Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.55/5

Natura
Średnia ocena: 4.60/5

zobacz więcej ofertzwiń

Puder nowej generacji zawierający naturalne składniki.
- Bawełna - długotrwale i skutecznie kontroluje błyszczenie się skóry, eliminując nadmiar sebum.
- Rumianek - koi wszelkie podrażnienia i redukuje zaczerwienienia.
- Ogórek - delikatnie odświeża i pomaga zachować czystość porów.

ok

Jestem w trakcie szukania idealnego pudru, mam twarz bardzo bladą i wrażliwą. Rimmel Stay Matte całkiem fajnie pokrywa mniejsze nierówności w kolorycie cery, ale trzeba uważać z nakładaniem, bo ma tendencję do zostawiania mąki na twarzy :/ plus za przyjemny zapach i przystępną cenę, ale ogólnie nic specjalnego.

Lubię go

Spełnia moje oczekiwania. Jest to puder na każdą kieszeń. Nie pyli się, jest bardzo wydajny. Należy tylko nie przesadzać z ilością produktu na pędzlu, bo można uzyskać efekt maski. Co do trwałości nie oczekujmy cudów, ale na 8h dzień w pracy jest ok. :)

Fajny

Bardzo fajny, lekki puder prasowany. Przyjemnie pachnie, łatwo się go nakłada. Nie robi plam. Można nałożyć kilka warstw. Mam nr 100 czyli transparentny. To nie jest super matujący puder ale jeżeli mamy cerę bez specjalnych potrzeb i nie przeszkadza nam lekkie błyszczenie to jest to puder właśnie dla nas. Lekki i tyle

Najlepszy

Jak dla mnie jest to mistrz wśród pudrów. Jest zdecydowanie najlepszy. Choć często testuję inne, zawsze wiernie powracam do niego. Używam zawsze koloru transparentnego, który przystosowuje się do kolorytu cery. Jest najlepszy w matowieniu cery, mam skórę dość problematyczną a on przy niej radzi sobie doskonale. Utrwala makijaż na wiele godzin. Ma bardzo przyjemny, delikatny, nienachalny zapach. Jest wydajny, nie wiele trzeba do uzyskania idealnego wykończenia. Cena to około 20 zł, często jest też w promocji. Polecam każdemu kto szuka utrwalenia makijażu i zmatowienia cery.

kultowy

Jeden z ulubionych pudrów w kompakcie po Rimmel Lasting Finish 25H . Często do niego wracam , zwłaszcza gdy jakiś inny nowo testowany się nie sprawdzi. Bardzo przyzwoity puder za niską cenę. Idealny na co dzień . Matuje, na skórze dobrze się prezentuję.

Drogeryjny ulubieniec

Od czasów liceum mój ulubiony puder matujący (odcień 001). Dobrze matuje, ale nie przesusza mojej mieszanej skóry, nie zmienia koloru podkładu, w promocji można kupić za niecałe 20 zł. W tej półce cenowej moim daniem nie do przebicia. Polecam!

THE BEST !!!

To jest cudo , kupiłam z polecenia youtuberki . Mam odcień transparent, ma on lekkie krycie , nie zakrywa niedoskonałości, ale tak ujednolica skórę. U mnie nie zapchał , nie podrażnił , a tego się obawiałam. Świetnie wygląda na skórze , daje bardzo naturalne , matowe wykończenie, nie wysusza skóry, utrwala podkład, no po prostu sztos , ja nie mam żadnych zastrzeżeń.

Mój pierwszy i jedyny puder matujący

To cudo dostałam w prezencie i
aktualnie mam już kolejne pudełeczko. Szczerze mówiąc, to trochę obawiałam się pudrów tego rodzaju ze względu na to, że mogę nierówno nałożyć i zostaną jakieś błyszczące prześwity bądź pojawią się ciemniejsze plamy, tudzież będzie mi towarzyszyło niemiłe uczucie, jakbym nałożyła sobie na twarz coś ciężkiego, bądź oblepiającego skórę, ale z tym konkretnym nie muszę się obawiać niczego.
Jest leciutki, bardzo łatwo nakłada się go pędzlem, świetnie matuje i dopełnia makijaż, a co ważniejsze, u mnie utrzymuje się ten efekt przez cały dzień. Ma też sporo odcieni, w tym ten transparentny, który jest słabo widoczny i nie muszę się martwić, jeśli np. w pośpiechu jakoś przez przypadek nałożę go gdzieś za dużo.
Bardzo wielki plus za skład, w którym znajdują się też naturalne składniki, bo przy okazji może też odrobinę zadbać o skórę.

Rewelacja

Jestem zachwycona tym pudrem! Kupiłam go na promocji w Rossmannie zachęcona ilością pozytywnych opinii i nie przejechałam się. Utrzymuje mat na buzi (mam silnie tłustą strefę T) do 5-6 godzin, a później wystarczy mała korekta i dalej bardzo ładnie wygląda. Używam dopiero pierwsze opakowanie, ale w porównaniu z innymi pudrami prasowanymi, jakie testowałam, wydaje się wydajmy - mało się "sypie" przy używaniu zwykłego pędzla i dodatkowo wystarczy naprawdę niewielka ilość, żeby ładnie zakryć całą twarz. Jak dla mnie nr 1 wśród pudrów matujących w rozsądnej cenie :)

Bardzo dobry, ale nie niezawodny

Tego pudru używam od lat, ale tylko wtedy gdy muszę mieć pewność, że cały makijaż będzie długo na swoim miejscu, na co dzień wolę używać lekkich pudrów bez talku itd.
Poza tym łatwo z nim przesadzić, trzeba uważać, bo inaczej kończy się z efektem ciastka na buzi.
A gdy za długo już go używałam to zaczynał zapychać, dlatego warto robić przerwy.

Lubię ten puder głównie za trwałość, odcienie, zapach i wykończenie, ale tak poza tym to wybitny nie jest, w końcu jest dość taniutki.

Super

Jak na chwilę obecną - mój nr 1;) Nie mam potrzeby nakładania podkładu, więc używam samego pudru żeby lekko zmatowić cerę. Stay Matte jest świetny, długo się trzyma, wymaga tylko delikatnych poprawek po paru godzinach. Dobrze się nakłada, nie kruszy się - rewelacja;)

Klasyk!

Chyba nie ma dziewczyny, która chociaż raz by go nie użyła. Absolutny hit i must have mojej kosmetyczki od lat. Idealnie matuje, jest wydajny, służy mi codziennie.
Jedyny mini minus to często rozpadające się opakowanie.