Ekomania Lab, Krem pod oczy `Cava`

Ekomania Lab, Krem pod oczy `Cava`

Delikatny krem pod oczy o subtelnym zapachu espresso. Działa silnie regenerująco i liftingująco, niczym walec na zmarszczki. Stworzony na bazie oleju awokado uzupełniającego barierę lipidową skóry. Zawiera również olej marula, ekstrakt z kawy arabskiej, koenzym Q10, niskocząsteczkowy kwas hialuronowy oraz komórki macierzyste z Echinacei, które zwalczają wolne rodniki.

Skład jest w trakcie moderacji.

• water, hydrolat cytrynowy, masło z kawy arabskiej, olej marula, olej awokado, hydrolizat protein jedwabiu, kwas hialuronowy, ekstrakt z kawy, emulgator glyceryl stearate citrate, alkohol cetylowy, koenzym Q10, komórki macierzyste stem cells malus domestica, pseudobotoks, aromat kawa, lactobacillus ferment.

skuteczny

Kolejny mój Ekomaniowy hit. Zaczęłam go stosować, jak zostałam mamą. Wtedy naprawdę mało spałam.
Krem działa mocno przeciwzmarszczkowo, niweluje cienie pod oczami. Co ważne- nawet kiedy robię przerwę w jego używaniu, widzę efekt wygładzonych zmarszczek.
Ta marka słynie też z zapachów, a Cava ma zapach prawdziwego latte :)
Jest mega wydajny, kupuję go z przyjaciółką na pół, bo nie wykorzystałabym go w 6 mcy, przy używaniu rano i wieczorem.
Trzymam go w lodówce, kiedyś przy upałach po prostu mi się zepsuł i od tamtej pory za radą producentki jest ciągle chłodzony, co podobno zwiększa jego skuteczność.
I, standardowo, idealny skład bez chemii.
Stosowałam różne kremy pod oczy, i takie za 15 zł, i takie za 500. Ale ZADEN nie działał tak jak ten. Warto się poświęcić i podejść rano do lodówki :)