Equilibra, Aloesowe przeciwzmarszczkowe serum do twarzy

Średnia ocena: 4.90/5

douglas.pl
Średnia ocena: 3.16/5

zobacz więcej ofertzwiń

Wygładzające przeciwstarzeniowe serum do twarzy, nietłuste, łatwo się wchłania, rozświetla skórę pozostawiąjąc ją aksamitnie gładką. Duża zawartość aż 50% żelu aloesowego Equilibra® nawilża, koi i chroni skórę twarzy. Produkt odpowiedni dla skóry wrażliwej. Naturalne składniki zawarte w formule w połączeniu z synergistyczną mieszanką kwasu hialuronowego o różnej masie cząsteczkowej, zapewniają kompletne działanie przeciw zmarszczkom i oznakom starzenia.

Kluczowe składniki:
- Kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej: działa wygładzająco na powierzchnię
- Kwas hialuronowy o średniej masie cząsteczkowej: zapewnia wsparcie środkowym partiom skóry właściwej
- Kwas hialuronowy o niskiej masie cząsteczkowej: działa głębiej dzięki integracji funkcji kolagenu
- Olej z pestek winogron: emolient
- Olej ryżowy: odżywia
- Aloes Equilibra®, zawarty w dużych ilościach (50%), nawilża i chroni skórę twarzy

serum
Cera
dojrzała
z pompką, w butelce
Struktura
lekkie
<50ml

ALOESOVE LOVE :)

Serum jest rewelacyjne, ma lekką formułę, bardzo szybko się wchłania, nie roluje się i dobrze współgra z nałożonym kremem i makijażem. Skóra jest wyraźnie nawilżona i wygładzona. Nie zastąpiłabym tego kosmetyku żadnym inny.

Aloesowa miłość!

Mam skórę mieszaną z tendencją do trądziku. Stosowanie tego serum uspokaja stany zapalne i nawilża. Jest nietłuste, szybko się wchłania, a skóra jest wygładzona i rozpromieniona. Używam co kilka dni na noc lub na dzień, później stosuję na serum krem. Serum ma wygodne opakowanie z pompką. Co ważne - skład jest naturalny i bardzo fajnie skomponowany. Polecam!

Dobre nawilżenie

Moja skóra polubiła się z tym serum, dobrze sprawdza się pod makijaż, nawilża i nie podrażnia. Bardzo spodobało mi się opakowanie, zwłaszcza zamknięcie zabezpieczające pompkę, w kształcie zielonej łezki.

plusy:
-nawilża
-jest wydajne
-pięknie pachnie
-ciekawe, praktyczne opakowanie
-szybko się wchłania
-nadaje się pod makijaż

minus:
-nie redukuje zmarszczek

Niepozorne cudo

Opakowanie wyglada na tani zwykly produkt. Zapach tez nie szczególnie przypadl mi do gustu ale to co robi z moja cera to jest sztos. Mam cere mieszana i balam sie na poczatku tych produktow ze bedzie mi wszytsko splywac z twarzy ale w polaczeniu z kremem to idealna baza pod makijaz. Cera jest nawilzona , napieta i taka jakby zdrowsza. Na pewno zagosci u mnie na stale

Serum Equilibra oceniam na 4 plus

Serum oceniam na 4 plus.
Serum bardzo fajne pod makijaż, ale podobnie jak krem- porównywalne z innymi markami. Poleciłabym go innym, ale nie zakochałam się w nim na 100%. Czy wypełnia zmarszczki - nie wiem :D.

Bez obaw stosuję serum pod makijaż

Serum otrzymałam do testowania z ramienia Klubu Recenzentki. Mam cerę mieszaną, dojrzałą z tendencją do zapychania.

Serum znajduje się w szklanej oszronionej buteleczce koloru zielonego z plastikową pompką. Buteleczka jest dość ciężka i może się stłuc. Chociaż ja wolę kosmetyki w szkle niż plastiku. Pompka jest zabezpieczona przez nakładkę i uważam to za świetne rozwiązanie. Bez ściągnięcia nakładki nie można wycisnąć serum nawet przypadkowo nie mówiąc o dzieciach, które uwielbiają się dobierać do kosmetyków.
Szata graficzna ładna, czytelna. Mimo, iż jasnozielona butelka jest wypełniona kolorem można dostrzec ile serum znajduje się w jej wnętrzu. Po prawie miesiącu stosowania zużyłam 3/4 serum. Stosowałam rano i wieczorem wg zaleceń. Nie mogę źle ocenić wydajności gdyż używałam jednorazowo 2-3 pompki serum.

Serum w 50% zawiera aloes co jest niesamowitym korzystnym czynnikiem dla skóry. 98 % zawartości serum ma pochodzenie naturalne!

Serum konsystencją przypomina lekki krem. Dobrze i lekko się rozprowadza. Wchłania się szybko pozostawiając na skórze aksamitną poświatę. Bez obaw nadaje się pod makijaż. Nie powoduje rolowania podkładu, nie zapycha skóry. Pachnie bardzo ładnie lekko kremowo, wyczuwam też nuty jakby słodkiego ryżu z budyniem. Bardzo przyjemny.

Serum wygładza skórę twarzy, rozjaśnia ją i nadaje blasku. Widać po nałożeniu, wklepaniu serum, że twarz jest rozświetlona i promienna. Skóra staje się też uelastyczniona i przyjemnie gładka. Moje suche boki nie wysychają w ciągu dnia a świecąca strefa T nie świeci się tak bardzo. Serum nawilża i pielęgnuje skórę twarzy. Po 3 tygodniach stosowania zauważyłam, iż drobne zmarszczki i bruzdy zredukowały się, twarz odmłodniała.

Serum bardzo przypadło mi do gustu :) Świetne pod makijaż, nie zapycha, nawilża i wygładza skórę twarzy, pięknie pachnie. Po kilku tygodniach widać, iż pomaga zredukować drobne zmarszczki i nadać skórze blasku. Polecam serdecznie !

Fajnie nawilża

Fajnie nawilża i wygładza. Nie nadaje się jako baza pod makijaż. Makijaż się wazy nie wyglada najlepiej, jednak jako sam krem bardzo fajnie nawilża. Myśle, że warto wypróbować. Szczególnie może sprawdzić się dla osób, które nie lubią ciężkich konsystencji.

Używa produktu od: próbka

Okropny zapach

Ładne matowe opakowanie niestety Pierwsze co zauważyłam po uzyciu to mocno uderzający zapach. Niestety ciężko mi używać tego produktu ze względu na zapach. Cera po użyciu gładka trochę matowa

Serum dobrze się wchłania jest aksamitne i działa przeciw zmarszczkom.

Produkt jest aksamitny, lekki, nietłusty, łatwo się wchłania i rozprowadza. Nie pozostawia tłustego filtra na skórze. Serum wygładza i rozświetla skórę twarzy. Naturalne składniki oraz kwas hialuronowy działa przeciw zmarszczkom i oznakom starzenia, również goi podrażnienia. Produkt jest odpowiedni dla skóry wrażliwej. Bardzo działa wygładzająco i chroni skórę twarzy. Opakowanie bardzo estetyczne, ładne, eleganckie. Widoczne wypełnienie zmarszczek już po pierwszej aplikacji, gładka przyjemna w dotyku skóra.

Używa produktu od: próbka

Nie uczula, wygładza zmarszczki

Idealnie wygładza zmarszczki i rozświetla skórę. Jest doskonałym nawilżającym kosmetykiem. Serum jest idealnym uzupełnieniem kremu i żelu do demakijażu. Mam suchą skórę i serum jest dla mnie bardzo zbawienne.

Super nawilżenie

Serum świetnie nawilża i bardzo szybko się wchłania co ułatwia stosowanie pod makijaż (w razie pośpiechu po chwili od nałożenia można nakładać makijaż). Ma fajny delikatny zapach (jak dla mnie delikatnie pachnie jak słynna ciastolina :) Uwielbiam go stosować bo od razu daje uczucie nawilżenia, jednak nie jest przy tym tłusty. Jest bardzo wydajny, a mała zgrabna buteleczka zmieści się nawet do mini torebeczki :)

Rewelacyjny

Serum bardzo szybko wchłania się, ma delikatny subtelny zapach. Powoduje, że skóra jest gładka w dotyku. Eleganckie opakowanie , nie za duże, można je zabrać w podróż.Idealna konsystencja, łatwa do rozprowadzenia. Skóra jest rozświetlona i odżywiona.