Paramedica, Canabea, Balsam konopny

Paramedica, Canabea, Balsam konopny

Canabea balsam konopny przeznaczony jest do pielęgnacji skóry suchej, skłonnej do łuszczenia, zaczerwienienia oraz nadmiernego rogowacenia. Zawiera liczne składniki aktywne (olej konopny, olej słonecznikowy, fosfolipidy, vit. E, gliceryna, emolienty) przywracające prawidłowe natłuszczenie i nawilżenie, a także nadaje skórze miękkość i elastyczność likwidując zbytnie złuszczenie i pękanie. Balsam łagodzi podrażnienia i niweluje świąd. Polecany jest również do skóry narażonej na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Według 95% badanych osób Canabea balsam konopny ulega bardzo łatwemu rozprowadzeniu oraz szybkiemu wchłonięciu pozostawiając odpowiedni film ochronny na skórze. Nie zawiera sztucznych barwników i kompozycji zapachowych.
Canaabea baalsam konopny zawiera olej z konopii siewnych (Cannabis sativa), który jest naturalnym surowcem wykorzystywanym w wielu dermokosmetykach oraz w licznych schorzeniach dermatologicznych: AZS, łuszczyca, trądzik, rybia łuska, egzemy itp. Olej konopny stanowi bogate źródło niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT- omega 3, 6) które odpowiadają za prawidłowy przebieg procesów fizjologicznych zwłaszcza dotyczących naszej skóry.

Dla skóry z problemami

Ten balsam otrzymałam jako wygrana w jakimś konkursie. Długo leżał nieużywany, aż tu nagle dostałam jakiegoś dziwnego uczulenia, podejrzewam że na cytrusy. Moja skóra była bardzo podrażniona i zaczerwieniona. Przypomniałam sobie o balsamie i zaczęłam stosować.
Wyniki kuracji bardzo mnie zaskoczyły. Już po pierwszym użyciu skóra przestała mnie swędzieć , była to ogromna ulga. Skóra była bardzo ładnie nawilżona. Balsam dobrze się wchłania, nie zostawia tłustej poświaty. Po kilku dniach stosowania zaczerwienienie i podrażnienie całkowicie zniknęło.
Od tamtej pory stosuję go zawsze w takich przypadkach, również gdy skóra jest w niektórych miejscach przesuszona i wymaga czegoś lepszego niż zwykły balsam.
Balsam jest bezzapachowy. Posiada ładne, poręczne opakowanie. Jest bardzo wydajny, ładnie rozprowadza się na skórze i szybko się wchłania. Cena również jest bardzo przystępna.