Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Zobacz oferty

wasserman.eu
Średnia ocena: 0.00/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA

Puder nowej generacji zawierający naturalne składniki.
- Bawełna - długotrwale i skutecznie kontroluje błyszczenie się skóry, eliminując nadmiar sebum.
- Rumianek - koi wszelkie podrażnienia i redukuje zaczerwienienia.
- Ogórek - delikatnie odświeża i pomaga zachować czystość porów.

prasowany
matujące
Krycie
lekkie
Cera
normalna

Ten puder jest świetny.

I choć opakowanie "pachnie" taniością to jednak wnętrze śmiało dorównuje tym drogim propozycjom innych marek.

Puder w kamieniu, który na buzi wygląda jak druga skóra. Ślicznie matuje, nie daje płaskiego matu. Niby beżowy a jednak na twarzy dopasowuje się do koloru skóry i podkładu. Świetnie wygląda nawet pod okiem.

To propozycja Rimmel, do której lubię wracać zawsze, bo wiem, że nie zawodzi mnie. A robię skoki w bok, bo lubię też inne, a i nowości mnie kuszą zawsze :)

• Opakowanie: 4

Wracam do niego jak bumerang

To chyba pierwszy kosmetyk kolorowy, do którego regularnie wracam po całkowitym wyzerowaniu poprzedniego opakowania. Zdradzałam notorycznie, skakałam na boki, ale zawsze koniec końców wracałam... :) Idealnie sprasowany, ładnie przenosi się na pędzel i buzię, nie sypie się, nie podkreśla suchych skórek. Utrwala makijaż nie ścierając go z twarzy. Ma bardzo ładny, delikatny zapach. Czego chcieć więcej?
Ach, latem używam go pod oczy, by utrwalić korektor - radzi sobie świetnie, na koniec dnia pracy dalej wszystko siedzi na swoim miejscu i nie świeci się. Kilka godzin matu zapewnia na spokojnie. Myślę, że dalej będzie moim pewniakiem w kosmetyczce. Jedyne, do czego mogłabym się przyczepić, to opakowanie. Mogłoby być trochę szczelnie zamykane, bo już zdarzyło mi się w podróży zastać go otwartym.

Bardzo dobry puder

Jestem bardzo zadowolona z tego pudru. Pochłania nadmiar sebum, ukrywa niedoskonałości, nie warzy się, nadaje skórze lekkie i naturalne wykończenie. Opakowanie łatwe w użyciu. Dostępność i cena na plus.

• Trwałość: 4

Lubię do niego wracać

Ten puder pamiętam odkąd zaczęłam się malować. Zużyłam bardzo dużo opakowań i faktycznie ten jest dobry. Nie różni się od produktów "wysokopółkowych". Matuje, a to ma właśnje robić puder matujący. Efekt można uzyskać różny, w zależności czym się przypudrujemy. Puszek bardzo dobrze "przyklepie" puder do podkładu, natomiast nakładanie dużym pędzlem ładnie omiecie i nada naturalny efekt. Plus za transparentność. Pasuje do każdej tonacji.

Najlepszy prasowany puder

Puder nie wysusza skóry, utrzymuje makijaż przez długi czas, a skóra nie przetłuszcza się zbyt szybko. Jest idealny na co dzień, sprawdzając się również doskonale podczas ważnych wydarzeń. Produkt jest dostępny w różnorodnych kolorach, co umożliwia dopasowanie do różnych odcieni skóry. Można go nabyć zarówno w drogeriach stacjonarnych, jak i sklepach internetowych. Puder nie posiada duszącego zapachu, co sprawia, że jest przyjemny w użyciu. Jego przystępna cena czyni go atrakcyjnym wyborem dla różnych grup konsumentów. Dodatkowo, opakowanie jest praktyczne i łatwe w użyciu, co podnosi komfort korzystania z produktu.

Wizażanki najczęściej polecają:

• Opakowanie: 5

Doskonale matuje skórę i jej nie przesusza

Mam skórę mieszaną. W strefie T ma skłonność do przetłuszczania. Puder to mój codzienny must have. Stay Matte to produkt do którego często wracam robiąc zakupy w drogerii. Jest niesamowicie wydajny. Ma lekką pudrową formułę, która idealnie się rozprowadza i wtapia w skórę tworząc naturalnie wyglądający look. Długotrwałe matuje skórę. Puder posiada wygodne, solidnie wykonane opakowanie.

• Trwałość: 2
  • Opakowanie: 2

Zwyklaczek jak każdy

Ten puder mogę określić jako hmm... zwykły? Jest dość transparentny mimo widocznego koloru, opakowanie bez szału - potrafi połamać się wśród innych kosmetyków. Nie mogę mu jednak zarzucić nic więcej oprócz opakowania i może krótkiej trwałości. Matuje, ujednolica cerę jednak efekt jest krótkotrwały. Fajny do poprawek w ciągu dnia. Dużym plusem jest cena - jak szukacie budżetowego pudru to śmiało się nada.

• Opakowanie: 5

Świetnie matuje i jest wydajny

To najlepszy puder, jaki miałam. Idealnie wykańcza makijaż i na długo pozostaje na twarzy w idealnym stanie. Jest bardzo wydajny, wystarczy odrobinę nałożyć na pędzel, aby zmatowić całą twarz. Bardzo go lubię.

Super!

Na mojej mieszanej cerze super się sprawdza. Daje fajne matowe wykończenie ale też bez przesadnie. Jest też bardzo wydajne. Polecam cena też fajna na promocji

Lekkie rozczarowanie

Po tylu pochwałach spodziewałam się chyba czegoś lepszego. Na mojej twarzy wyglądał niestety trochę tępo i sucho. Natomiast na pewno matuje porządnie i na długi czas. Miałam wersję transparentną.

Kupiony w: W hipermarkecie

• Wydajność: 3
  • Trwałość: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 4

Puder matujący z delikatnym efektem maski i...

Kupiłam go, żeby zmatowić efekt tłustej cery, jaki pozostawiał podkład o tej samej firmy. Do tej właściwości nie będę się czepiać, bo w tej roli się spełnia bez zarzutu. Pozostawia delikatny efekt maski, ale naprawdę nieznaczny - to uważam za cechę neutralną, bo pudry matujące po prostu mają to do siebie, a Rimmel "Stay Matte" nie jest drogim kosmetykiem, zatem doskonale rozumiem maskowanie i dla mnie to nie problem. Problem widzę gdzie indziej, a mianowicie tam, jak przylega do policzków, nosa - moim zdaniem bardzo nierównomiernie. Dodatkowo roluje się, uwidacznia suche skórki i drobne włoski na twarzy, pozostawiając na nich grudki. Trwałość też nie za dobra... obsypuje się z twarzy. Wraz ze wspomnianym wyżej podkładem od Rimmela stworzył toksyczny związek i musiałam zmyć cały makijaż, bo wyglądałam makabrycznie i szpetnie. Puder i podkład odchodziły z twarzy płatami!

Przyznam, że dziwią mnie wysokie noty i powszechny zachwyt, ale może trafiłam na jakiś stary, zleżały egzemplarz? W końcu kupiłam go w sklepie z pojedynczymi kosmetykami (odrzuty?), a nie w drogerii. I z tego powodu dam temu puderkowi drugą szansę. Kupię go z ciekawości w jakimś Rossmannie, czy Hebe, żebym miała porównanie. Być może pochlebstwa się mu należą?

Daje super mat

Puder był ze mną przez wiele lat, zużyłam mnóstwo opakowań i naprawdę mogę go polecić.
Jest łatwo dostępny, kosztuje kilkanaście złotych. Jest bardzo wydajny, wystarcza na dobre kilka miesięcy.

Zamknięty w prostym plastikowym opakowaniu. Nie jest to szałowe opakowanie, które będzie zdobiło toaletkę, ale jest małe i poręczne. Łatwo mieści się w małej kosmetyczce czy torebce.

Puder świetnie matuje na kilka godzin. Mam najjaśniejszy odcień, delikatnie rozjaśnia ale dla bladziocha idealny. Pachnie... pudrem. Dla mnie typowo, zapach nie jest nachalny, nie jest wyczuwalny podczas noszenia.

Za tę cenę rewelacja!