Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Crystal Clear Skincare, 10 Minute Glow Mask (Maseczka peel off)

Crystal Clear Skincare, 10 Minute Glow Mask (Maseczka peel off)

Średnia ocena użytkowników: 2,5 /5

Pojemność 100 ml
Cena 140,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Niesamowita maska złuszczająca pozostawia skórę promienną w zaledwie 10 minut. Składniki aktywne głęboko oczyszczają cerę i minimalizują pory. Jednocześnie skóra staje się rozświetlona, gładka i nawilżona.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 2,5 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: 2 tygodnie

Wykorzystała: jedna próbka

Droga i średnia

Maseczke dostałam w mniejszej wersji w boxie kosmetycznym. Miałam co do niej duże oczekiwania ale niestety pomimo wysokiej ceny nie zrobiła niczego na mojej skórze. Jest wydajna bo taka mała tubka wystarczyła na ok 5 aplikacji ale niestety nie zauważyłam żeby moja skóra po niej była oczyszczona czy gładka. Nie ma zapachu i po nałożeniu trochę szczypały mnie oczy.

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Ok

Markę Crystal Clear Skincare odkryłam dzięki lookfantastic, w polskich drogeriach jest niepopularna, w zasadzie nieznana.
Maski peel-off lubię, więc zużyłam bez problemu. Konsystencja lepka, przeźroczysta, nieco lejąca, ale nie na tyle, by po aplikacji spływać z twarzy. Zasycha szybko, w miarę równomiernie. Zdejmuje się w jednym kawałku lub partiami, w zależności jak obficie ją nałożymy. Grubiej aplikowana ściąga się bezproblemowo, a przy omijaniu delikatnej skóry okolic oczu, niemal bezboleśnie.
Ładnie oczyszcza pory, peelinguje suche skórki, podsusza niedoskonałości, wygładza oraz - o dziwo - zgodnie z obietnicą rozświetla. Skóra po zabiegu wygląda świeżo i promiennie, jest lekko ściągnięta, ale to normalne przy tego typu maskach. Zapach wyraźnie alkoholowy, na szczęści błyskawicznie wietrzeje.
Zużyłam dość szybko, co nie znaczy, że produkt jest niewydajny. Po prostu maski peel-off lubią gęstnieć i podsychać w opakowaniu, więc należy je wykorzystać w pierwszej kolejności. Jeżeli w ofercie pojawią się saszetki, być może kupię ponownie.

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  2
  produktów

  184
  recenzji

  270
  pochwał

  10,00

 2. 2

  1
  produktów

  138
  recenzji

  401
  pochwał

  9,91

 3. 3

  0
  produktów

  29
  recenzji

  718
  pochwał

  9,78

Zobacz cały ranking