Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
KWC LogobyWIZAŻ logo
Kosmetyki antycellulitowe

Nacomi Antycellulitowy balsam do ciała `Macadamia & Coconut Oil` 

5 na 52 opinie
100% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
5 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 100% osób
  • 25 sierpnia 2020 o 10:23
    Super balsam
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Balsam ma świetną formułę, szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy. Skóra jest nawilżona, elastyczna i jędrna. Przyjemny zapach. Skuszę się na kolejne opakowanie.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 25 czerwca 2019 o 11:37
    Świetny balsam!
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Jestem fanką naturalnych kosmetyków. Nic więc dziwnego, że marka Nacomi jest jednym z moich ulubionych polskich producentów kosmetyków naturalnych :) ! Ich balsam do ciała z olejkiem z orzechów Macadamia wymierzony jest w chyba największego wroga damskiej sylwetki - cellulit! I faktycznie, jest widoczna poprawa w tym zakresie, jednak nie jest to cudowne lekarstwo, które pozbędzie się "wroga" bez odpowiedniej diety i aktywności fizycznej ;) Oleje w składzie sprawiają, że skóra jest bardzo dobrze nawilżona i jędrniejsza. I to był główny powód, dlaczego się na niego zdecydowałam, bo suchość i szorstkość mojej skóry jest wręcz niewyobrażalna. Bez użycia balsamu czy masła do ciała się nie obejdzie. W przypadku tego balsamu nie mam już problemu z suchością i szorstkością skóry. A do tego bardzo przyjemnie pachnie ;)
    Zalety:
    • naturalne oleje w składzie
    • silne natłuszczenie
    • przyjemny zapach
    • ujędrnianie
    Wady:
    • brak
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Hebe
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne


Artykuły

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.