Fluff, Superfood, Hand Sorbet (Nawilżający sorbet do rąk (różne rodzaje))

Fluff, Superfood, Hand Sorbet (Nawilżający sorbet do rąk (różne rodzaje))

Naturalny krem do rąk o lekkiej żelowej konsystencji. Krem błyskawicznie się wchłania, pozostawiając skórę aksamitnie miękką. Sok z aloesu i olej migdałowy pielęgnują skórę zapewniając jej optymalne nawilżenie. Dostępny w kilku wersjach zapachowych.

Wałkuje się

Sorbet ma ładny zapach i jest skuteczny. Jednak fakt, że wałkuje się przy rozsmarowywaniu, co nieestetycznie wygląda, absolutnie jest dużą wadą, zwłaszcza przy ciemnym ubiorze.

Piękny zapach, średnie działanie

Jestem posiadaczką dwóch wersji - arbuz oraz pomarańcza z wanilią.
Zacznijmy od tego, że jak wszystkie produkty tej marki - zapach kędy obłędny. Soczysty i długo utrzymujący się. Konsystencja kremy jest nieco "hydrożelowa", dość szybko się wchłania, trzeba jednak uważać, żeby nie użyć zbyt dużo, bo zostawi lepki film.
Co do samego działania... Cóż. Jeśli ktoś nie ma rąk suchych jak pieprz (zwłaszcza teraz, w zimie) to krem będzie ok. Nie jest to raczej niesamowita regeneracja, raczej chwilowe ukojenie.
Krem jest ok, ale bez szału. Plus za zapachy.

Za słabe nawilżenie

Używam wersji zapachowej jagody leśne. Krem ma jasnofioletowy kolor. Zapach jest dziwny - na początku słodko-jagodowy, ale z jakąś nieprzyjemną nutą w tle, coś jak zapach taniego plastiku. Generalnie nie podoba mi się. Konsystencja jest faktycznie bardzo lekka i krem wchłania się błyskawicznie, dlatego trzymalam go cały czas przy sobie podczas pracy na komputerze. Doskonale się spełnia w takiej funkcji, bo niczego nie brudzi, a daje szybki efekt nawilżenia. Niestety, w zimie moje dłonie okropnie się przesuszają, aż do tego stopnia, że w niektórych miejscach skóra zaczyna pękać i ten krem absolutnie sobie z tym nie radzi. Na szybkie, doraźne nawilżenie jest OK, ale nic ponadto. Nie zauważyłam zwiększonego nawilżenia dłoni, mimo że nakładałam go wielokrotnie w ciągu dnia. Przynajmniej nie pogorszył sytuacji ;) Opakowanie jest poręczne, wygodnie się odkręca i zakręca. Tubka łatwo się zgina, więc pod koniec używania produktu bez problemu można ją zrolować i wycisnąć krem do końca.

Jestem zawiedziona

Szukałam nawilżenia swoich dłoni w okresie nieco zimniejszym. Moje ręce wymagają nawilżenia, bo są dość suche. Potrafią mi skórki pękać przy paznokciach... nie lubię mocno tłustych kremów, których wchłanianie się nie ma końca. Dlatego tez wybór padł na sorbet do rak- soczysty arbuz.

Opakowanie jest niewielkich rozmiarów, w formie tubki, zakrecanej koreczkiem. Jest bardzo poręczne, mieści się bez problemu w nie dużej torebce czy kosmetyczce.
Jego zawartość po prostu wyciskamy, co dla mnie działa na plus, ponieważ nie lubię grzebania paluchami w produktach.

Pierwsze użycie- mysle sobie jak super! Ładny delikatny zapach, kolor lekko zielony... ale na tym ochy i achy się skończyły. Jeśli chodzi o działanie- mnie nie zadowala.
Krem jest bardzo lekkiej konsystencji, trochę żelowej.
Nawilżenie jest bardzo znikome i krótkotrwałe! Na moich dłoniach nie sprawdził się w ogóle. Bardzo szybko się wchłaniał, nie pozostawiał lepkiej warstwy, co jest ok, ale No kurcze, nawilżenie poziom podłoga. A szkoda.

Lekki krem do rąk

Sorbet kupiłam o zapachu pomarańczy z wanilią i zapach jest całkiem spoko. Lekka konsystencja delikatnie nawilża skórę dłoni. Krem szybko się wchłania i nie pozostawia lepiej warstwy. Dobrze się sprawdza do codziennej pielęgnacji.

Arbuzowa guma

Krem w opakowaniu pachnie jak arbuzowa guma, na skórze natomiast zapach się zmienia w bardziej ogórkowy i mniej przyjemny.

Konsystencja jest gęsta i ciężka, produkt łatwo się rozprowadza na skórze, ale niespiesznie wchłania.

Stosowany na suchą skórę, wymagającą intensywnej regeneracji i nawilżenia powoduje ogromne pieczenie i podrażnienie.

Stosowany na skórę w miarę dobrzej kondycji, nie podrażnia. Nawilżenie jest przeciętne.

Fajny, ale specyficzny zapach...

Kupiłam dwa zapachy: pomarańczę z wanilią i arbuza. Lekkie nawilżenie,ale jednak zbyt lekkie. Jakby mgiełka otulająca, ale delikatna. Roluje sie po podeschnięciu. Zapach utrzymuje się 1,5 godziny. Dobrze, że kupiłam na promocji, bo jednak jakość jest nieadekwatna do ceny. I dobrze, że szybko się skończył, bo mogę w końcu testować inne nowinki.

dobry

To jest dobry, lekki krem do rąk na lato, jeżeli ktoś nie ma też wymagających dłoni. Po nałożeniu nie lepi się jakoś bardzo mocno, pozostawiając delikatną powłokę otulającą, ale szybko ona znika. Wolałabym też żeby pojemność była większa w stosunku do ceny.
Trzeba wspomnieć również o tym, że zapach jest przepiękny. :)

Całkiem przyjemny

Używam aktualnie sorbetu o zapachu arbuza. i powiem, że fajnie się go stosuje. Kupiłam go zważywszy na słodko-orzeźwiający zapach. Sorbet otula dłonie, pozostawiając lekką, nietłustą powłoczkę. O dziwo nawilża i to bardzo dobrze. Fajnie sprawdza się jako kosmetyk do stosowania na noc, wyraźnie wygładza i poprawia nawilżenie skóry rąk. Ciekawy produkt, polecam!

Zero nawilżenia

Stosowałam balsam do ciała tej marki i byłam bardzo ciekawa pozostałych produktów tej marki. Kupiłam krem do rąk "sorbet". Ma bardzo przyjemny, owocowy zapach. Konsystencja jest bardzo lekka, krem natychmiast się wchłania.
Niestety produkt w ogóle nie nawilża, stosowałam go przez kilka dni i moje dłonie były w gorszym stanie niż przed stosowaniem produktu. Po zmianie kremu do rąk moje dłonie od razu odżyły, niestety nie zamierzam ponownie kupić.

Zawód, zawód i jeszcze raz zawód.

Gdy zauważyłam go w drogerii, to bez wahania wrzuciłam go do koszyka, jednak totalnie nie spełnił oczekiwań. Zdecydowałam się na wersję pomarańcza/wanilia i o ile w opakowaniu pachnie bardzo ładnie, nietuzinkowo - nakładając go na ręce zaczyna śmierdzieć (?). Sama nie wiem jak to nazwać, ale nie jest to dla mnie zbytnio przyjemny zapach. Poza tym w ogóle nie nawilża, nie wiem dlaczego jest określony jako "nawilżający", nie ma z tym nic wspólnego. Gdyby jeszcze zapach miał ładny, to może i bym go używała, bo faktycznie jest dosyć trwały pod tym względem, no ale nie jest to miły zapach, dlatego nie korzystam.

Lekki i przyjemny

Skusiłam się na zakup sorbetu o zapach pomarańczy oraz wanilii. Pachnie pięknie, zapach idealny na okres zimowy/świąteczny.
Powiedzieć, że produkt wchłania się szybko to za mało, jak dla mnie wchłania się ekspresowo. Nie zdążyłam jeszcze rozsmarować kremu na całych dłoniach a on już się wchłonął. To jest akurat fajne bo wchłania się do końca, ręce się nie lepią i jest to idealne rozwiązanie gdy na przykład w pracy chcemy szybko nawilżyć ręce i od razu można wrócić do swoich zajęć.
Niestety jak dla mnie produkt jest zbyt mało nawilżający i ciągle mam wrażenie, że mam suchą skórę na dłoniach. Jako krem do rąk na lato będzie fajny, jednak na jesieni i zimie moja skórą potrzebuje większej dawki nawilżenia.