Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (nowa wersja)

Zobacz oferty

cocolita.pl
Średnia ocena: 0.00/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA

Puder nowej generacji zawierający naturalne składniki.
- Bawełna - długotrwale i skutecznie kontroluje błyszczenie się skóry, eliminując nadmiar sebum.
- Rumianek - koi wszelkie podrażnienia i redukuje zaczerwienienia.
- Ogórek - delikatnie odświeża i pomaga zachować czystość porów.

szkoda pieniędzy

puder kupiłam na promocji w drogerii razem z podkładem matującym tej samej marki. Odcienie naprawdę ciężko było dobrać do cery. Pudełko nietrwałe, słabo zabezpieczające przed otwarciem, otworzył mi się w kosmetyczce, poobijał od innych kosmetyków i pokruszył robiąc bałagan :/
nie daje naprawdę żadnego efektu.
zaskakuje mnie ile ma pozytywnych opinii.. no może jest pisany innym paniom :)
mam cere tłustą z niedoskonałościami, nie matowił nawet 3 h...
po poprawkach robi ciastko na twarzy !

U mnie na nie

Niestety u mnie się nie sprawdził. Nie zapewniał mi odpowiedniego zmatowienia, po krótkim czasie od nałożenia go na twarz, wymagał poprawki (skóra ciągle mi się bardzoo świeciła). Daje lekkie krycie ale wygląda przy tym bardzo sucho, nieświeżo, tworzy efekt ciastka, podkreśla wszelkie niedoskonałości (nawet te na 1 rzut oka niewidoczne). Jednym słowem mamy na twarzy efekt maski. Plus wcale nie jest taki tani więc u nie to totalny bubel.

Fajny, niedrogi puder

Jaka jest moja cera:
Mieszana z tendencją do przetłuszczania się strefy T. Niedoskonałości pojawiają się sporadycznie i szybko znikają. Na skórze widoczne są zaczerwienienia i rozszerzone pory. Mam jasną, piegowatą cerę.

Czego oczekuje od produktu:
Zmatowienie bez efektu przesuszenia.

Opakowanie produktu:
Kiepski plastik.

Jaki jest:
Puder transparentny jest odpowiedni dla każdego makijażu, gdyż nie zmienia odcienia podkładu. Dobrze matuje i tym samym dobrze wygląda bez podkreślenia suchych skórek. Ładnie wygładza i sprawia, że makijaż nie jest ciężki. W ciągu dnia wystarczy, że przyłożę chusteczkę do stref, gdzie sebum było widoczne i odcisnę nadmiar. Przy regularnym stosowaniu nie zauważyłam by wywoływał cokolwiek złego na skórze.

Co producent obiecuje:
Bawełna - długotrwale i skutecznie kontroluje błyszczenie się skóry, eliminując nadmiar sebum. Rumianek - koi wszelkie podrażnienia i redukuje zaczerwienienia. Ogórek - delikatnie odświeża i pomaga zachować czystość porów. Puder idealny do cery wrażliwej i skłonnej do alergii - nie zawiera tłuszczu ani parabenów.

Jak używałam:
Puder aplikowałam puchatym pędzlem na całą twarz o mijając okolice oczu. Tam nakładałam inny puder.

Czy jestem zadowolona:
Pewnie. Puder można kupić już za około 15 zł więc jego cena w stosunku do tego jaki jest, jest jak najbardziej adekwatna. Puder sprawdza się, dlatego zużyłam więcej niż jedno opakowanie.

Cena
14 g - około 15-35 zł w zależności od drogerii/online

Dostępność
Bardzo dobra.

Średni

Dość średni puder matujący. Trochę za lekkie, plastikowe opakowanie, mi raz się połamało w torebce. Niestety mi zmienia kolor z czasem i ciemnieje na twarzy. Ogólnie matuje ale nie jest to efekt, którego oczekuje. Ładnie na nim wygląda róż czy bronzer.

Uwielbiam

Uwielbiam ten puder, używam go kilka lat i co chwilę do niego wracam. Lubi się praktycznie z każdym podkładem, pozostawia skórę ładnie zmatowioną i bardzo często jest w różnych promocjach.

Wykorzystała: kilka próbek

Doskonały na każde makijaże

Puder jest świetny. Długo trzyma się na każdym makijażu, nawet w upalne dni daje radę utrzymać skórę matową.
Jego konsystencja jest lekka i dopasowuje się do skóry. Nawet mała ilość produktu spełnia swoje zadanie. Polecam

Super trwały produkt

To śmieszne, ja odwieczna fanka pudrów sypkich i na dodatek transparentuch zakochałam się w tym pudrze.
Jednego razu zmuszona użyciem jego po prostu przepadłam. Spałam u koleżanki i zapomniałam swojego pudru więc pożyczyłam stay matte od kumpeli.
Nie wiem dlaczego nigdy nie mogłam się przekonać do pudrów prasowanych.
Uwielbiam ten efekt wykończenia, posiadam cerę tłustą więc efekt zmatowienia w moim makijażu jest dość mocno pożądanym.
Puder ten nie dość, że świetnie matuje to na dodatek ma super trwałość. Wygląda bardzo naturalnie na twarzy.
Opakowanie jest bardzo wygodne, puder wystarcza na bardzo długo.
Plus za duża gamę kolorystyczna, każdy znajdzie coś dla siebie.
Cena mogła by być trochę niższa jednak na promocji można go złapać w super cenie.

Puder wart uwagi

Uważam że puder jest naprawdę dobry. Świetnie matuje cerę, długo utrzymuje się na skórze, ładnie pachnie a do tego jego cena jest zachęcająca. Polecam

Rimmel, puder Stay Matte

Zacznę od tego, że jestem zdumiona ilością zachwytów nad tym totalnie przeciętnym (jak dla mnie) pudrem. Mam cerę wrażliwą, przesuszoną, ze skłonnością do przetłuszczania w strefie T. Dlatego też używam pudru matującego, aby świecenie tej strefy T zmatowić. Temu pudrowi rzeczywiście się to udaje, ale niestety na krótki czas. Efekt zmatowienia jest bardzo ładny zaraz po nałożeniu pudru i przez najbliższe kilka minut. Przy warunkach pogodowych typu zima/ wiosna/ jesień efekt zmatowienia potrafi utrzymać się godzinę - do maksymalnie dwóch godzin. Potem twarz wymaga już poprawek. W sezonie letnim nie działa w ogóle. Nie mówię o czasie upałów, bo to zrozumiałe, że żaden puder nie wytrzyma intensywnego pocenia się. Ale o 6 rano wychodzę z domu i jak dojdę do samochodu, to w zasadzie powinnam już robić poprawki. Słabo.

Minusem tego pudru jest także bardzo słabe jakościowo opakowanie. Plastikowy pojemniczek z pudrem wyposażony w przezroczyste, plastikowe, nakładane wieczko. Materiał wieczka jest tak słaby, że notorycznie pęka na pół. Ja zużyłam łącznie 3 opakowania tego pudru i w każdym z nich pękło mi na pół wieczko (w tajemniczych okolicznościach, bo puder mi nie spadł). Wtedy wieczko, jako że nie jest do niczego przyczepione ani w żaden sposób połączone z pojemnikiem z pudrem, żyje swobodnie swoim życiem, a właściwie dwoma życiami (każda połówka osobno). Przez ten defekt, puder po pęknięciu wieczka może być używany jedynie w domu, bo nie da się go już włożyć do kosmetyczki do torebki.

Jak dla mnie przeciętniak i to do stosowania wyłącznie w chłodniejszym okresie roku. Ratuje go jedynie niska cena, adekwatna do jakości. Mi po trzech opakowaniach skończyła się cierpliwość i będę szukać czegoś innego.

Hit

Jest to hit w mojej kosmetyczce, nie wyobrażam sobie makijażu bez tego pudru, używam od lat ładnie matuje jest wydajny i cena zachęca do zakupu polecam jak najbardziej.

nie do końca rozumiem wasze zachwyty

Niewątpliwie jest to produkt tani i z powodu sprasowanej formy fajnie się go nakłada, niestety poza tym nie za bardzo widzę pozytywy. Jestem posiadaczką suchej cery trądzikowej i muszę powiedzieć, że ten puder nie dość, że zapycha to strasznie podkreśla skórki i często warzy się z korektorem oraz kremem BB.
Po użyciu zaczynam się świecić po około 2 godz, więc super trwały czy matujący też nie jest.
Kupuję go co jakiś czas tylko dlatego, że jest najtańszą opcją dostępną w rossmanie.

Wierna fanka od wielu lat

Używam tego pudru od wielu lat. Spełnia swoje zadanie, choć jak każdy puder wyświeca się po jakimś czasie, ale i tak matowi na długo, pięknie stapia się z podkładem i współgra z rozświetlaczem i bronzerem. Nawet jak mnie korci próbować innych pudrów, zawsze wracam do tego.