Isana, Men, Sensitive 3 in 1 Duschgel (Żel pod prysznic 3 w 1)

Isana, Men, Sensitive 3 in 1 Duschgel (Żel pod prysznic 3 w 1)

Żel pod prysznic Isana Men z pielęgnującymi składnikami dla długotrwałego uczucia świeżości. Isana Men - czego trzeba więcej?
Żel pod prysznic Isana Men 3w1 Sensitive myje i odświeża, zawiera wyjątkowo delikatne składniki i kompleks pielęgnujący. Pielęgnacja 3w1 dla ciała, twarzy i włosów. Pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia skóry.

Produkt przebadany dermatologicznie, pH przyjazne dla skóry.

Idealny do codziennej pielęgnacji

Opakowanie białe z czarnym zamknięciem. Minimalistyczne i stylowe, bardzo ładnie prezentuje się na półce. Produkt posiada pojemność 300ml , moim zdaniem bardzo proporcjonalna do zużycia. Konsystencja gęsta, kremowa o białym zabarwieniu. Fajny, świeży zapach, nie jest długotrwały ale to mi wcale nie przeszkadza. Dobrze się pieni co pozytywnie wpływa na wydajność.

Mężczyznom wiele do szczęścia nie trzeba. W tym przypadku produkt 3w1 się sprawdził. Niby jak jedno jest do wszystkiego to jest do niczego - ale tu powiedzenie się nie sprawdziło. Dobrze myje twarz, ciało, włosy. Jak dla mnie ogromny plus, jeden produkt więc nie zajmuje tyle miejsca w łazience. Ostatnio przez nieuwagę skończył mi się mój żel, a że nie miałam zapasu to skorzystałam z produktu partnera. Zauważyłam że nie ma rewelacyjnej pielęgnacji ale też nie jest taki zły. Jak pisałam wcześniej dobrze myje, po kąpieli nie mam uczucia ściągnięcia się skóry, nie wysusza jej i nie podrażnia. Nie zauważyłam super gładkości no ale ej, to jest produkt dla mężczyzn. Zapach jest przyjemny ale nie zbyt natarczywy. Nie jest długotrwały, tu mi wyszło na plus dlatego że jak ja go użyłam już po niedługim czasie nie miałam na sobie zapachu męskiego kosmetyku.

Kolejnym plusem jest coraz szersza gama zapachowa. Jak za taką cenę produkt jest godny uwagi. Mój partner jest zadowolony i ja też.