Farmasi, Eyebrow & Lash Serum (Serum do brwi i rzęs)

Farmasi, Eyebrow & Lash Serum (Serum do brwi i rzęs)

Zawiera unikalny kompleks z capixylem, który wzmacnia brwi i rzęsy, odżywia je i zwiększa ich objętość. Serum stymuluje wzrost rzęs i odżywia mieszki włosowe, dzięki czemu rzęsy i brwi są mocniejsze.

odżywki do brwi, odżywki do rzęs
regenerujące
w tuszu

Jest ok

Jestem z niego zadowolona. Nie zrobił na mnie jakiegoś ekstra wrażenia ale jest ok.
Produkt trochę szczypie i lepią się powieki. W sumie uważam, ze w lepszej cenie mona znaleźć kosmetyki, które działąją skuteczniej

Rzęsy jakie były takie są

Zachęcona pozytywnymi opiniami kupiłam te odżywkę. Byłam prawie pewna, że zadziała, ponieważ nie widziałam ani jednej negatywnej recenzji o tej odżywce. Niestety po miesiącu używania nic sie nie zmieniło, a samej odżywki zużyłam już połowę przy używaniu jej dwa razy dziennie, jak zaleca producent. Być może efekty mają być zauważalne po dłuższym stosowaniu, lecz nie wiem tego, ponieważ producent nic o tym nie napisał na opakowaniu. Odżywaka ma dość płynną konsystencję, nie ma zapachu. Szczoteczka, która jest przeznaczona do używania na brwiach przeszkadza podczas aplikacji odżywki na rzęsy i trzeba odpowiednio manewrowć pędzelkiem aby się nie uszkodzić tą ostrą szczoteczką. Zużyje tę odżywkę do końca, ale nie nastawiam sie na nic.

Kupiony w: U konsultantki

Faktycznie działa

Serum faktycznie działa. Po miesiącu stosowania zauważyłam że rzęsy faktycznie zrobiły się dłuższe. Produkt jest bardzo wydajny. Skończyć go zajmie mi chyba x lat. Najważniejsze, że nie podrażnia oczu, więc jest bezpieczny. Stosowanie przerwałam po 3 miesiącach stosowania, ale tylko dlatego że nie jestem do takich rzeczy systematyczna i po prostu mi się nie chce. Po zaprzestaniu stosowania nie zauważyłam żadnego wypadania rzęs. Po prostu cały czas są takie same. Więc super.
Fajnie, że produkt nie jest dwustronny. Na samym końcu jest cieniutki pędzelek do linii rzęs, wyżej połączony ze szczoteczką do brwi.
Na spotkaniach kosmetycznych mówiono o regeneracji całkowitej rzęs i brwi po chemii, bo włoski faktycznie po tym odrastają.
Osobiście na pewno znów zacznę go stosować, bo działa.
Fakt, minusem jest tutaj cena, ja akurat jestem konsultantką i kupiłam za grosze, ale myślę, że cena tutaj nie powinna grać roli skoro faktycznie działa jak trzeba.

ZALETY:
działanie - rzęsy faktycznie rosną, ale potrzeba systematyczności
ładne opakowanie
bardzo wysoka wydajność

WADY:
cena bez promocji