Neutrogena, Skin Detox-in-1 Clay Wash-Mask (Oczyszczająca maska 2 w 1)

Neutrogena, Skin Detox-in-1 Clay Wash-Mask (Oczyszczająca maska 2 w 1)

Detoksykujaca formuła z glinką, kwasem glikolowym i kwasem salicylowym pomaga usunąć zanieczyszczenia oraz działa przeciw szkodliwym czynnikom zewnętrznym.
Delikatnie usuwa cząsteczki brudu, nadmiar sebum oraz makijaż, bez utraty nawodnienia w skórze. Formuła 2w1 może być stosowana jako codzienny produkt oczyszczający lub jako detoksykująca maska, która dokładnie oczyszcza i odblokowuje pory dla jednolitej i rozświetlonej cery.

wygładzające, oczyszczające, nawilżające
w tubie
bogate
klasyczne
normalna

Spełnia swoje funkcje

Bardzo przyjemny produkt, dobrze sobie radzi z zaskórnikami, skóra po nim jest odświeżona, oczyszczona a przy tym nawilżona. Fajną opcją jest to że można stosować produkt zamiennie- w formie maski lub po prostu do oczyszczania twarzy. Aplikacja jest wygodna dzięki tubce, produkt jest wydajny i ma fajny skład- kwasy wspomagają oczyszczanie twarzy, po regularnym stosowaniu widać różnice- przebarwienia są mniejsze i zniknęły zaskórniki.

To jest warte uwagi!

Ostatnio coś moje pory się zapchały, skóra mimo peelingu nie była dobrze oczyszczona więc skusiłam się na kupno tego produktu. Bardzo fajna opcja 2 w 1,jak nie mam czasu to stosuje jako oczyszczanie twarzy i spłukuje odrazu a innym razem stosuje jako maskę i pozostawiam na kilka minut na twarzy. Bardzo fajnie odświeża skórę czuje się wtedy taka lekka i czysta. Cera jest rozświetlona i promienna. Nie wysusza skóry. Niewielka ilość wystarczy do aplikacji. Pory po regularnym stosowaniu widocznie są fajnie odblokowane. Polecam!

To była istna przyjemność.

Mój pierwszy żel od Neutrogeny i od razu takie poztywne zaskoczenie ;)
Przede wszystkim - produkt BARDZO dobrze oczyszcza cerę i pozostawia ją idealnie gładką bez uczucia wysuszenia. Ponadto, fajnie że jest z glinką i można go zostawiać dłużej w formie maseczki (co robiłam niemalże za każdym razem i efekt był zjawiskowy).
Ma tyle plusów, że na pewno do niego wrócę.

Moc mentolu

Wszystko całkiem spoko, konsystencja pasty-kremu nawet na plus. Oczyszcza względnie dobrze. Mentol zapewne dodany dla odczucia świeżości kompletnie zdominował zapach, dla niektórych może być uczulający. Czasami miałam uczucie jakbym nakładała sobie pastę do zębów na twarz. Zużyła opakowanie ale nie sadze abym kiedyś powróciła do tego kosmetyku. Kupiłam z braku laku, pomysłu i przeceny.

Średnio

Mimo zachwytów dla mnie to typowy średniak.

+ 2w1 maska i produkt oczyszczający,
+ Maska 1 minutowa szybka i dość dobrze oczyszczająca twarz z toksyn także dla zabieganych jak najbardziej na plus,
+ Dostępność,
+ Wydajność,
+ Świeży zapach,
+ Uczucie chłodzenia.

- Trzeba dokładnie omijać okolice oczu!
- Zbyt wygórowana cena,
- Opakowanie tuba sprawia, że ciężko wydostać koniec produktu i ucieka z rąk,
- Nie walczy z zaskórnikami czy błyszczeniem się skóry.

Dobrze myje

Produkt ten zakupiłam z myślą o wieczornej rutynie oczyszczania twarzy. I do tego zadania sprawdza się wporządku. Nie zredukował ilości zaskórników z mojej twarzy dlatego nie stanie się moim hitem, jednak do oczyszczenia resztek makijażu i odświeżenia skóry będzie dobry.
Jego konsystencja to płynna glinka która lekko się pieni myjąc nam przy tym skórę. Nie lubiłam stosować go jako maski z racji tego, że fatalnie zmywał się z twarzy i trzeba było się bardzo przy tym namęczyć.
Zapach nie był drażniący, pachniał jak glinka. Z ceną na promocji mogę go polecić.

Cudo!!!!

Ten niepozorny żel i maseczke mogę z czystym sumieniem polecić każdemu.. Z soniczna szczoteczka do mycia twarzy po każdym myciu żel zamienia moja twarz w bijaca zdrowym blaskiem poświatę. Jako maseczki już go nie stosują bo mycie zajmuje mi 90 sekund, ale naprawdę zmywanie go z twarzy i to co czuje pod palcami to jak dla mnie efekt wow.. Mam 35 lat, uwielbiam zmieniać kosmetyki ale już teraz wiem że on zostanie w mojej szafie do końca.

Miły rytuał

Na wstępie zaznaczę, że używałam tego produktu przede wszystkim jako maseczki, już po całym procesie zmywania makijażu i oczyszczania skóry, więc moja opinia dotyczy głównie tego właśnie aspektu produktu. Używałam go przez całe lato, najczęściej w czasie kąpieli, i muszę przyznać, że uczucie chłodu, które daje ta maska, jest po prostu nieziemskie. Nie wiem, czy w zimie to by było tak przyjemne, ale w lecie, po całym dniu w pracy, czasami aż nie mogłam się doczekać, kiedy zmyję makijaż i nałożę tę maseczkę :) potrzeba jej na jedno użycie naprawdę niewiele. Gęsta, treściwa, ale równocześnie kremowa konsystencja pozwala na naprawdę całkowite pokrycie całej twarzy niewielką ilością, dzięki czemu wydajność jest świetna. Używałam jednego opakowania kilka miesięcy (!), a w odniesieniu do stosunkowo niskiej ceny produktu to już w ogóle bajka. Co do działania... zostawia skórę miłą w dotyku, gładką, chłodną, powiedziałabym nawet, że ukojoną. Nigdy mnie nie uczuliła, nie zapchała, nie spowodowała jakiegoś wysypu, ale niestety nie zauważyłam też żadnego działania w stylu detoks i to jest dla mnie mały minus - bo jednak to obiecał producent i z takim zamysłem kupowałam produkt. Nie narzekam, bo nie jest to ogółem bubel, ale ta obietnica producenta nie została spełniona, bardziej określiłabym to działanie jako odświeżająco-odprężające, ale może po prostu się czepiam. Zmywa się całkiem nieźle (podobnie jak wszystkie maski z glinką w składzie) i pachnie bardzo ładnie (świeżo i orzeźwiająco). Pod koniec trudno było wydobyć kosmetyk z tuby, ale da się ją rozciąć - trzeba tylko pamiętać, żeby czymś ją zamykać (np. odciętą częścią), bo może brzydko zaschnąć.
Ogólnie ode mnie piątka za miłe, chociaż nie jakieś powalające działanie, z małym minusikiem za brak wspomnianego detoksu. Podejrzewam, że latem mogę do niej wrócić.

oczyszczająca maska

Kupiona całkiem przypadkowo z myślą o dokładnym oczyszczeniu twarzy. Produkt warty uwagi. Twarz jest po nim oczyszczona i gładka. Wydaje się być świeża i nawilżona

Do codziennego oczyszczania

Kupiłam produkt do codziennego oczyszczania i rzeczywiście dobrze oczyszcza skórę. Jako maskę użylam parę razy i byla tak przeciętna jak kazda oczyszczająca maska. Produkt był bardzo wydajny i miałam wrażenie, że nigdy się nie skończy. Moja skóra jest mieszaną, a do skóry tłustej to jest idealna maska.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

pielęgnacja cery na najwyższym poziomie

Kwas glikolowy to jeden ze skuteczniejszych alfa-hydroksykwasów, który idealnie sprawdza się przy cerze tłustej i łojotokowej, zmęczonej, suchej i mało elastycznej. Jego działanie złuszczające polega na rozluźnianiu połączeń między martwymi komórkami naskórka, co w rezultacie prowadzi do normalizacji procesu złuszczania skóry, odblokowania porów i głębokiego nawilżenia.
Z kolei glinka dzięki właściwościom bakteriobójczym i mineralizującym, wspomaga działanie kosmetyku, w efekcie czego skóra staje się oczyszczona, bardziej promienna a lepsza mikrocyrkulacja to wzrost ilości usuwanych toksyn.
Kosmetyk możemy zastosować jako żel oczyszczający lub maskę. Osobiście wolę drugą opcję, po której uczucie gładkiej cery jest wyraźniejsze.
Kwas glikolowy ułatwia swoim działaniem wnikanie innych składników odżywczych a zatem warto po tym zastosować serum z witaminami.
Produkt idealnie współgra z wrażliwą cerą i mogłabym polecić go z czystym sumieniem osobom z "trudną" cerą a także tym, które cenią sobie głębokie oczyszczanie.
Cena jest bardzo przystępna, zwłaszcza że wystarcza na bardzo dużo aplikacji a opakowanie - tuba, gwarantuje mi zużycie do końca.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

OK

Ten produkt częściej używałam do mycia twarzy niż jako maski, ponieważ niezbyt lubię tego typu oczyszczanie. Jako pasta myjąca sprawdza się dobrze, ale nie radzi sobie z makijażem. Pozostaje po niej dość mocne uczucie chłodu na twarzy, co nie koniecznie każdy lubi.
Skóra jest ładnie oczyszczona i gładka. Pachnie ładnie, nie szczypie w oczy. Po umyciu tym twarzy zauważyłam, że jak nakładam tonik to zaczyna się on pienić, a po innych produktach tak się nie dzieje.
Nie jestem przekonana czy ten produkt będzie do każdego typu cery, bo np naczynkową myślę, że może podrażnić. Ja mam cerę mieszaną i u mnie sprawdza się dobrze, ale mimo to nie kupiłabym ponownie, wolę produkty, które lepiej zmyją makijaż i nie powodują chłodu na twarzy. ???? Do oczyszczania cery tłustej z niedoskonałościami będzie dobrym wyborem ze względu na to, że dobrze usuwa martwy naskórek bez żadnych drobinek peelingujących.