Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Sprawdź ceny produktu

Puder nowej generacji zawierający naturalne składniki.
- Bawełna - długotrwale i skutecznie kontroluje błyszczenie się skóry, eliminując nadmiar sebum.
- Rumianek - koi wszelkie podrażnienia i redukuje zaczerwienienia.
- Ogórek - delikatnie odświeża i pomaga zachować czystość porów.

Recenzje 1972

Dobry produkt

Dobry produkt w dość dobrej cenie. Bardzo ładnie wyrównuje fakturę skóry, niewidoczny na skórze. Utrzymuje mat na wiele godzin. Nie nadaje się jednak do nakładania gąbeczką (tworzy efekt ciastka), polecam pędzel. Nie sprawdził mi zbyt dobrze pod oczami gdyż trochę przesuszał tą delikatną skórę.

Matuje

Witam.
Niedawno kupiłam puder i testuję krótko ale mogę powiedzieć ,że bardzo mocno matuje,jest trwały .Zakrywa niedoskonałości cery . Na tę jakość cena ok.

Faworyt

Zdecydowanie to mój faworyt wśród pudrów. Idealny zarówno dla cery tłustej, jak i mieszanej. Mam cerę skłonną do świecenia w strefie T, a ten produkt matowi moją twarz na kilka godzin (nawet do 8 h).
Doskonale kryje niedoskonałości. Rewelacyjnie stapia się ze skórą i nie tworzy efektu maski. Świetny do stosowania na co dzień - do pracy czy do szkoły. Ma bardzo ładny, delikatny zapach. Nie kruszy się, jest dobrze sprasowany. Jego ogromną zaletą jest także to, że się nie roluje, nie waży i nie zapycha.

Cudowny

Poleciła mi go siostra. Jest dla mnie nr 1. Długotrwale matuje. Nie podkreśla skórek. Jedyna wada to opakowanie. Kiedy upadło mi opakowanie pękło a puder rozkruszył się. Ale każdy ma jakieś swoje wady do zaakceptowania. Nadal będe go kupować. Polecam

Uwielbiam

Lubię co jakiś czas do niego wracać, ponieważ przede wszystkim daje bardzo dobry mat. Po użyciu tego pudru moja cera zaczyna się wyświecać dopiero po paru godzinach. Jak dla mojej mieszanej cery to jest bardzo dobry wynik. Ponieważ nie każdy puder był w stanie mi to zapewnić. Nie kiedy wyświecałam się już po godzinie. Ale ten puder tego nie robi. Dobry jest również do poprawek w ciągu dnia, ponieważ się nie waży na skórze. Nie podkreślał mi suchych skórek. Ale niestety jedyny jego minus to opakowanie. Przy niewielkim upadku, wyślizgnięciu się z rąk wieczko potrafi się połamać, a puder pokruszyć i rozsypać po całej podłodze. Dlatego już miałam wiele opakowań. Ale pomimo tego jakoś często do niego wracam.

transparent

Puder godny polecenia. Pierwszym plusem jest jego cena. W internecie można go kupić już za 12 zł. Drugi to fakt że spełnia swoje zadanie. Dobrze matuje i utrwala makijaż. Wygląda całkiem naturalnie oczywiście jeśli ktoś stosuje go z umiarem.

TAK

Po zakupach z okazji wyprzedaży szafy Manhattan w Rossmannie i zużyciu obu kompaktowych pudrów tej firmy postanowiłam zaopatrzyć się w jego odpowiednik w celu sprawdzenia czy polubię go równie mocno co jego tańszą wersję. Nie zmienia koloru podkładu ani nie bieli twarzy. Wygląda bardzo naturalnie i zdecydowanie przyczynia się do przedłużenia trwałości podkładu (twarz delikatnie wyświeca mi się po 6 godzinach). Najbardziej lubię go rozdrabniać i mieszać z pudrem Smart Girls albo Ghost Finish z MR. Dzięki temu połączeniu otrzymuję mieszankę idealną, która utrzymuje na mojej twarzy cały makijaż w ryzach przez cały dzień

Ulubiony

Jest to chyba najlepszy puder na jaki trafiłam. Dobrze i na długo matuje, a mimo to, bardzo nie wysusza skóry twarzy, nawet przy mojej suchej cerze. Na pewno jest to też kwestia odpowiedniego nawilżenia, ale pokazuje to, że można nie przesuszyć twarzy pudrem matującym. Jeśli chodzi o kolor, to bardzo fajnie wtapia się w naturalny odcień skóry, nie robi żadnych plam. Jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby nie polubił się z jakimś podkładem, który używam, nawet jeśli jest to bardzo ciężki,k ryjący podkład. Jest to produkt naprawdę wydajny i starcza na długo, długo. Serdecznie polecam, warto spróbować. Jedyny minus to opakowanie, mogłoby być solidniejsze, szybko się ściera i czasem pęka wieczko.

Super

Bardzo dobry puder. Posiadam go w kolorze 001 i swietnie dopasowuje sie do koloru skory. Super wspolgra z podkladem Revlon colorstay. Jedyny minus to brak gabeczki

Fatalny

Kupiłam, bo potrzebowałam na szybko jakiegoś pudru. Ten pierwszy wpadł mi w oko ze względu na stosunkowo niską cenę oraz pozytywne opinie. Niestety bardzo się zawiodłam. Nie jest wart nawet tych niecałych dwudziestu złotych na promocji. Strasznie się ciastkuje, podkreśla suche skórki, daje efekt maski, i wpada mocno w żółte tony a mam bladą cerę. Czuję się w nim jakbym była o dwadzieścia lat starsza. Na pewno nie będę go już używać i absolutnie nie kupię go ponownie.

Dobry matujący puder

Puder zawsze powinien być w kosmetycznie każdej z nas , dobrze matuje i trzyma się dość długo .
Przeszkadzają mi jedynie w nim kolory.
Cena naprawdę niska, warto spróbować

Nie wyobrażam sobie makijażu bez tego pudru. Jak dla mnie ma same zalety - świetnie matuje, a nakładam go naprawdę nie dużo, jest wydajny, nie robi maski na twarzy i długo się trzyma.