Selfie Project, Regulujący żel do mycia twarzy `Konopie`

Selfie Project, Regulujący żel do mycia twarzy `Konopie`

Regulujący Żel do mycia twarzy to #SelfieFriend w codziennej walce z trądzikiem. Zawiera łagodne substancje oczyszczające, które skutecznie usuwają makijaż i nadmiar sebum, bez przesuszenia i podrażnienia. Redukuje wypryski, odblokowuje pory, matuje. Pozostawia skórę czystą i świeżą. Węgiel BioAktywny odkrycie w walce z niedoskonałościami! Pochłania zanieczyszczenia niczym magnes, oczyszcza i zwęża pory, wygładza skórę. Cannabis Extract łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia, zwalczając zmiany trądzikowe, a także zapobiega powstawaniu nowych niedoskonałości.

Super na codzień

Żel mieści się w plastikowej butelce z pompką. Ma lekko gęstą konsystencję i przyjemny zapach. Aplikacja jest łatwa w codziennym użyciu. Dobrze się pieni i nie powoduje podrażnień. Żelu używam z pomocą szczoteczki sonicznej rano i wieczorem. Kosmetyk nie przesusza skóry, reguluje pracę sebum i niweluje niedoskonałości. Dobrze się spisuje przy cerach tłustych i mieszanych.

Bardzo dobry

Produkt dobrze oczyszcza twarz przy stosunkowo niskiej cenie. Jest idealny do cery problematycznej ze skłonnościami do trądziku. Na pewno kupię następne opakowanie

Jest ok

Opakowanie z pompką na plus,bo ułatwia codzienne użytkowanie.Pompka sprawnie działa i nabiera odpowiednią ilość żelu (jedna pompka w zupełności wystarczy do umycia całej twarzy)
Ładny zapach i delikatna żelowa konsystencja
Żel stosowałam codziennie rano i wieczorem i jak najbardziej spełnia swoje zadanie :)

Nic szczególnego

Produkt ten wyglądał i wydawał się być bardzo obiecujący. Ciekawy skład, BIO węgiel i ekstrakt z konopi brzmią naprawdę kusząco. Do tego ciekawy kolor - nie spotkałam się jeszcze z czarnym żelem do mycia twarzy. Produkt do młodej cery z niedoskonałościami czyli do takiej jak moja. Miał oczyszczać i odblokowywać pory. Opis brzmi naprawdę zachęcająco.
Opakowanie z pompką to jedno z moich ulubionych, bardzo wygodne. Zapach nie podobał mi się, bardzo sztuczny i nienaturalny, po prostu nie przyjemny.
Konsystencja w porządku, nie za gęsta, przyjemnie się rozprowadzała po twarzy. Żel bardzo fajnie się pienił, miałam problem ze 100% pozbyciem się go z twarzy. Po użyciu tego żelu moja skóra była bardzo ściągnięta i maksymalnie sucha. Była bardzo nieprzyjemna w dotyku. Próbowałam z nim kilka razy się zaprzyjaźnić, ale nawet po kilku dniach używania nic się nie zmieniało. Nie zauważyłam też żeby wpłynął na powstawanie nowych niedoskonałości.

Bardzo fajny żel do codziennej pielęgnacji

Żel jest bardzo przyjemny w użyciu. Pachnie przyjemnie. Konsystencja jest bardzo delikatna. Bardzo fajnie się pieni. Polecam do codziennej pielęgnacji. Cera jest widocznie oczyszczona.