Neutrogena, Formuła Norweska, Lipcare, Ochronny sztyft do suchych i spierzchniętych ust SPF 20

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.89/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Pojemność 4,8 g

Natychmiastowa ulga dla suchych i spierzchniętych ust. Głęgoko nawilżająca formuła pielęgnuje oraz poprawia wygląd i miękkość Twoich ust, zapweniając im ochronę przy każdej pogodzie (filtr ochronny SPF 20).

Nie sposób jej nie lubić

Jest to jedna z moich ulubionych pomadek ochronnych. Aktualnie mam już jej trzecie opakowanie.
Szata graficzna utrzymana jest w spokojnej, ale bardzo estetycznej tonacji. Napisy nie ścierają się.
Sztyft jest solidny, odporny na złamania nawet gdy pomadka upadnie. Zapach ma subtelny, taki lekko kremowy.
Pomadka nie pozostawia lepkiej warstwy na ustach. Nie mamy uczucia, jakbyśmy posmarowali się wazeliną. Za to efekt gładkich, miękkich zadbanych ust mamy gwarantowany.
Jedno opakowanie wystarcza na kilka miesięcy, więc kolejny plus za wydajność.
Jest to pomadka świetna na każdą porę roku.
Daję pięć gwiazdek.

Pomadka do ust

Moja ulubiona pomadka przynosi ulgę szorstkim i spierzchniętym ustom. Bardzo dobrze nawilża i na długo. Zapach jest ładny, nie drażniący. Stosuje grubsza warstwe na noc i rano usta są idealnie nawilżone i gładkie.

Nawilża i chroni usta!

Moje usta są skłonne do przesuszeń, często pękają i pieką, co nie wygląda zbyt dobrze. Odkąd używam tej pomadki problem zniknął! Sztyft ochronny świetnie się sprawdza w każdą porę roku. Produkt zamknięty jest w wykręcanym opakowaniu, jego pojemność to 4,8g. Po wykręceniu jest go standardowa ilość jak to w pomadkach bywa. Produkt jest twardy, ale przy zetknięciu z ustami jest jak masełko. Szybko i wygodnie możemy zaaplikować odpowiednią ilość pomadki na usta - wystarczą 2-3 przesunięcia po wargach, aby były one w całości pokryte produktem, ani za cienko ani za grubo, przez co produkt jest bardzo wydajny. Pomadki używam codziennie kilka razy i jedno opakowanie wystarcza mi przy tym użytkowaniu spokojnie na 3 miesiące. Ten sztyft naprawdę bardzo dobrze nawilża usta, daje im uczucie ukojenia. Zmiękcza suche skórki, wszelkie pęknięcia na ustach szybko się zasklepiają i goją. Nie pozostawia on bardzo tłustej warstwy, więc ubrania czy włosy nie lepią się do ust. Po użyciu nie czuję potrzeby używać jej ponownie przez kilka godzin, bo moje usta długo są miękkie. Zapach pomadki jest delikatny, nie drażni on śluzówki nosa. Opakowanie jest plastikowe, solidnie wykonane. Pomimo licznych upadków opakowanie w żadnym miejscu nie pękło, nie ma problemu z zamknięciem i wykręcaniem pomadki. Cena jest adekwatna do jakości.

Regeneruje i nawilża spierzchnięte usta

Moje usta są suche i potrzebują dużej dawki codziennego nawilżenia, zwłaszcza w porze jesienno-zimowej. Szukam produktu, który pomoże mi w jak najszybszej regeneracji spierzchniętych ust.

Opakowanie pomadki jest ładne i wygodne w stosowaniu. Produkt łatwo wysuwa się ze sztyftu, nie łamie się i nie kruszy.

Zaraz po aplikacji usta są dużo bardziej miękkie i wygładzone. Pomadka nie daje koloru, jednak przy zbyt obfitej aplikacji, wargi mogą się wydawać nieco bledsze, jednak jest to naturalny i całkiem estetyczny efekt.

Kosmetyk jest właściwie bezzapachowy i ma nietłustą formułę, przez co w niskiej temperaturze mogą zdarzać się problemy z aplikacją. Polecam jednak nie zrażać się tym, gdyż efekt nawilżenia i regeneracji ust jest naprawdę przekonujący.

Najlepszy efekt działania kosmetyku osiągam, kiedy nakładam grubą warstwę pomadki na noc. Gdy budzę się następnego dnia usta są "jak nowe".

Pomadka jest dość wydajna, na jedną zimę spokojnie wystraczy ;)

Nr 1 wśród drogeryjnych pomadek

Pomadka Neutrogeny to jeden (z kolejnych) zimowych klasyków. Tak, kolejnych bo w każdym płaszczu mam inna pomadke tak zeby ich nie rpzekladać i nigdy nie wyjsc bez :D

Aby dopełnić recenzji:
#MOJE USTA
Duze i jak wiekszosc mojej skóry - suche. Nie moge nigdzie wyjsc bez pomadki nawilzajacej, wazeliny czy balsamu.

#Pomadka
+nawilża
+wygodny w użyciu sztyft
+daje ulge przesuszonym ustom, naprawde, jesli ktos nie lubi wazeliny to to jest suuuuper
+filtr - no idealny na zimowe wypady w góry!
+dosteppne prawie w każdej drogerii!

WADY?
-chyba tylko wysoka cena w porownaniu z inymi drogeryjnymi kosmetykami, dlatego ja staram sie kupowac na promkach ;)

Trochę jak wazelina

plusy:
+ dosyć przyjemny smak i zapach
+ dosyć dobrze nawilża
+ wygładza
+ zmiękcza

minusy:
- za tłusty
- szybko znika z ust

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ szeroka dostępność
+ wydajny

Uwielbiam

Zawsze wracam do tej pomadki w okresie zimowym . Dzięki niej moje usta nie są wysuszone, są nawilżone i pięknie wyglądają. Jest bardzo wydajna jedno opakowanie wystarcza mi na około miesiąc podczas codziennego,kilkukrotnego stosowania. Jest to dla mnie najlepszy produkt, który się sprawdza od wielu lat. Polecam

Pomadka ochronna

Pomadka z Neutrogeny jak dla mnie jest jedną z lepszych. Dobrze nawilża usta. Nie jest lepka i dość długo zostaje na ustach. Opakowanie standardowe. Jak dla mnie zapach nie jest zbyt przyjemny ale nie jest również jakoś bardziej drażniący czyli do zaakceptowania.

Genialna

Najlepsza pomadka ochrona jaką kiedykolwiek miałam. Nie jest mocno tłusta ale odpowiednio "śliska". Na noc uwielbiam nałożyć jej więcej i kiedy następnego dnia się budzę mam cudownie miękkie usta oraz nadal odrobinę produkty. Genialny! Nie zamienię na innego.

pomadka z ochroną przeciwsłoneczną

Jej ogromną zaletą jest SPF 20 - solidna ochrona przeciwsłoneczna. Używam przez cały rok, kiedy nie maluję ust. Bardzo dobrze nawilża i natłuszcza. Rzadko mam problemy ze spierzchniętymi ustami (używam wyłącznie mocno nawilżających szminek, żadnych matów i zawsze kremów na noc), więc nie mogę się wypowiadać jak się sprawuje w tej roli.

Bez zapachu. Bez smaku. Dość długo utrzymuje się na ustach. Pod maseczkę - jak znalazł.

Dobra pomadka, lecz bez szaleństw

Pomadkę zakupiłam w Rossmannie na jednej z promocji, gdzie kosztowała kilka złotych mniej niż standardowo.

Bardzo lubię pomadki ochronne w sztyfcie, ponieważ są praktyczne i proste, do tego zmieszczą się nawet w najmniejszej torebce i dzięki temu mogę je mieć zawsze przy sobie. Pomadka od Neutrogeny ma delikatny zapach, neutralny. Powinien się spodobać każdemu. Podczas użytkowania „nie rozwala się” , niekiedy miałam pomadki, które się rozdziobywały, tutaj do końca piękna gramatura. Pomadka nawilża usta. Są miękkie i delikatne. Nadaje im również małego połysku. Uczucie nawilżenia jest przez chwile odczuwalne, natomiast ja mam bardzo suche usta, przez co ta dawka nawilżenia jest dla nich zdecydowanie za mała. Być może wina zbyt mroźnej pogody, bo latem każda pomadka z Neutrogeny sprawiała, że byłam w 100 procentach zadowolona. Jednak zimą nie przynosi ulgi, która jest potrzebna przy moim kłopocie. Jest to dla mnie chwilowe zbawienie. Napewno pomadka zdobyła dodatkowe punkty za SPF 20, który jest bardzo cenny o każdej porze roku.

Nie rozstajemy się nigdy

Neutrogena już chyba na zawsze w moim mniemaniu będzie miała miano z którym kojarzy się - regeneracja, naprawa.

Ta pomadka to istne lekarstwo dla moich ust. Akurat teraz, gdy zaczybaja się mrozy moje usta robią się suche i popękane, wiąże się to z bólem i niechcianymi suchymi skórkami na ustach. W tym przypadku nieodłącznie jest ze mną zawsze ten ochronny sztyft od Neutrogeny.

Samo opakowanie jest bardzo minimalistyczne, ale to jak najbardziej wystarcza. Biały sztyft, wygodny w użyciu nic więcej dodawac nie trzeba.

Konsystencja zwarta bez żadnych granulek, gładka, nie podrażnia i bardzo sprytnie rozprowadza się na ustach. Wystarczy jedni przeciągnięcie by usta były pokryte warstwą pomadki.

Zapachu żadnego nie wyczuwam, jest to produkty bezzapachowy.

Tą pomadka ochronna to strzał w dziesiątkę. Bardzo mi pomaga zima gdy są mrozy a moje usta tego nie lubią. Sztyft ochronny nawilża moje usta, pielęgnuje je i co najważniejsze regeneruje. Jest to wyczuwalne praktycznie od razu. Nie tworzy się żadna lepka warstwa na ustach, a pomadka nie zbryla się i idealnie wchłania w usta tworząc jen barierę ochronną.
Ja naprawdę z czystym sumieniem polecam pomadke Neutrogena do suchych o spierzchnietych ust.