveline Cosmetics zakupiłam w biedronce, przez jego bardzo niską, korzystną cene.

Produkt ma bardzo dużą pojemność, 650ml. Taka jedna butelka starcza mi na bardzo długi czas, co sprawia ,że produkt ten jest niezwykle wydajny.

Produkt jest zamknięty w plastikowej, klasycznej dla tego typu kosmetyków butelce. Grafika jest dość interesująca, przez swój czarny kolor. Napisy zawarte na butelce są doskonale widoczne, a co za tym idzie - czytelne.

Płyn radzi sobie znakomicie ze zmyciem lekkiego oraz mocnego makijażu. Nie ma większego problemu ze zmyciem wodoodpornego tuszu, czy szminki. Produkt po dostaniu się w oko nie szczypie, nie podrażnia, ani nie wysusza skóry.

extra!

uwielbiam go za jego pojemność! Taka duża butla a cena powala z nóg dlatego jak dla mnie idealny! Zapach delikatny. Fajnie się go aplikuje na wacik i super zmywa makijaż nawet ten wodoodporny. ja maluje się mocno i wodoodpornymi kosmetykami więc mi idzie dzuża ilość płynu micelarnego dlatego ten mi wystarcza na dłużej. Butelka czarna taka inna jak większość płynów dlatego łatwo go znaleźć na półce sklepowej obecnie najkorzystniej kupic go w Biedronce za niecałe 20 zł. Polecam!

Najlepszy płyn miceralny

Jest to jeden z najlepszych płynów micelarnych ,świetnie zmywa, nie szczypie w oczy jest rewelacyjny dla osób które noszą soczewki. Zmywa bardzo dobrze wodoodporne kosmetyki. Wydajny. Użyłam już dwa opakowanie a trzecie czeka w zapasach. Polecam

Faworyt

Płyn micelarny tej marki jest bardzo wydajny, spełnia swoje obietnice, dobrze zmywa makijaż, nie szczypie w oczy nie robi tak zwanej mgły w oku. Bardzo duża pojemność za naprawdę przystępną cenę. Nie wiem czy radzi sobie z makijażem wodoodpornym, ponieważ nie używam ani tuszy tego typu ani kredek do oczu ale z trwałą pomadką poradził sobie bardzo dobrze.

Łatwe zmycie makijazu

Kupiłam ze względu na dobrą cenę, płyn micelarny okazał się być bardzo dobry, domywa wszystko nawet wodoodporne kosmetyki. Starcza na długo, jest bardzo wydajny.

Odpowiedni do moich potrzeb

Pierwszą rzeczą, która zwróciła moją uwagę, była wygodna i pojemna butelka. Duża pojemność jest szczególnie korzystna, biorąc pod uwagę częstotliwość, z jaką używam płynu micelarnego. Cieszy mnie fakt, że produkt jest często dostępny w promocji, co czyni go bardzo korzystnym pod względem ceny.

Jeśli chodzi o skuteczność, płyn micelarny świetnie radzi sobie jako pierwszy etap demakijażu. Doskonale usuwa makijaż twarzy, ust, brwi oraz rzęs, nawet wtedy, gdy stosuję mocniejsze pomadki do ust. Co ważne, produkt nie wywołuje podrażnień ani pieczenia oczu, co jest dla mnie kluczowe. Używam go jako pierwszego etapu demakijażu, a następnie myję twarz żelem lub pianką, mimo że producent twierdzi, iż produkt nie wymaga spłukiwania. Wolę jednak nie eksperymentować i zachować swoją rutynę pielęgnacyjną.

Płyn micelarny spełnił moje oczekiwania jako skuteczny produkt do demakijażu. Dzięki swojej formule i zawartości odżywczych składników, doskonale sprawdza się w codziennej pielęgnacji skóry, zapewniając jej czystość i komfort.

Hit hitów!

Ulubieniec! Zdecydowanie zasługuje na miano hitu.
Używałam już dużo płynów micelarnych, ale dopiero ten podbił moje serce i na pewno do niego wrócę.
Skutecznie usuwał makijaż zwykły i ten z elementami wodoodpornymi.
Niczym mi nie pachnie, ale niektórzy twierdzą, że jakiś zapach ma. Ważne, że nie śmierdzi.
Sam w sobie dobrze oczyszczał skórę i nie potrzebował żadnych dodatków. Nałożony na wacik nie wymagał pocierania skóry, wystarczyło tylko delikatnie dotknąć.
Nie pozostawiał ściągniętej skóry ani nie uczulił.
Butelka 650 ml starczyła mi na około cztery miesiące, więc jak dla mnie jest bardzo wydajny.
W promocji można go kupić za około 10 zł.