Soraya, Plante, Roślinny żel myjący do twarzy

Soraya, Plante, Roślinny żel myjący do twarzy

Roślinny żel myjący do twarzy SORAYA plante naturalnie oczyszcza skórę dzięki zawartości delikatnej substancji myjącej pochodzenia roślinnego. Zawiera wyciągi z aloesu i białej herbaty. Doskonale usuwa zanieczyszczenia, pozostawiając skórę oczyszczoną, świeżą, gotową do dalszej pielęgnacji.

w tubie
żel
>100ml

Spełnia dobrze swoje zadanie

Roślinny żel myjący do twarzy jest średniej konsystencji bardzo dobrze się pieni ma delikatny zapach dobrze oczyszcza i odświeża skórę nie podrażnia ani jej nie wysusza fajnie domowa resztki makijażu za pojemność 150 ml zapłaciłam niecałe 19 złotych w rossman więc cenę uważam za przystępna tubka z wizerunkiem kwiatów bardzo mi się podoba zamknięcie typu klik nie psuje się spełnia wszystkie swoje funkcje jestem na tak

Niestety po dłuższym stosowaniu uczulil mnie

Żel ma świetny skład przez około miesiąc codziennego stosowania był niemalże idealny delikatnie i skutecznie myl twarz ale teraz już wiem że moja lekko tradzikiwa cera nie lubi naturalnych produktów gdyż po odstawieniu produktu pryszcze zniknęły

Dobry jako produkt zastępczy

Żel kupiłam skuszona opiniami innych Wizażanek. Spodziewałam się czegoś naprawdę dobrego, po co sięgnęłabym kolejny raz bez cienia wątpliwości. Tymczasem...
Produkt spełnił swoje podstawowe zadanie i tyle. Ładnie wygląda na półce, to też jakiś plus. Ale komfort używania jest dosyć średni, z uwagi na lejącą konsystencję. Wydajny - odrobina wystarczy do umycia całej twarzy.
Zapach dosyć delikatny, znośny. Dobrze się pieni, wpasowuje się nieźle w moją pielęgnacyjną rutynę. jest spoko jako jeden z etapów demakijażu.
Nie podrażnia, nie powoduje uczucia ściągnięcia, nie uczula.
Niby same plusy, a jednak jest w nim coś, co sprawia że nie trafił do grupy ulubieńców, tylko raczej taki zastępczak, jak akurat nic innego nie będzie pod ręką.

Delikatny żel

Do kupna zachęciło mnie... Opakowanie. Samym produktem się nie zawiodłam, bardzo go lubię. Używam go w drugim etapie wieczornego oczyszczania twarzy w celu domycia resztek makijażu i zmycia płynu micelarnego. Po umyciu twarz jest delikatnie ściągnięta i wyraźnie oczyszczona.
Zapach jest bardzo delikatny i naturalny. Konsystencja również jest "w sam raz" - typowo żelowa, nie nadmiernie gęsta i na szczęście nie bardzo lejąca.

Wybitny kosmetyk dla skóry mieszanej

Szczerze to uwielbiam ten kosmetyk. Bardzo dobrze oczyszcza twarz. Jest delikatny i przyjemny w użytkowaniu. Twarz po umyciu jest miękka, lecz czuć minimalne uczucie ściągnięcia, ale jest to kompletnie znośne. Dobrze przygotowuje twarz pod kolejne etapy pielęgnacji. Jest świetnym produktem pod każdym względem

Fajny żel

Żel kupiłam, aby używać go do wieczornego demakijażu. Żeby domywał olej i resztki makijażu. Żel bardzo ładnie pachnie, jest przezroczysty. Oczyszcza skórę tak jak należy, nie przesusza skóry.

Herbaciany zapach

Żel jest w tubce o pojemności 50 ml, nie dawno były dostępne jeszcze miniaturkowe opakowania w Rossmannie
Ma konsystencję przezroczystego żelu
Wystarczy niewielka ilość aby dobrze się zapianił przez co jest bardzo wydajny
Bardzo dobrze oczyszcza skórę z zanieczyszczeń
Pory są oczyszczone i zwężone
Po zmyciu żelu można czuć delikatne ściągnięcie skóry ale po ztonizowaniu wszystko wraca do normy
Nie podrażnia ani nie zapycha skóry
Nie szczypie w oczy
Bardzo dobrze zmywa resztki makijażu
Ma delikatny herbaciany zapach
Posiada 99% składników pochodzenia naturalnego

Dobry skład za dobrą cenę

Pierwszy żel z tej serii kupiłam ponad rok temu z polecenia i od tego czasu się z nim nie rozstaję (przynajmniej nie na długo). Bardzo dobrze oczyszcza skórę, ma lekką konsystencję, piękny, herbaciany zapach, jest wydajny i sprawdzi się przy każdym typie cery. Rewelacyjny, jeśli chcecie rozpocząć świadomą pielęgnację skóry i zaopatrzyć się w produkt, który z pewnością się sprawdzi w codziennej pielęgnacji. Wcześniej nie byłam przekonana do marki Soraya, natomiast linia Plante pozytywnie mnie zaskoczyła.

Uwielbiam!

Totalny hit, uwielbiam ten żel do mycia twarzy. Korzystam z niego od kiedy linia Soraya Plante pojawiła się na półkach drogeryjnych. Skusił mnie przyznam szczerze szatą graficzną, ale następnie składem.
Żel świetnie domywa twarz. Stosuję go rano i wieczorem. Rano jako 1. etap oczyszczania, a wieczorem jako 2. etap demakijażu. W obu rolach sprawdza się idealnie.
Zapach jest nieziemski, niezwykle świeży i delikatny. Nie podrażnił ani razu mojej delikatnej cery.
Serdecznie polecam.

Lubię go

Żel z Soraya bardzo dobrze mi się sprawdza - skóra po jego użyciu jest oczyszczona, świeża. Jednocześnie produkt nie powoduje uczucia ściągnięcia. Moja skóra jest wrażliwa, więc często żele do twarzy okazują się zbyt mocno wysuszające. Ten taki nie jest - ma delikatną, przyjazną dla cery formułę. Cena i dostępność też na plus.

nie przy wrażliwej skórze

Aktualnie używam retinolu na wieczór, a żel używałam rano. Mam skórę suchą i wrażliwą. Po użyciu żelu skóra była ściągnięta, zaczerwieniona, po prostu podrażniona. Żel nie jest jakiś drogi dlatego nie boli mnie aż tak bardzo, że żel się u mnie nie sprawdził. Opakowanie też nie jest za praktyczne. Trzeba uważać żeby produkt się nie wylał.

Bardzo dobry żel – oczyszcza, nie wysusza i nie podrażnia skóry, jest wydajny, a w składzie ma 99% składników pochodzenia naturalnego.

Używałam kilku produktów Soraya z serii Plante i miałam w stosunku do nich różne odczucia – jedne sprawdzały mi się dobrze, z innych nie do końca byłam zadowolona. Nie zniechęciło mnie to do kupna kolejnego kosmetyku - roślinnego żelu myjącego. Skusiłam się na mniejszą wersję (50 ml), bo akurat potrzebowałam czegoś na wyjazd.

Zarówno opakowanie travel size, jak i standardowe (150 ml) to wygodna tubka, z zamknięciem na klik. Szata graficzna przemawia do mnie w 100%. Mimo że byłam posiadaczką żelu o mniejszej pojemności, wystarczył mi na ponad dwa tygodnie – jego wydajność z pewnością zasługuje na pochwałę. Wpływ na to ma fakt, że pieni się dość dobrze. Było to dla mnie zaskoczeniem, w końcu zawiera jedynie delikatną substancję myjącą. Po stronie plusów mogę również zapisać konsystencję. Nie jest lejąca, więc produkt nie spływa z dłoni, ale jednocześnie nie jest zbyt gęsta, dzięki czemu nałożenie żelu na twarz i rozprowadzenie go przebiega bezproblemowo. Kosmetyk łatwo się spłukuje, nie pozostawia na skórze nieprzyjemnej warstwy. Zapach nie należy do moich ulubionych, ale akceptowałam go, nie wzbudzał we mnie negatywnych uczuć. Dużą zaletą jest tutaj skład - nie znajdziemy w nim SLS czy innych mocnych substancji myjących. Warto podkreślić, że aż 99% składników ma pochodzenie naturalne.

Żel skutecznie oczyszcza skórę. Stosowałam go głównie rano, ale podczas wieczornej rutyny pielęgnacyjnej – jako drugi krok oczyszczania – również dawał radę. Co ważne, nie podrażniał skóry i nie wysuszał jej. Był też delikatny dla oczu, nie powodował ich szczypania, pieczenia czy łzawienia. Po oczyszczaniu tym produktem nie czułam żadnego dyskomfortu, skóra była czysta, odświeżona, przygotowana na dalsze kroki pielęgnacyjne. Nie widzę żadnej kwestii, do której mogłabym się przyczepić. To po prostu kosmetyk, który wie, co i jak ma robić. ;)

Żel jest dostępny w Rossmannie. W cenie regularnej opakowanie o pojemności 150 ml kosztuje 20 zł, ale dość często można znaleźć go w promocji. Biorąc pod uwagę działanie, wydajność i skład, cena jest jak najbardziej okej, powiedziałabym nawet, że jest to tani kosmetyk.

Podsumowując, roślinny żel z Soraya Plante to produkt dobry i tani, który mogę z czystym sumieniem polecić. Opakowanie travel size zdenkowałam, ale na tym się nie skończy, chętnie sięgnę w przyszłości po pełnowymiarowe.