Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Deoproce, Color Synergy Effect Sheet Mask Green (Maska w płachcie z ekstraktem z miąższu aloesowego i esencją z zielonej herbaty)

Deoproce, Color Synergy Effect Sheet Mask Green (Maska w płachcie z ekstraktem z miąższu aloesowego i esencją z zielonej herbaty)

Średnia ocena użytkowników: 0 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 20 g
Cena 15,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Maska w płachcie z ekstraktem z miąższu aloesowego i esencją z zielonej herbaty. Doskonała po zabiegach medycyny estetycznej. Połączenie efektu działania aloesu i zielonej herbaty to znakomite, głębokie nawilżenie dla skóry. Dodatkowy pozytywny wpływ mają zawarte w wyciągu polifenole – znane antyoksydanty o działaniu ochronnym i przeciwnowotworowym. Dzięki zawartości zielonej herbaty, maseczka chroni również skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, jak również zmniejsza przebarwienia.

ZALETY:
– łagodzi obrzęki
– zmniejsza przebarwienia
– doskonała po zabiegach medycyny estetycznej
– głęboko nawilża skórę
– działa ochronnie na skórę

– Aloes – żel produkowany z wnętrza liści aloesu jest bogaty w witaminy, minerały i aminokwasy. Wyciąg z aloesu ułatwia gojenie wszelkiego rodzaju oparzeń i przyspiesza regenerację uszkodzonych komórek. Ponadto łagodzi uszkodzenia skóry, np. ukąszenia owadów, podrażnienia, wypryski, łuszczycę, łojotok, ogólne zakażenia skóry i choroby grzybowe. Stosuje się go także do ogólnej pielęgnacji skóry.
– Ekstrakt z zielonej herbaty – chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych oraz starzeniem się. Działa łagodząco na ból oraz wykazuje właściwości przeciwzapalne. Jest bogaty w przeciwutleniacze, które niszczą reaktywne formy tlenu w naszym organizmie. Ma zdolność do odmładzania komórek skóry i w dużym stopniu przyczynia się do odnowienia uszkodzonych komórek, dzięki czemu leczy choroby skóry takie jak łuszczyca i atopowe zapalenie skóry.
Doskonała dla skór naczyniowych, tłustych oraz po zabiegach medycyny estetycznej.

Recenzje 0

Średnia ocena użytkowników: 0 /5
Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  31
  produktów

  45
  recenzji

  320
  pochwał

  10,00

 2. 2

  31
  produktów

  31
  recenzji

  352
  pochwał

  9,79

 3. 3

  1
  produktów

  77
  recenzji

  51
  pochwał

  6,00

Zobacz cały ranking