Glow Lab, Facial Moisturiser (Krem do twarzy)

Glow Lab, Facial Moisturiser (Krem do twarzy)

Intensywna mieszanka oleju z makadamii, róży i masła shea, z dodatkiem witaminy E, wyciszy i ochroni twoją skórą. Wzmocni ją przed zanieczyszczeniami ze strony środowiska i zwalczy oznaki starzenia. Formuła została skonstruowana tak, aby szybko i na długo nawodnić każdy rodzaj skóry.

bez alkoholu
w tubce
krem
50 – 100ml
uniwersalne

Świetny, podstawowy krem

Kupiłam w sumie ten krem ze względu na: bardzo niską cenę (£2.5 na promocji), wysoką pojemność (100ml), a także dobry, naturalny skład. Krem bazuje na maśle shea, które moje tłusta skóra uwielbia, a także oleju macadamia. Bałam się, ze ten drugi może być zbyt tłusty, ale myliłam się. W dodatku mamy jeszcze witaminę E, i kilka ekstraktów roślinnych. Krem nie ma zapachu i jest o średnio gęstej konsystencji. Bez problemu rozprowadza się po twarzy i szybciutko wsiąka. Idealnie pasuje do miksowania z np. olejami albo witaminą C w proszku. Co najważniejsze, świetnie nawilża skórę, ale jej przetłuszcza, co może być problemem u skór tłustych, skłonnych do zapychania. Ja zdecydowanie do niego będę wracać, bo szczególnie uwielbiam go miksować z retinolem w skwalanie, a w dodatku ma lekką konsystencję i niską cenę.