Tune, Sparkling Cheek Skin Illuminator (Szampański rozświetlacz)

Tune, Sparkling Cheek Skin Illuminator (Szampański rozświetlacz)

Jego szampański odcień idealnie wtapia się w skórę tworząc taflę blasku bez drobinek oraz efekt mokrego policzka. Intensywność można łatwo budować i uzyskać efekt od dziennego po lustrzany. Pasuje do każdej karnacji - od bladej, po śniadą.

Rozświetlacz Sparkling Cheek Skin Illuminator jest produktem idealnym dla osób, które szukają rozświetlacza imitującego naturalny blask skóry, który bije z jej wnętrza.

Produkcja rozświetlacza odbywa się w Polsce. Testowany dermatologicznie. Nietestowany na zwierzętach.

Efekt mokrego policzka

Jest to mój najlepszy rozświetlacz jaki kiedykolwiek miałam. Znalazłam swój ideał. Lepszego nie spotkałam. Uwielbiam efekt jaki pozostawia ten produkt.
Rozświetlacz od Tune wygląda na twarzy luksusowo, elegancko - po prostu pięknie!
Nie pozostawia żadnych, okropnych drobinek brokatu. Jest bardzo drobno zmielony, w konsystencji masełkowaty.
Efekt mokrego policzka jest delikatny, wygląda to po prostu zdrowo. Nie ma mowy o brzydko wyglądającym "pasie startowym" na kościach policzkowych.
Rozświetlacz nie podkreśla również mankamentów skóry oraz innych niedoskonałości.

Nie kupię już innego produktu do rozświetlania - ten jest idealny i jemu pozostanę wierna.
Nie dla mnie nachalne, brokatowe policzki i czoło niczym kula dyskotekowa. Zdecydowanie wolę eleganckie rozświetlenie i delikatny efekt mokrej skóry!

Jeśli o chodzi o kolor to jest on beżowy, szampański absolutnie nie ma w nim różowych tonów. Polecam zobaczyć zdjęcia, które dołączam do tej recenzji.