Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
KWC LogobyWIZAŻ logo
Kremy uniwersalne

Lilla Mai Krem do cery naczynkowej 

2,5 na 54 opinie
flame1 hit!
50% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
2,5 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 50% osób
  • 13 lipca 2023 o 10:35
    Na nie
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Specyfik ma konsystencję emulsji, w której zawieszone są niezemulgowane składniki. Ta płynna zawartość nie przypomina kremu. Jak to aplikować na twarz i czy w ogóle...Nie odważę się. Słoik z zawartością niczym zabezpieczony, pokrywki, folii brak. Przy otwarciu to co stanowi cięższy skład odpadło na podłogę, jak na foto poniżej. Mazidła nie polecam za żadną cenę, tym bardziej przeze mnie wniesioną :(
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 29 czerwca 2022 o 10:56
    Polecam do cery tłustej
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Krem zauważalnie wyciszał moje policzki i nos, które czerwienią się przy zmęczeniu czy stresie. Dobrze sprawdzał się pod makijaż, nie wzmagał przetłuszczania cery i nie skracał trwałości podkładu płynnego. Nie zapychał skóry, miałam wrażenie że wręcz łagodził drobne stany zapalne. Stosowałam go na dzień bez serum i mojej cerze wystarczał. Jednak ma małą zawartość substancji nawilżających skórę i dla niektórych może być konieczne używanie serum nawilżającego. Konsystencja jest lekka, jakby żelowa, ale nie typowego kremu-żelu. Nie jest oleista pomimo dużej ilości olejków w składzie. Na twarzy pozostawia przyjemne wykończenie, nie klei się. Zapach ziołowy, apteczny. Opakowanie z ciemnego szkła. Cena dość wysoka ok. 40 zł, ale według mnie adekwatna do jakości. Termin ważności był dość długi (chyba pół roku, wyrzuciłam opakowanie więc nie jestem pewna), wystarczył na długo.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W marketplace Allegro, Amazon
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 5 maja 2021 o 20:51
    Pozytywne zaskoczenie
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Krem bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. + cena Dostępność wycisza zaczerwienienia na twarzy Świetny dla skory mieszanej Idealny pod makijaż . Sprawił, ze się nie świecę jak żarówka - jeszcze nie znalazłam
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 7 marca 2021 o 22:21
    Krem o pięknym składzie ale znikomym działaniu
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Bardzo ciężko jest mi jednoznacznie ocenić ten krem, bo mam do niego słabość. Może to niezbyt mądre ale kolor tego kremu skradł moje serce i nie chce wypuścić. Jest taki jak kogel mogel w dzieciństwie, pozytywnie jajeczny (ale nie miodowo żółty). Krem zamknięty jest w szklanym słoiku z plastikową nakrętka. Konsystencja - niezbyt gęsta ale też nie lejąca: nie ucieka z palca. Krem nakłada się sprawnie i przyjemnie, z poślizgiem. Nic się nie warzy, nie roluje, można go fajnie przyklepać. Mam cerę z różowymi podtonami i na mojej skórze krem zostawia delikatną żółtawą warstwę, przez co nakładam go tylko na noc. Nakładałam i na dzień ale zmieniał mi kolor podkładu mineralnego (przyciemniał). Po aplikacji krem nie wchłania się zbyt szybko- pozostawia przyjemną warstwę dającą (złudne lub nie) poczucie ukojenia. Przyjemnie się go nosi. Rano skóra jest hmm... taka budyniowata! Zmiękczona i jakoś tak wygładzona. Używam go drugi miesiąc. Pod jednym okiem miałam pęknięte naczynko, po miesiącu stosowania kremu naczynko rozlało się dalej, to samo na brodzie :( Nie wiem, czy trzeba jeszcze dłużej stosować czy po prostu tak zupełnie naturalna pielęgnacja cery naczynkowej to zwykła bajka (nie liczyłam, że zmniejszy pęknięte już naczynka ale chociaż zapobiegnie powstawaniu nowych). Jako krem profilaktyczny - absolutnie nie spełnia swojej roli. Jako krem odżywczy na noc- polecam jak najbardziej, a z serum nawilżającymi to już w ogóle. I ten kolor... Krem jest bardzo wydajny - po 1,5 miesiąca i stosowania zużyłam ok 1/4 słoika (a w początkowej fazie nakładałam go na dzień i na noc).
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne


Artykuły

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.