Ingrid Cosmetics, Ideal Face, Long-lasting Make-up Foundation (Luksusowy jedwabisty fluid z pompką [Podkład długotrwały])

Twoja twarz zachowa idealny wygląd, gdy sięgniesz po nowy liksusowy fluid Ideal Face o lekkiej aksamitnej konsystencji, który dzięki swoim właściwościom gwarantuje niezwykle trwały i efektowny makijaż na cały dzień. Innowacyjne kosmetyczne mikrosfery absorbują nadmierną ilość sebum, pozostawiając skóręaksamitnie matową. Mikronizowane pigmenty zapewniają doskonałe krycie oraz idealne dopasowanie do koloru skóry. Fluid zawiera składnik zwiększający trwałość makijażu, odpowiednio nawilża i wygładza skórę, perfekcyjnie kryjąc niedoskonałości. Zawartość naturalnej betainy stymuluje produkcję kolageny przez fibroblasty, dzięki czemu Twoja skóra staje się elastyczna, mocniejsza, a zmarszczki i bruzdy mniej widoczne. Twoja skóra pozostaje jedwabiście gładka i aksamitna w dotyku. Idealnie rozprowadza się na twarzy nie pozostawiając smug i przebarwień.
Filtr UV chroni przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych.

fluidy
Krycie
lekkie
w buteleczce, z pompką
Cera
normalna
hipoalergiczna

Dobry, ale nie dla każdego

Sięgnęłam po ten podkład, gdy szukałam lżejszego produktu na co dzień, który zapewnia przyzwoite krycie i nie wysusza skóry. Podkład Ingrid Ideal Face to właśnie tego typu kosmetyk.
Produkt zamknięto w szklanej buteleczce z wygodną pompką. Posiadam odcień 11 Nude - jasny, bardzo naturalny odcień pomiędzy różowymi a żółtymi tonami, który bardzo dobrze komponuje się z moim naturalnym, jasnym odcieniem skóry.
Z pewnością nie jest to podkład matujący. Ma odżywczą formułę, więc po nałożeniu nie zastyga na twarzy, ale daje przyjemne uczucie nawilżenia. Jego krycie jest bardzo dobre - zakrywa wszelkie niedoskonałości, a jednocześnie wygląda bardzo naturalnie. Jestem posiadaczką cery tłustej, więc konieczne dla mnie jest użycie pudru matującego, by twarz w ciągu nadmiernie się nie świeciła. Przypudrowany wytrzymuje na niej kilka godzin - w ciągu dnia wymaga użycia bibułek matujących i ponownego przypudrowania. Mimo to chętnie po niego sięgam - jest lekki, nie obciąża i nie wysusza skóry, wygląda bardzo naturalnie. Trwałość oceniam na średnią, jednak biorąc pod uwagę fakt, że nie jest to produkt dedykowany cerze tłustej, nie jest to wielka wada.
Choć na większe okazje wybieram podkłady o nieco większej trwałości, podkład Ingrid Ideal Face na co dzień sprawdza się całkiem dobrze i być może sięgnę po kolejne opakowanie.

Idealny!!

Używam od kilku lat niezmiennie nr. 15 i jak dla mnie nie ma na razie lepszego. Ma idealny kolor dopasowany do mojej skóry, zakrywa zaczerwienienia i niedoskonałości. W ciągu dnia wygląda pięknie i świeżo.

The best ever

Super long-lasting podkład, super krycie i super trwałość. Uwielbiam nr 15. Idealny z bazą i bez bazy. Fajny na wieczorne wyjścia. Polecam każdej osobie z mieszaną skórą.

Nie dla mnie

Moja przyjaciółka, posiadaczka cery porównywalnie problematycznej do mnie poleciła mi ten podkład. Kupiłam go jeszcze dodatkowo na promocji, więc już w ogóle zapłaciłam za niego grosze. Jednak okazało się, że oprócz zbyt ciemnego odcienia (który jest najjaśniejszym z całej gamy kolorystycznej podkładu) kolejnym problemem u mnie jest brak trwałości. Już właściwie po godzinie cała się świeciłam, podkład ścierał mi się z twarzy, szczególnie w strefie T.

Dla mnie najlepszy!!

Szukałam podkładu, który :
1. Nie zawiera substancji zapachowych
2. Nie zawiera w swoim składzie tlenku Tytanu (naprawdę ciężko znaleźć podkład bez tego składnika)
3. Dobrze kryje również cienie pod oczami
4. Jest lekki, nie tworzy efektu maski.
Zanalazlam to, czego szukałam właśnie w tym produkcie.

Całkiem ok

Stosunek jakości do ceny jest naprawdę niezły. Czasem do niego wracam zwłaszcza jak mam mało czasu na decyzję. Zdecydowanie wolę go używać w lecie ze względu na kolor, najjaśniejszy w lecie jest dla mnie idealny w zimie za to niestety zbyt ciemny.

Najlepszy!!

Używam od dość długiego czasu i jestem naprawde z niego zadowolona. Super wygląda na twarzy, nie robi maski, wtapia sie w skóre. Utrzymuje sie caly dzien lub nwwet dłużej gdy nie zmyjemy makijazu. ma super opakowanie, ladne odcienie. Fajna konystencja. Dobrze kryje.samą wodą ciezko jest go zmyć.

Dobry za niska cenę

Podkład jest dość dobry dla niewymagających i bardziej na codzien dla osób które chcą mieć lekki makijaż przy użyciu taniego produktu. . Ale zacznijmy od początku. Kupiłam ten podkład jakiś czas temu bo szukałam czegoś bardziej na codzien co będzie lekkie i niezbyt widoczne i odziwo u mnie się sprawdza. Produkt ma fajnie opakowanie z pompką co jest jak dla mnie dużym plusem , do tego kolor który wybrałam idealnie się nadał chodź z początku myślałam że będzie za jasny ale ciemnieje po chwili od nałożenia. Fajnie się go rozprowadza i nie pozostawia żadnych plam. Konsystencja nie jest dość gęsta dlatego też nie ma super krycia i widać w moim przypadku niektóre większe krostki ale ja sama taki chciałam i mi to nie przeszkadza w codziennym makijażu bo zależało mi na naturalności a nie efekcie maski. Co do trwałość to bez problemu utrzymuje się kilka godzin, wiadomo nie ma też czego się spodziewać za taką cenę ale ja jestem zadowolona. Mam cerę świecąca się w strefie T i odziwo ten podkład niweluje to w dość dużym stopniu, ale pewnie jest to sprawa indywidualna i związana również z pielęgnacja cery.

Fajny średniaczek za dobrą cenę

powiem tak ,podkład częściowo zgodny z opisem producenta ,po aplikacji nie było efektu wooow ale nie mam się do czego przyczepic poza jedną rzeczą,przy dłuższym stosowaniu zaczął trochę zapychać pory ,poza tym jednym mankamentem jest calkiem ok i pewnie jeszcze do niego wrocę ale raczej w okresie jesienno/zimowym ze względu na jego dość gęstą konsystencję.

Bardzo dobry

Świetny! Przyjemnie kremowa konsystencja, która świetnie się sprawdza przy aplikacji pędzlem. Nie ciemnieje, nie waży się na twarzy, a do tego dobrze kryje i jednocześnie wygląda bardzo naturalnie, bez efektu maski. Nie jest pudrowo matowy, ale też nie błyszczy - no tak w sam raz wygląda i przez to właśnie nie odznacza się na twarzy. No i idealny odcień dla słowiańskiej bladziochy :) Stawiam go wyżej niż podkłady Rimmela czy Loreala. A za tę cenę to nie ma sobie równych!

Poddany obiektywnej ocenie.

Posiadam pięć zasad dotyczących dobrego fluidu.
1. Nie może zatykać porów.
2. Musi pozwalać skórze oddychać.
3. Zapobiega powstawaniu tworzenia się wyprysków na skórze.
4. Nie utlenia się.
5. Nie świecić się w strefie T.

I właśnie do tych pięciu punktów odniosę się opisując produkt Ingrid cieszącego się swojego czasu popularnością produktu z niskiej półki cenowej wyróżniającego się na rynku długotrwałym kryciem.

Posiadam odcień 11 Nude Cielisty który jest najjaśniejszy w dostępnej kolekcji i kwalifikuje ten odcień do tonacji ciepłej z domieszką żółtego pigmentu, i muszę stwierdzić że dla mojej bladej cery jest za ciemny, więc z pewnością zostawiam go na porę letnią, żółte odcienie są zwykle dość bezpieczne dla większości, ale na bardzo jasnej skórze wyglądają fatalnie i aż moja cera prosi się o chłodne różowe odcienie.

Zacznę od plusów tego fluidu, nie utlenia się diametralnie, z pewnością dobierając już odpowiedni dla nas odcień, nie musimy przejmować się i martwić czy pod wpływem utleniania nie zmieni on swojego odcienia, ten produkt pozostaje pod tym względem wierny, więc nie zauważyłam żadnych zmian tonacji na skórze, i tego nie wolno mu zarzucić.

Opakowanie podkładu, informuje nas o długotrwałym, doskonałym kryciu i dalej możemy przeczytać o składnikach w nim zawartych, które absorbują nadmierną ilość sebum, pozostawiając skórę gładką i matową, niestety z tym zapewnieniem nie mogę się zgodzić, nie potrafię tego fluidu przygasić, muszę użyć ogromnej ilośći pudru, by pozbyć się efektu lustra na twarzy i niestety przez to, efekt końcowy wygląda bardzo nienaturalnie, podkreślając wszelkie niedoskonałości i tworząc na twarzy nieruchomą maskę, więc piąty punkt z mojej listy jest nie spełniony, przez co wszystke inne punkty również rujnuje.

Fluid posiada kleistą, ciężką formułę, przez co uniemożliwia oddychanie mojej skóry.
Co za tym idzie?
Zatkane pory
a za tym...
Powstawanie wyprysków na skórze.

Mogło by się wydawać że nie można już nic dobrego na jego temat powiedzieć, lecz nie można mu odmówić w jakimś stopniu krycia jakie zapewnia, ponieważ jak za tą cenę jest przystępne i można przymknąć na to oko, chodź budowania stopniowego krycia bym odradziła, z powodu mocnej konsystencji dzięki czemu jest bardzo widoczny, niestety możemy zapomniec o naturalności.

Jeżeli chodzi o samo rozprowadzanie, przebiega ono w miarę sprawnie, lecz nie mogę zapomnieć o uczuciu lepkości który pozostawia, dzięki czemu czujemy że nosimy ten makijaż i przyklejony jest on do naszej twarzy, nie współgrając jednocześnie z nią, nie pozwala zapomnieć o swoim istnieniu i tak jak w przypadku moich doczesnych fluidów, nie musiałam pamiętać o puderniczce w torebce bo zwyczajnie w ciągu dnia nie miałam potrzeby ,"poprawiać noska" tak w tym przypadku nie odważyłabym się bez sypkiego pudru wyjść z domu.

Jeżeli chodzi o trwałość tego produktu to jest zadowalająca, nie ściera się podczas dnia, nie przesunął, nie odbił w zagłębieniach, niestety z całą sympatią jaką chciałam go obdarzyć, nie mogę nic więcej dobrego powiedzieć, fluid jest bazą makijażu, bardzo ważnym dla mnie kosmetykiem, który musi się sprawdzić w ciągu dnia, nie zawieść mnie, jest podstawą której Ingrid mi nie zapewnia, nie zapewnia spokoju i komfortu, myślę że ani kolorystycznie ani z formułą nie przypasowaliśmy się sobie, lecz może znajdzie zwolenniczki których problem strefy T nie dotyczy, i będą mogły spojrzeć na niego z innej, łaskawej perspektywy, bo przecież co osoba, to odmienne zdanie a to jest tylko moja obiektywna opinia.

Dobry podkład !

Odkąd go zakupiłam, już od tamtej pory na stałe zagościł w mojej kosmetyczce :) Na czym najbardziej mi zawsze zależy to naturalny wygląd, krycie i trwałość. wszystkie moje wymagania ten podkład spełnia, fajna konsystencja, dzięki czemu dobrze się rozprowadza, polecam warto przetestować :)