Blithe, Pressed Serum Gold Apricot (Prasowane serum o działaniu rozjaśnająco - rozświetlającym)

Prasowane serum na bazie ekstraktu z brzoskwinii o działaniu rozjaśniająco-rozświetlającym. Ekstrakt z brzoskwinii nawilża skórę i przywraca jej zdrowy blask, a owoce leśne nadają skórze elastyczność i ochronę przed wolnymi rodnikami. Serum wzbogacono ekastraktem z kurkumy o działaniu łagodzącym i chroniącym przed podrażnieniami. Kompozycja odżywczych olejków zapewnia skórze miękkość i nawilżenie, dzięki czemu jest doskonale przygotowana na codzienną ekspozycję na czynniki zewnętrzne. Jedwabista konsystencja szybko wtapia sie w skórę, dzieki czemu serum stanowi idealną bazę pod makijaż.

w słoiczku
Struktura
bogate
żel
50 – 100ml
serum

Doskonałe serum z ciekawą konsystencją!

Przede wszystkim serum ma bardzo ciekawą konsystencję. Nie jest płynne jak to jest przyjęte standardowo, a raczej jest zbliżone do kremu, a może nawet do maści. Jest bardzo wydajne, ponieważ starczyło mi na kilka miesięcy. Myślę, że jest to doskonała opcja dla osób o suchej cerze. Produkt bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia lepkiej warstwy. Stosowałam pod krem i krem BB i sprawdzał się doskonale. Po skończeniu opakowania przerzuciłam się na inne serum, tym razem olejowe i już tęsknie za serum Blithe.