natureON, Fresh & Oil, Odświeżająca pasta do zębów

natureON, Fresh & Oil, Odświeżająca pasta do zębów

Odświeżająca pasta do zębów Fresh & Oil. Esencja naturalnych ekstraktów. Formuła zapewniająca świeżość oddechu i codzienną ochronę jamy ustnej w 7 obszarach. Dedykowana dla całej rodziny, w tym dzieci od 12 roku życia. Zawiera olejek miętowy oraz certyfikowane ekologiczny ekstrakt z zielonej herbaty. Chroni przed nadwrażliwością. Pomaga utrzymać naturalną biel zębów. Wzmacnia dziąsła. Nadaje uczucie dentystycznej czystości. Pomaga redukować płytkę nazębną i kamień nazębny. Intensywnie i długotrwale odświeża. Ma działanie przeciwpróchnicze
Certyfikowany ekologiczny ekstrakt z zielonej herbaty.
Składniki aktywne:
Ekstrakt z zielonej herbaty (odświeżenie - certyfikowany ekstrakt ekologiczny)
Olejek miętowy (odświeżenie)
Olej ze słonecznika (regeneracja)
Monofluorofosforan sodu (wzmocnienie zębów, ochrona przed próchnicą)
Związek potasu (zapobiega nadwrażliwości)
Witamina E (regeneracja)
Glicerofosforan wapnia (wzmocnienie szkliwa)
Pirofosforan (wybielenie)
Mocznik (regeneracja)

pasty do zębów
oczyszczające
z fluorem
50-100ml

Zaskoczenie

Uwielbiam zieloną herbatę w kuchni, w kosmetykach a nawet w deserach, ale jakoś nie mogłam jej sobie wyobrazić w paście do zębów. Do tego stopnia, że stojąc przed regałem z pastami, wrzuciłam do koszyka aby się przekonać co to będzie.
Zapach i smak mnie pozytywnie zaskoczył. Pasta jest generalnie miętowa i ten zapach przeważa, ale nuta zielonej herbaty jest wyczuwalna. Delikatnie, subtelnie i bardzo przyjemnie.
Pasta dobrze myje i odświeża ale ma bardzo lejącą się konsystencję i lubi spadać ze szczoteczki. Również do mycia trzeba nakładać jej sporo lub umyć zęby ponownie aby efekt był zadowalający.
Przekłada się to oczywiście na wydajność, a pasta nie należy do najtańszych.

Najskuteczniesza broń w walce o lśniący uśmiech :D

Produkt marki NatureON, kupiłam głównie dlatego, że w drogerii "Rossmann", był na wyprzedaniu (koniec serii = niska cena 6,29).
Z początku, byłam nieco sceptycznie nastawiona, gdyż kupienie produktu, z uwagi na przystępną cenę, bez specjalnego przeznaczenie do działania wybielającego, spowodowały, że sięgałam po pastę na zasadzie rutyny, bez jakichkolwiek oczekiwań.
Ku mojemu zdziwieniu po około 2-3 tygodniach codziennego stosowania, zauważyłam zadowalające efekty.
Moje zęby zostały oczyszczone z wszelkich przebarwień, a biel szkliwa jest naprawdę lśniąca, prawdziwie żałuję, że produktu nie można już dostać w Rossmann :(

Dodatkowo warto zaznaczyć, że pasta doskonale radzi sobie z odświeżeniem oddechu, od kiedy ją używam również zauważyłam, praktycznie brak dyskomfortu związanego z tą kwestią.

Zadowalające efekty pasty NatureON udało uzyskać mi się szczoteczką manualną oraz ceromonialnego, codziennego szczotkowania po 2 x 3 minuty jak zaleca producent.

Dla mnie produkt bez wad <3333333.

Dobra

Ocenianie past w moim wydaniu - nie pachnie kozieradką - jest w porządku. :) Ta pasta jest wydajna, ma przyjemny cytrusowy smak. Efekt odświeżenia nie jest zbyt długotrwały, ale nie jest najgorzej. Skład też na plus.

Delikatna - Miętowa - Niewydajna

Pasta jest biało-kremowa i ma bardzo delikatny miętowy smak. Na wieczór wystarczy, ale rano wolę coś bardziej odświeżającego.

Jest to pasta naturalna, bez fluoru.

Oczyszcza dobrze, ale trzeba jej dużo nałożyć na szczoteczkę, więc jest niewydajna.