The Body Shop, Energizing Face Cleanser Carrot Wash (Żel do mycia twarzy `Marchewka`)

Marchewki powracają, lepsze niż kiedykolwiek! Odkryj nową pienistą formułę z naszym marchewkowym żelem do mycia twarzy. Wzbogacony o organiczne marchewki, odrzucone przez przemysł spożywczy przez swój nieperfekcyjny wygląd. Produkt w 100% wegański pozostawia skórę czystą, gładką i naładowaną energią.

Nic specjalnego

Podekscytowana (jak zawsze) nowością od The Body Shop poleciałam kupić nowy żel do mycia twarzy. Pierwszy raz spotkałam się z produktem do pielęgnacji buzi z marchewki, więc tym bardziej musiałam go przetestować :D Niestety zawiodłam się.. Produkt praktycznie w ogóle się nie pieni, ma taką galaretowatą konsystencję, która po wylaniu na dłoń z tubki przelewa się przez palce, dużo produktu spada, przez co jest on totalnie nie wydajny. Ciężko go rozsmarować na twarzy. Zapach w ogóle nie przypomina marchewki - raczej jakieś zielsko z pola jak np. biały łubin. Makijaż domywa dość dobrze, nie podrażnia, nie wysusza, aczkolwiek nie zauważyłam, aby jakoś specjalnie nawilżał twarz. Krzywdy nie robi, jednak raczej nie polecam - cena jest wysoka, a produkt absolutnie niewydajny, źle się go używa i na dodatek cuchnący :((