KWC LogobyWIZAŻ logo
Pudry do twarzy

Rimmel Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

4,3 na 52782 opinie
flame947 hitów!
71% kupi ponownie

Porównaj ceny

notino.pl
Rimmel Stay Matte Long Lasting Pressed Powder puder w kamieniu 003 Peach Glow 14g
8,50  zł
TAGOMAGO.PL
Rimmel Stay Matte Powder puder prasowany 001 Transparent 14g
9,39  zł
E-Glamour.pl
Rimmel London Stay Matte puder 14 g dla kobiet 001 Transparent
11,01  zł
Rimmel London Stay Matte Long Lasting Pressed Powder 14g W Puder 001 Transparent
12,49  zł

Opinie użytkowników

Średnia ocena:
4,3 na 5
Kupi ponownie: 71% osób
  • 12 marca 2019 o 20:50
    Efektem matującym przewyższa sporo droższe pudry
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Moja tłusta cera wymaga matującego makijażu każdego dnia, a jak matujący makijaż, to nie obejdzie się bez pudru. Przetestowałam już sporo, zwłaszcza te ze świetnymi opiniami, ale moja skóra to twardy przeciwnik i nawet Kryolan nie daje rady. A przy tym wszystkim bardzo nie lubię płaskiego, mocnego, pudrowego matu. I kiedy przyszedł czas na kupno czegoś nowego, to wpadł mi w oko ten oto puderek. Nawet chwili się nie zastanawiałam, bo akurat trwała rossmannowska promocja. Spośród dostępnych odcieni wybrałam nr 005 Silky Beige. Nie jestem typem bladziocha, nawet w środku zimy i nigdy nie pasują mi najjaśniejsze odcienie. Cerę mam jasną, ale nie ekstremalnie. Ten mój kolor jednak świetnie stapia się z każdym podkładem i o każdej porze roku. Jest beżowy, naturalny i jak dla mnie neutralny, transparentny. Nie zmienia koloru podkładu i nie odznacza się na twarzy. W kwestii technicznej, jest to kosmetyk prasowany i naprawdę świetnie zmielony. Nałożony na twarz daje matowo-satynowe wykończenie, co daje bardzo naturalny efekt. Nawet jeśli przesadzimy z ilością, to nie uzyskamy przesadzonego matu. Puder nie osadza się na włoskach i nie zaznacza suchych skórek. W bardzo dobrym stopniu scala cały makijaż i delikatnie wyrównuje koloryt. Puder ma także przyjemną formułę. Nie jest suchy i twardy, i nie trzeba go skrobać przed pierwszą aplikacją. Nie pyli podczas nakładania na pędzel, a transferuje na niego w rozsądnych ilościach. Przy aplikowaniu na twarz nie robi plam, tylko bezproblemowo i równomiernie przenosi się na twarz. W opakowaniu nie pęka, kawałki nie odłamują się, nawet jak robi się mocno płaski przy samym końcu użytkowania. Jeśli chodzi zaś o trwałość, to może nie jest to mat na cały dzień, ale wytrzymuje sporo dłużej od droższych i profesjonalnych pudrów, a w przypadku mojej kapryśnej cery to już coś. W ciągu dnia wystarczy ściągnąć nadmiar sebum i nawet ponownie nie pudruję cery, bo makijaż w dalszym ciągu wygląda bardzo dobrze. Puder nie szkodzi również mojej cerze w żaden sposób, nie męczy jej i nie zapycha. Puder umieszczony został w prostym, plastikowym pudełeczku z przezroczystą nakrywką, którą się nakłada, a nie zakręca. Mojemu egzemplarzowi nic się nie stało przez miesiące użytkowania, ale ja trzymałam go jedynie w domowej kosmetyczce, więc nie przewalał się po czeluściach kobiecej torebki. Wieczko trochę się porysowało i napisy zdarły, ale z drugiej strony mamy doczynienia ze stosunkowo tanim produktem. Wieczko nie wyrobiło się i nie spadało samoczynnie. Na wierzchu pudru wytłoczona została korona - logo Rimmela. Puder oczywiście dostępny jest na każdym kroku, a ceny sporo się wahają. Wiadomo, że w drogeriach stacjonarnych zawsze jest trochę drożej, ale w internetach można go dostać za kilkanaście złotych i to jest smerfastyczna cena. Ja będę do niego wracać, bo to taki pewniak na co dzień.
    Drogeria Rossmann
    71 osób  uznało tę opinię za pomocną
    DomFra
    5 / 5
    19 stycznia 2023 o 9:31
    Jest ze mną od lat
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Pudru od Rimmel używam od lat, ponieważ nigdy nie widziałam powodu, aby go zmienić. Może brzmi to banalnie, ale taka jest prawda :) Maluję się okazjonalnie i wtedy puder trzyma makijaż w ryzach nadając mu matowe wykończenie. Na co dzień używam pudru do zmatowienia kremu z filtrem (nie cierpię rozświetlenia, zawsze mam wrażenie, iż moja skóra wygląda na tłustą) i tutaj też sprawdza się bardzo dobrze. Puder trzyma się kremu SPF lub BB bez problemu, nie gromadzi się w drobnych zmarszczkach, a przy tym delikatnie wyrównuje koloryt skóry i twarz się pod nim nie poci. Puder nakładam przede wszystkim pędzlem, a opakowanie od Rimmel jest bardzo wygodne. Jedynie przy każdym opakowaniu pękało mi wieczko (jestem wieczną gapą),ale nie przeszkadzało mi to w dalszym używaniu. Sam puder nie kruszył się, spokojnie pozostawał w swojej formie kamienia do końca użycia. Dla takiego laika w sprawach makijażu jak ja ten puder okazał się dobrym początkiem. Nie mam mu nic do zarzucenia.
    Drogeria Rossmann
    39 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 5 grudnia 2021 o 12:43
    Dobry produkt
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Puder jest wart wypróbowania ze względu na niską cenę i zadowalające efekty. Moim zdaniem skutecznie matuje skórę i utrwala makijaż na cały dzień. Nakładam go w niewielkich ilościach, nie zauważyłam żeby zatykał pory i powodował wysyp niedoskonałości. Produkt nie podkreśla zmarszczek ale również nie pomaga ukryć niedoskonałości. Miałam nadzieję, że kolor transparent będzie nieco bardziej neutralny. Niestety odrobinę bieli moją skórę tuż po nałożeniu, po czasie jakoś lepiej się dostosowuje i współgra z podkładem. Co do opakowania to jest kiepskie. Wyrabia się oraz należy uważać żeby go nie upuścić bo łatwo pęka. Zalecam obchodzić się z nim delikatnie:-)
    W drogerii internetowej
    30 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 4 października 2024 o 17:11
    Ulubieniec
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    immel Stay Matte Pressed Powder to jeden z tych produktów, po które wracam już po raz drugi! Uwielbiam jego matujące działanie, które utrzymuje moją skórę w ryzach przez cały dzień. Jest lekki, nie zapycha porów i idealnie wtapia się w skórę, dając naturalny efekt. Jedynym minusem, który zauważyłam, jest opakowanie. Zamknięcie często się rozwala, co jest trochę frustrujące, zwłaszcza gdy noszę puder w torebce. Mam nadzieję, że Rimmel poprawi ten aspekt, bo sam produkt jest naprawdę świetny
    Zalety:
    • Cena,
    • Wydajny,
    • Trzyma makijaż świetnie, nawet na większe imprezy
    • Nie bieli się
    Wady:
    • Opakowanie, zamknięcie uszkadza mi się często
    W drogerii tradycyjnej
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 30 września 2024 o 19:35
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Jeden z moich ulubionych pudrów do twarzy☺️ pięknie wygląda na twarzy❤️ u mnie ten puder sprawdza się nawet pod okiem, ma też bardzo ładne krycie. Starczy na dość długo, wykończyłam kilka opakowań
    Zalety:
    • Pięknie wygląda na skórze, długo trzyma mat na twarzy
    Wady:
    • Opakowanie
    W drogerii tradycyjnej
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną