Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Puder nowej generacji zawierający naturalne składniki.
- Bawełna - długotrwale i skutecznie kontroluje błyszczenie się skóry, eliminując nadmiar sebum.
- Rumianek - koi wszelkie podrażnienia i redukuje zaczerwienienia.
- Ogórek - delikatnie odświeża i pomaga zachować czystość porów.

Jest moc

Muszę przyznać, że dawno nie miałam w ręce tak fajnego, lekkiego a zarazem trwałego pudru. Bardzo łatwo dobrać odcień. Świetnie zmartwiona cera. Cena również bardzo w porzadku. Z pewnością jest to jeden z moich trwałych bywalców w kosmetyczce.

Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder

Rimmel Stay Matte, puder w kamieniu. Mam to jeszcze z Rossmanowej promocji, mam tyle zapasów kosmetyków, że nie mam już ich gdzie mieścić. Teraz dwa pudry wykończyłam to ten z czystym sumieniem mogę użyć. Kolor jaśniutki 001 i jest to transpartentny puder. Kolor blady, jasny wchodzi w ciepłe odcienie. Dopasowuje się do podkładu. Daje super efekt matu nie obciążając przy tym cery. Prze 10h w pracy twarz wyglądała super. Dodam, że moja twarz ma cerę suchą i nie problemu ze świeceniem się. Jestem zachwycona! ❤

Najlepszy

Kosmetyk do którego często wracam i ma stałe miejsce w moim serduszku. Próbowałam zarówno bardzo jasnego (a ciężko taki znaleźć) jak i transparentnego i w sumie oba mi pasowały, bardzo fajnie się wtapia. Nie zostawia widocznej warstwy i długo się utrzymuje. Absolutnie polecam.

trwały mat

Bardzo fajny puder do codziennego matowienia skóry. Jedno opakowanie starcza na długi okres czasu oraz cena jest bardzo przystępna. W drogerii da się znaleźć inne fajne pudry w tej samej cenie ale myśle, że fen przypadnie do gustu większej ilości osób.

Jestem mu wierna od moich początków z makijażem

Puder prasowany, a więc mega wydajny i starcza naprawdę na długi czas. W zapachu jest neutralny, niczym się nie wyróżnia. Od niego właśnie zaczynałam i od tych kilku latach nadal zawsze mam go w swojej półce.
EFEKTY, a obietnice:
Klasyk nad klasykami, który dla cery mieszanej i tłustej jest zbawienny. Robi taki ładny mat, nie nachalny, nie tworzy skorupy, nie podkreśla suchych skórek czy niedoskonałości, po prostu prezentuje się ładnie. Efekt zmatowienia jest taki do 7 h, co mi wystarcza i jest akceptowalne, wiadomo że znajdą się inne produkty, które będą to robić dłużej, ale nie zawsze z tak ładnym wykończeniem. Co do obiecania delikatnego odświeżenia i zachowania czystości porów to bym się kłóciła, bo nie taka rola pudrów i my używając pudrów właśnie nie zachowujemy czystości, więc ta obietnica jest po prostu dziwna. To co powinien robić puder matujący to właśnie robi, czyli matuje. Kwestia zapychania porów ? U mnie nie wystąpiła nigdy, zawsze z nim nie miałam problemów.
Opakowanie może jakieś solidne nie jest, bo zwykły plastik, ale w transporcie nie miałam większych problemów, bo nigdy mi się nie rozwalił.
Dla mnie to sentymentalny produkt, będę z chęcią zawsze do niego wracać, bo robi robotę, nie robi krzywdy i jest mega wydajny, a to wszystko za dobrą cenę.

Zawsze pod ręką.

Świetny puder i niskiej cenie i z łatwą dostępnościom.

Wcale nie dziwi mnie to,że ten puder ma tyle zwolenników. Ja również do nich należę.

Puder spełnia dokładnie swoje zadanie i robi to co powinien. Idealne zmatowienie buzi. Ładnie wtapia się w skóre,nie pozostawia efektu maski. Kolor 003 idealny do mojego podkładu,ale transparentny też stosowałam i wielki plus :) Ma szeroką game kolorystyczną więc każdy znajdzie coś dla siebie. Jest trwały,długo utrzymuje się na twarzy. Wydajność też na plus, jedno opakowanie starcza na długo :)

Wtapia się idealnie

Puder stosuję od dawna a kupiłam tylko dlatego że był na promocji. Bardzo wydajny produkt, bardzo ładny odcień a do tego nie pozostawia żadnych śladów na skórze bo pięknie wtapia się i łączy z podkładem. Co do efektu mam tł€stą skórę i żaden kosmetyk jeszcze sobie z nią nie poradził więc po jakimś czasie (maks 4 godziny) znowu się świecę ale to już winą obarczam przetłuszczającą się cerę. Ogólna ocena 5/5, puder sprawdza się rewelacyjnie do dziennego makijażu i daje naturalny efekt

Stary przyjaciel

Puder stosuję od lat. Jako jedyny nigdy mnie nie zawiódł. Mam suchą skórę twarzy, a puder nie pogłębia tego stanu. Mam jasną karnację więc trudno jest mi dobrać odpowiedni kolor, transparentne z innych firm zostawiają białe smugi a ten jest idealny. Nie tworzy sztucznego matu. Czasami skuszę się na inne marki ale zawsze wracam do Stay Matte.

Dobrze matujący

Bardzo dobrze matujący puder, nie zostawia widocznej warstwy i dosyć długo się utrzymuje (oczywiście w zależności od okoliczności). Największym minusem jest beznadziejne opakowanie. Lubie testować nowe produkty jednak kiedy chce być pewna efektu często do niego wracam.

Ulubieniec!

Czego bym nie próbowała to zawsze do niego wracam! Świetnie matuje, na mojej mieszanej skórze trzyma się kilka godzin. Po jego nałożeniu skóra jest gładka i jednolita.
Jedynym minusem jaki zauważyłam to opakowanie, niestety za każdym razem jak kupię puder w ciągu kilku dni/tygodni opakowanie nie wytrzymuje i pęka. Ale możliwe, że to ja mam dziurawe ręce ;)
Polecam kupować przez drogerie internetową, wychodzi dużo taniej niż stacjonarnie ;)

Stosuję od lat.

Miałam niezliczone ilości tego pudru. Co zmieniałam na inny, to zawsze wracałam do niego. Nie ma się co dziwić, bo jest tani i dobry.
Najważniejsze jest dla mnie to, że nie zapycha mojej cery. Mam odcień transparentny, który nie bieli twarzy i dobrze współgra z każdą konsystencją podkładu.
Wyświeca się po ok 6 godzinach, ale nie jakoś tragicznie. Mam cerę mieszaną więc taki czas nie jest zły. Łatwo można go poprawić, dokładać nowe warstwy.

Opakowanie jest tragiczne. Tani plastik, podatny na uszkodzenia. Wiele razy upadł, pękł i musiałam go ratować spirytusem.

Przyznaję

O ile w recenzjach zdarza mi się często jeździć po kosmetykach Rimmel jak po burej samicy psa, to kosmetyki tej firmy, których używałam i nie mam do nich żadnych (większych) zastrzeżeń zaczynają się i kończą na tym pudrze. Jestem wierna z przerwami od czasów gimnazjum. To był chyba drugi puder, który kupiłam w ogóle w całym swoim życiu, chyba jego starsza wersja weszła na rynek gdy miałam około czternastu lat i poleciałam na te wszystkie wszechobecne reklamy z Kate Moss. Kosztuje maksymalnie 25 zł, odcień 001 jest idealny dla mojej bladej cery, nie kupiłam do tej pory podkładu z którym by się z nim nie lubił. Po prostu uniwersalny puder matujący na dzień powszedni, wszystkie kosmetyki do konturowania są po jego nałożeniu utrwalone, ale "zneutralizowane". Można nałożyć nawet na sam krem do twarzy (chociaż nie polecam u osób z bardzo wrażliwą cerą takiej opcji) i wygląda dobrze. Nie stosowałam lepszego pudru z tej półki cenowej do tej pory, chociaż intryguje mnie ten z Revers i mam zamiar go przetestować. Jedyny puder, któremu ufam na 100%, bo nie jest bez wad, ale znam go na tyle, że wiem, czego się spodziewać.