BasicLab Dermocosmetics, Famillias, Nawilżajacy krem do rąk

Średnia ocena: 3.64/5

topestetic
Średnia ocena: 4.99/5

zobacz więcej ofertzwiń

Nawilżający krem do rąk - pielęgnuje suchą skórę dłoni, zapewniając jej odpowiedni poziom nawilżenia. 98% składników zawartych w kosmetyku to składniki pochodzenia naturalnego.
Przeznaczenie:
- Regeneruje suchą i spierzchniętą skórę dłoni.
- Działa nawilżająco.
- Przynosi ulgę w przypadku podrażnień.
- Krem przeciwdziała odwodnieniu naskórka.
- Po zastosowaniu kremu skóra jest nawilżona, elastyczna i gładka w dotyku.
- Kosmetyk szybko się wchłania.
Składniki aktywne:
- Ekstrakt z aloesu, olej ze słodkich migdałów, masło Shea, kwas hialuronowy zapewniają poczucie ulgi w przypadku podrażnień, przeciwdziałają odwodnieniu naskórka.
- Witamina E wraz z alantoiną działają regenerująco.
- Trehaloza i Panthenol nawilżają skórę dłoni, poprawiając ich elastyczność.

kremy do rąk
regenerujące, nawilżające, wygładzające
zapachowa
w tubce
normalna, sucha
lekkie

Nic nie robi :(

Mam bardzo delikatne ręce. Bardzo szybko wysychają, wtedy robią się czerwone i pękają. Zwłaszcza niska temperatura i wiatr potęgują ten efekt.

Niestety ten krem ani nie niweluje efektów wysuszenia skóry, nie nawilża jej, nie regeneruje ale także nie przeciwdziała jej dalszemu wysuszaniu.

Pięknie pachnie, szybko się wchłania, nie pozostawia zbędnego filmu na skórze.

Niestety nie spełnia moich oczekiwań

dla mnie ok

Krem ma bardzo bogatą konsystencję, wieć jeśli masz ręce bardzo suche jak ja to ten krem jest dla Ciebie.
Dobrze się nakłada, ładnie wchłania, zostawia delikatny film na rekach.
Chwilkę należy poczekać zeby się dobrze wchłonął ale nie ma uczucia tzw. tłustych łap. Jestem bardzo zadowolona i polecam.

Byłby idealny, gdyby nie to, że średnio nawilża

Krem otrzymałam w prezencie do zamówienia. Nigdy o nim nie słyszałam, ale sprawdziłam opinie i wychodziło na to, że to prawdziwy hit. Tym chętniej przystąpiłam do używania.

Krem ma śliczne opakowanie z minimalistyczną szatą graficzną. Pierwsze, co zauważyłam, to przepiękny zapach. Już samo to mnie urzekło. Konsystencja jest idealna, nie za rzadka i nie za gęsta. Krem świetnie się rozprowadza i bardzo szybko wchłania. Co mnie zaskoczyło, to fakt, że praktycznie nie zostawia tłustego filmu. Pierwszy raz spotkałam się z takim kremem. Ja wprawdzie używam kremu do rąk raczej tylko na noc, ale dla osób, które robią to także w ciągu dnia, będzie to fantastyczna wiadomość. Po pierwszym użyciu miałam wrażenie, że znalazłam krem idealny. Niestety później zostałam jednak sprowadza na ziemię.

Po pierwszym użyciu skóra była cudownie gładka. Pomyślałam, że to naprawdę krem wow. Niestety z każdym kolejnym dniem przychodziło rozczarowanie. Skóra z dnia na dzień robiła się coraz bardziej sucha. Nie było to nic dramatycznego, ale ewidentnie krem był dla mnie za mało nawilżający. Wróciłam do swojego standardowego kremu i od razu zauważyłam poprawę.

Podsumowując, gdyby nie za słabe nawilżenie, krem byłby idealny. Niestety mam suchą skórę, szczególnie zimą, dlatego dla mnie jest za słaby. Polecam go natomiast osobom, które używają kremów do rąk w ciągu dnia, u nich sprawdzi się idealnie ze względu na bardzo szybkie wchłanianie i niemalże brak tłustego filmu na dłoniach.

Słabe działanie

Liczyłam na większe efekty po tym kremie i po reklamowaniu firmy w mediach społecznościowych jaka to ona jest fantastyczna. To mój drugi produkt do pielęgnacji od Basiclab i znowu jest takie meh.
Opakowanie jest w minimalistycznej kolorystyce, biało-żółtej , co daje ładny efekt wizualny. Krem bez problemu wydobywa się z opakowania. Zamknięcie się nie psuje.
Krem jest biały, dosyć rzadki. Zapach intensywny, mi się podoba.
Działanie kremu jest znikome. Nawilżenie jest złudne, chwilowe. Krem bardzo długo się wchłania i cały czas wyczuwalna jest jego powłoka na dłoniach. Krem nawilża do pierwszego mycia rąk.
Na pewno nie kupię ponownie.

Lubię ten krem

Bardzo dobrze sprawdza mi się nawilżający krem do rąk od BasicLab. Produkt ten nawilża, regeneruje i przynosi ukojenie dla suchych dłoni. Atutem tego kremu jest to że zawiera aż 98 % składników pochodzenia naturalnego. Krem szybko się wchłania i bardzo ładnie pachnie.
Moim zdaniem to bardzo dobry produkt w przystępnej cenie. Na pewno kupię ponownie.

Zimowy pomocnik

Krem o przyjemnym, dość intensywnym zapachu, jak dla mnie przypominającym pierniczki. Konsystencja gęsta, produkt pozostawia powłokę na dłoniach. Dobrze nawilża i natłuszcza skórę. Skład ma bardzo dobry. Nie wyobrażam sobie zimy bez tego konkretnego kremu.

Zawiedziona

Po balsamach do ciała, które moja skóra pokochała od pierwszego użycia, wiele spodziewałam się po kremie do rąk.
Niestety. Oprócz bardzo naturalnego składu, przyjemnej konsystencji i miłego zapachu, ten krem mnie mocno rozczarował.
Nie przeszkadza mi to, że się długo wchłania. Po tej właściwości spodziewałam się też porządnego działania.
Krem tworzy na dłoniach powłoczkę, która sprawia, że skóra "jest jakby nawilżona", gładsza i mniej swędząca, ale po pierwszym umyciu rąk, skóra jest jakby podwójnie bardziej sucha - jakby krem wyciągał ze skóry całe nawilżenie.
Dłonie pieką, jakby miały setki mikro ran.
Jestem na nie i nie polecam
I do tego cena!
Moje oczekiwania przerosły blamaż tego kosmetyku.

Nawilża na długo...

Krem dostałam w gratisie do zamówienia, tubka o pojemności 75ml, wygodnie trzyma się w dłoni.
Konsystencja kremu jest średnio gęsta, ma delikatny przyjemny zapach.
Wystarczy małe ilość aby starczyło na dłonie, szybko się wchłania i pozostawia fajny efekt na dłoniach.
Nawilża, nawilża, nawilża, nie ma mowy o jakiś suchych skorkach lub popekanych dłoniach. Bardzo fajny naturalny skład. Wydajny, opakowanie starcza na miesiąc stosowania a nakładam na dłonie wtedy kiedy potrzebuje więc kilka razy dziennie. Polecam.

Całkiem ok

Generalnie fajny krem nawilżający, szybko się wchłania i nie pozostawia po sobie takiej tłustej warstwy na rękach, ma bardzo lekki zapach wręcz niewyczuwalny, lekka konsystencje, osobiście używam go na noc jako taka maskę odżywcza sprawdza się całkiem ok. Polecam kto nie próbował jeszcze tego kosmetyku

Perfekcyjny

Mocno nawilża i natłuszcza, wchłania się w mgnieniu oka. Mogę stosować bez problemu w ciągu dnia i zaraz potem dotykać klawiatury. Pachnie pięknie, pudrowo. Jeden z moich ulubionych kremów do rąk, zdecydowanie. Warto wrzucić go do koszyka, jak brakuje do darmowej dostawy, to nawet kilkukrotnie xD Ja właśnie kupiłam drugą tubkę.

Jest ok

Jako posiadaczka cery mieszanej z wyświecającą się strefą T muszę przyznać, że ten krem robi na mnie wrażenie.
Na noc nakładam grubszą warstwę i jeszcze rano czuje krem ba buzi.
W ciągu dnia towarzyszy mi pod makijażem i naprawdę jestem zachwycona jak ładnie z nim współgra. Nic się nie waży, nie roluje.

Polecajka

Dziś zostawię tu same ochy i achy nad tym kremem;)

Nawilżający krem Basiclab sprawdził się u mnie super!

*98%składników pochodzenia naturalnego
*wygodna tubka z minimalistyczną szata graficzną
*krem ma ładny zapach i przez jakiś czas utrzymuje się na skórze
*ma dość gęstą, gruba konsystencję ale bez problemu rozprowadza się po skórze
*wchłania się minimalnie dłużej niż lekkie kremy dlatego bardziej mi się sprawdził w domu niż w pracy. Jednak też nawilżenie utrzymuje się dłużej
*jestem zadowolona z poziomu nawilżenia, regeneracji. Najbardziej lubię natychmiastowe uczucie ulgi po nałożeniu na dłonie
*spora pojemność
*wydajny