Wellness & Beauty, The Balance Of Ayurveda, Dusch- & Badecreme (Krem pod prysznic i do kąpieli `Bambus i lotus`)

Indyjskie rytuały ayurveda pomagają znaleźć wewnętrzny spokój i balans.

Inspirowany ayurvedą kwiatowy zapach Kremu pod prysznic i do kąpieli działa przyjemnie relaksująco na Twoje zmysły i zapewnia Ci poczucie komfortu.

Dzięki unikalnej recepturze zawierającej ekstrakty z bambusa i kwiatu lotosu Twoja skóra zostaje oczyszczona w szczególnie delikatny sposób. Po kąpieli pozostaje przyjemne poczucie delikatnej skóry.

żele pod prysznic
relaksujące / aromaterapeutyczne, oczyszczające
zapachowa
w żelu
normalna

WELLNESS&BEAUTY- The balance

Płyn ten zakupiłam na mega okazji w Rossmanie za 3 złote. Płyn jak płyn, według mnie nic specjalnego. Co gorsza, po dłuższym czasie korzystania z niego zaczynała mi się wysuszać skóra, a zapach nie należy do tych najpiękniejszych a nawet trochę drażniący.

Średniak

Średnio przypadł mi do gustu... Zapach jak dla mnie mało przyjemny, wręcz delikatnie drażniący. Skład przecięty, tak samo jak wydajność. Dość wygodna aplikacja i pienienie się. Ładny kolor i dobra konsystencja.
Spróbowałam, lecz nie powtórzę.

Średni na jeża

To będzie wyjątkowo krótka recenzja jak na mnie, ale dlatego, że w tym żelu nie ma niczego WOW. Jest w porządku, robi to co ma robić, czyli myje skórę i ładnie pachnie :) Nie był drogi, więc go wzięłam.
Skład nie pokazuje czegoś wow, bo składniki aktywne są po kompozycji zapachowej a detergentem jest tutaj SLS, więc trochę kaszana. Pięknie pachnie a zapach zostaje na skórze jeszcze przez kilka godzin z nami. To przyznam wpływało na mnie nawet kojąco. Mimo tego, to nie jest zapach, którego nie znalazłabym w żelach innych producentów, więc znowu nie ma wow.
Żel fajnie się pieni, ale trochę wysusza mi skórę. W zamian za to wystarczy porcja wielkości orzecha laskowego, aby umyć całe ciało (ale twarz zostawcie w spokoju - ta ma dedykowane dla niej kosmetyki ;) )
Kosmetyk jest w poręcznej małej butelce z ładnie opracowaną grafiką, co mnie do tego produktu przyciągnęła. Opakowanie wystarczyło na 6-7 tygodni użytkowania.

Prawdziwy relaks. Idealny na stres.

Produkt zakupiłam w Rossmannie.
Płyn kupiłam w popularnej drogerii.

Butelka jest niewielka, prosta, estetyczna, z czarną nakrętką z zamknięciem na "click", ale ponieważ jest ona niewielka i dość ciężko korzystać z tej opcji ja po prostu ją odkręcam całą, co jest proste, gdyż łatwo się ją odkręca.

Butelka jest przezroczysta, więc na bieżąco można śledzić ile jeszcze produktu zostało do wykorzystania.

Zapach jest przyjemny - delikatnie kwiatowy, ciekawy, choć trudno mi go opisać, zwłaszcza, że nie znam zapachu ani bambusa ani lotusa.

Produkt używam wyłącznie jako płyn do kąpieli, gdyż do codziennego prysznicu wolę tradycyjne żele, które wychodzą taniej.
Płyn tworzy w wodzie delikatną piankę, przyjemnie pachnie.
Nie jest zbyt wydajny, gdyż wystarcza na około 4 razy, ale mam dużą wannę więc zwykle muszę nalać więcej środków do kąpieli (soli, płynów, olejków) niż przeciętnie.
Kąpiel jest przyjemna, zapach jest delikatny. Faktycznie kąpiel z tym płynem relaksuje (mam ostatnio duży stres w życiu i faktycznie kąpiel trochę mi pomogła w relaksie).
Płyn nie wysusza skóry jak inne płyny do kąpieli, co w moim wieku (36+) jest naprawdę dobrym parametrem.
Nie zauważyłam też podrażnienia.
Jest to delikatny produkt do skóry, także suchej i dojrzałej.
Przyjemny, relaksujący produkt. Planuję kolejny zakup, ale ostatnio niestety nie widuję go w drogerii w której zwykle robię zakupy kosmetyczne.