KWC LogobyWIZAŻ logo
Płyny do demakijażu

Novaclear Oily Skin, Płyn micelarny z ekstraktem z oczaru wirginijskiego i szałwii

3,6 na 55 opinii

malgosia1212
    21 maja 2021 o 15:06
    3 / 5
    Słabe oczyszczenie
    Produkt zakupiłam w aptece, ponieważ na mojej twarzy pojawiły się niedoskonałości. Makijaż wykonuje codziennie, więc istotne było dla mnie dobre oczyszczenie - tego w tym produkcie niestety zabrakło. Płyn słabo domywa nawet zwykły, dzienny makijaż. Trzeba pocierać skórę kilka razy, aby zmyć resztki podkładu - co napewno tymbardziej podrażnia. Z plusów- płyn napewno matuje skórę i odświeża.
    Zalety:
    • - opakowanie
    • - cena
    • - niskie pH
    • - odswiezenie
    Wady:
    • - słabo domywa makijaż
    Używa produktu od:tydzień
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:W aptece

5 osób uznało tą opinię za pomocną
    EwaGru225
    8 marca 2020 o 19:19
    5 / 5
    Super produkt
    Używam już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Płyn dokładnie oczyszcza i skutecznie usuwa makijaż. Zapewnia skórze odpowiednie nawilżenie i wygładzenie a przy tym przyjemny efekt zmatowienia co u mnie samej jest bardzo porządane.
    Wykorzystał/a:kilka opakowań

Salusia
    31 marca 2020 o 15:34
    5 / 5
    Świetny płyn micelarny
    Jeden z moich ulubionych płynów micelarnych. Żaden płyn tak dobrze u mnie nie działał jak ten od novaclear. Płyn mimo delikatnej formuły dobrze sobie radzi z makijażem, nawet wodoodpornym. Przyjemnie pachnie, nie podrażnia. Polecam gorąco spróbować!
    Wykorzystał/a:kilka opakowań

Asia198500
    2 sierpnia 2021 o 19:10
    2 / 5
    Taki sobie
    Na ten płyn trafiłam w aptece.Ze względu na mocne wydzielanie sebum przez moją skórę,szukałam płynu micelarnego o działaniu normalizujacym i odświeżającym.Jak zobaczyłam , że nadaje się również do usuwania makijażu,to bez zastanowienia kupiłam ten płyn.Niestety jestem rozczarowana... Płyn średnio oczyszcza z makijażu,a działania normalizujące go nie zauważyłam.Dodatkowo,minus za to, że się pieni(czego nie znoszę)Odnoszę wrażenie, że wacik nasączony płynem,zamiast zbierać zanieczyszczenia,to ślizga się po twarzy.Ma przyjemny zapach i jest niedrogi(to chyba jego jedyne plusy)Jestem na nie.Nie tego oczekiwałam.
    Zalety:
    • -zapach
    • -cena
    Wady:
    • -nie spełnia się w żadnej roli, czyli kiepsko usuwa makijaż,nie normalizuje
    • -pieni się,przez co wacik zamiast zbierać zanieczyszczenia,to ślizga się po twarzy
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:W aptece

harlequin
    25 czerwca 2020 o 21:31
    3 / 5
    OK
    Płyn dobrze usuwa makijaż i zanieczyszczenia, w moim odczuciu pozostawia jednak lekko lepiącą warstwę i zawsze czuję po jego zastosowaniu potrzebę "domycia" twarzy innym środkiem, co niweluje jego normalizujące właściwości. Choć nie podrażnia skóry, nie jest przyjazny osobom noszącym soczewki i jeśli choć odrobina dostanie się do oczu, wywoła dość mocne pieczenie. Poza tym dość mocno się pieni, czego bardzo nie lubię w płynach micelarnych. Ponieważ istnieją kosmetyki o równie skutecznym działaniu ale pozbawione wymienionych wad, nie powrócę do niego.
    Zalety:
    • - skutecznie usuwa makijaż i zanieczyszczenia
    • - nie podrażnia skóry
    Wady:
    • - mocno się pieni
    • - pozostawia lekko lepiącą się warstwę
    • - podrażnia oczy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

Produkty podobne