Eveline Cosmetics, Facemed +, Detoskin, Profesjonalny płyn micelarny do demakijażu twarzy, oczu i ust 3 w 1

Cena PLN 20.00

Profesjonalny płyn micelarny stworzony został specjalnie z myślą o skutecznym i błyskawicznym usuwaniu długotrwałego oraz wodoodpornego makijażu twarzy, oczu i ust. Zaawansowana formuła 3w1 aktywnie nawilża i pielęgnuje cerę oraz chroni rzęsy.
Skład i działanie:
- Ekstrakt z czarnej herbaty głęboko oczyszcza, skutecznie usuwa z powierzchni skóry wszelkie zanieczyszczenia oraz przyjemnie odświeża.
- Detoskin działa detoksykująco, energizuje i poprawia kondycję cery.
- Wyciągi z tulipana i chabra bławatka działają odżywczo i antyoksydacyjnie oraz wygładzają skórę, pozostawiając ją miękką i elastyczną.
- Kompleks witaminowy łagodzi, intensywnie nawilża, chroni przed przesuszeniami i szorstkością.
- Aktywne micele efektywnie przyciągają i absorbują zanieczyszczenia, usuwając je z powierzchni skóry.
Nie wymaga spłukiwania.

bez alkoholu, bez parabenów
płyn
demakijaż oczu i ust, demakijaż twarzy, oczyszczanie twarzy
tłusta, normalna, sucha, mieszana
nawilżające, oczyszczające, odświeżające

Hit!

Różowy był świetny ale ten to jest hit! Bardzo dobrze zmywa wodoodporny makijaż. Nie podrażnia, nie piecze w oczy co jest dla mnie ważne i nie wysusza, a cera jest fajnie nawilżona. Twarz jest po nim bardzo odświeżona z wszystkich zanieczyszczeń. Eveline mnie nie zwiódł.

niezwykle skuteczny

Plyn micelarny kupilam na wlasna reke poniewaz nie udalo mi sie dostac go do testow za sprawa wizazu.
Czytalam pozytywne opinie i teraz wiem ze sa prawdziwe bo produkt faktycznie jest skuteczny!

Plyn domywa bez trudu makijaz nawet ten wodoodporny przy czym jest dosc delikatny dla naszej skory. NIE piecze gdy dostanie sie do oka dzieki czemu uzywa sie go bardzo komfortowo. Ciesze sie ze go zakupilam bo okazuje sie bardzo wydajny a jest go naprawfe duuuzo. Nie podraznia nie wysusza , delikatnie pachnie .

Super pradukt

Po pierwsze płyn dostaje mega plusa za swoją cenę do pojemności (650ml). Tak duże powinny być wszystko płyny do demakijażu. Brawo Eveline!
Po drugie nie szczypie w oczy ani nie wysusza skóry wokół nich.
Kolejna sprawa- działanie. Doskonale radzi sobie z nawet bardzo mocnym wieczorowy makijażem. Ja i tak zawsze myje twarz po zastosowaniu miceli, więc nie zostawiłam go na twarzy.
Opakowanie sprawdza się bardzo dobrze- aplikacja jest wygodna i.... dość ekonomiczna (wystarczył mi na prawie 2 miesiące codziennego stosowania).
Zapach jest świeży i przyjemny, szybko się ulatnia.
Ogólnie bardzo polecam.

płyn do demakijażu

Mój ulubiony płyn do demakijażu od Eveline. Dostałam go w ramach testowania od Wizaż i odkryłam narawde super produkt. .
Bardzo dokładnie oczyszcza skórę twarzy i okolice oczu z makijażu.
Jest bardzo wydajny.

Love hate

Kupiłam ten płyn ze względu na pojemność i cenę, która jest bardzo dobra. Jestem z niego zadowolona, bo nie przesusza skóry, nawet jeśli zmywam nim podkład, a mam bardzo suchą i wrażliwą cerę, to on jej nie szkodzi. Ale... słabo radzi sobie z tuszem do rzęs i eyelinerem. Trzeba długo trzymać wacik na oku, a i tak trzeba się namachać żeby zmyć wszystko do końca. Ogólnie jednak, jest jednym z lepszych płynów jakie miałam i kupię go kiedyś znowu, na pewno.

SZTOS!

Dostałam go w ramach testów. Jest świetny! Ma delikatny zapach, nie szczypie w oczy, nie podrażnia skóry, nawilża. Radzi sobie nawet z resztkami kleju do rzęs. Na pewno zostanie ze mną na dłużej.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Musisz go mieć

Takiego płynu micelarnego jeszcze nie miałam! Duża objętość , niska cena i bardzo szybkie oczyszczanie. Mam wrażenie, że skóra po nim jest ukjona i lekko napięta. Herbaciany zapach zdecydowanie na plus. Używam zarówno na sobie, jak i na klientach.

płyn micelarny

Uzywam juz drugi tydzien tego plynu i musze powiedziec ze jest on najlepszy jaki kiedykolwiek mialam , w niesamowity sposob pieknie i dokladnie oczyszcza moja skore , nawilza i odzywia , nie podraznia moich wrazliwych oczu , pieknie pachnie , duze a nawet ogromne opakowanie wystarczy na jakis czs . mozge jeszcze dodac ze jest to idealny plyn do zadan specjalnych , czyli poradzi sobie z makijazem wodoodpornym i kazdym zanieczyszczeniem na skorze.

kosmetyczny skarb

Rewelacyjny płyn. Sprawdził się perfekcyjnie: usuwa wodoodporny makijaż, nie wysusza skóry, nawilża ją. Ogromnym atutem jest zapach, który zachwycił mnie od pierwszego użycia. Polecam każdemu!

#klubrecenzentki #mojeKWC

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Dobry, przyjemny płyn w świetnej cenie

Pierwsze na co zwróciłam uwagę - zapach płynu. Jest delikatny i bardzo przyjemny. Dozownik jest średnio poręczny przy tak dużej butelce, przestało mi to przeszkadzać dopiero po zużyciu większości produktu (płynu używałam już zanim dostałam go do testów).
Ale najważniejsze - działanie. Produkt dobrze radzi sobie z makijażem. Wodoodporną pomadę do brwi, podkład, produkty do konturowania itp. zmywa bez problemów. Tusz do rzęs, cienie i brokaty w większości schodzą za pierwszym razem, ale dla mnie nie jest żadnym zaskoczeniem to, że one wymagają drugiego przetarcia. Po przemyciu twarzy tym płynem skóra jest oczyszczona i miła w dotyku, ale nie przesuszona. Nie zauważyłam powalającego efektu nawilżenia, ale też nie oczekuję go od płynu micelarnego. Podsumowując, po oczyszczeniu tym micelem spokojnie można nakładać dalszą pielęgnację, no chyba że jest się takim freakiem jak ja :P

Płyn micelarny Eveline

Mega zaskoczenie. Dogłębnie oczyszcza skórę twarzy, nawet z mocnego wodoodpornego makijażu. Ładnie odświeża skórę, nie powoduje uczucia ściągnięcia, co ważne nie podrażnia jej. Miły delikatny zapach. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu i na pewno zagości w mojej pielęgnacji na stałe.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Eveline, Facemed +, Detoskin, Profesjonalny płyn micelarny do demakijażu twarzy, oczu i ust 3 w 1

Jestem mile zaskoczona! :) Już przy pierwszym użyciu płyn zmył mój makijaż błyskawicznie, faktycznie nie trzeba zbyt mocno pocierać aby zmyć tusz do rzęs lub makijaż wodoodporny. Po zastosowaniu moja skóra nie była ściągnięta a przyjemnie odświeżona. Moja skóra po użyciu nie jest przesuszona, a wręcz nawilżona :) Przy okazji zapach płynu jest baaardzo przyjemny.
Butelka jest duża i wydajna, starczy mi na długo. Jedyne co bym zmieniła to inny dozownik, np. atomizer- łatwiej i równomiernie nasączałoby się wacik :)
Z minusów zauważyłam, że po jego użyciu wysypało mnie krostkami :(