Avon, Foot Works, Pineapple and Tea Tree, Foot Scrub (Scrub do stóp z ananasem i drzewem herbacianym)

Scrub do stóp Avon Footworks złuszcza i wygładza szorstką, suchą skórę, zmiękcza odciski i przywraca miękkość.

Zastosowanie: do suchej, szorstkiej skóry stóp
Działanie: formuła z ekstraktami z ananasa i olejkiem drzewa herbacianego złuszcza wysuszoną skórę stóp, zmiękczając odciski i stwardnienia
Efekt: idealnie gładkie, przyjemnie miękkie w dotyku stopy
Nuty zapachowe: tropikalny ananas, drzewo herbaciane
Nadchodzi sezon na sandałki! Z naszym scrubem Twoje stopy odzyskają przyjemną w dotyku gładkość i będą się świetnie prezentowały w letnim obuwiu. Złuszczająca formuła kosmetyku usunie martwy naskórek wysuszonych obszarów podeszw stóp, a także pomoże zmiękczyć odciski i stwardnienia. Wygładzoną skórę otuli tropikalnym zapachem ananasa i drewna herbacianego.

peelingi do stóp
złuszczające, nawilżające
w tubce
normalna

Słabe drobinki

Peeling zamknięty jest w plastikowej, miękkiej tubce. Używa się go tak średnio wygodnie, ze względu na to, że potrafi wylecieć zbyt dużo produktu, ale też dość do końca możemy go zużyć. Wygląd i zapach super, zachęcają do stosowania. Peeling jest delikatny, na stopy chyba zbyt delikatny, nie złuszcza prawie wcale. Natomiast jeśli nie jest to dla nas najważniejsze, a stosujemy peeling jedynie do masażu, dla relaksu to jak najbardziej daje radę.

Kupiony w: U konsultantki

Sięgam po peelingi Avon z przyjemnością.

Zazwyczaj nie szukam innych peelingów do stóp, tylko kupuję z Avonu. Lubię je za to, że dobrze zdzierają, mają różne warianty zapachowe, są niedrogie i łatwo dostępne. Wersję ananasową zużyłam z przyjemnością, miała ładny świeży zapach i średniej grubości drobinki.

Konsystencja: peeling posiada średniej grubości drobiny, nie są zbyt mocne ale też wygładzają stopy. Zatopione są w żelowej konsystencji, niezbyt zbitej, ale nic nie spływa.

Działanie: stosowany peeling 2 razy w tygodniu zapewnił moim stopom gładkość i miękkość. Jeśli znasz peelingi do stóp od Avon to będziesz mniej więcej wiedziała jak te ananasowy działa, wszystkie mają bardzo podobne cechy. Usuwają martwy naskórek, pomagają utrzymać stopy w dobrym stanie (o ile oczywiście co jakiś czas zrobimy sobie pedikiur).
Peeling jest niedrogi, teraz może być dostępny w ofercie wyprzedażowej, ponieważ jest to wersja sezonowa.

Zapach: mocno świeży, bardziej wyczuwalne drzewo herbaciane, ale nie jest to intensywny smrodek, który często jest w produktach do stóp.

Opakowanie: identyczne jak inne peelingi, miękkie, z łądną grafiką.

Bardzo delikatny

Peeling kupiłam jeszcze latem wraz z kremem do stóp z tej samej serii. By la to letnia oferta limitowana , kosztowała grosze a ja kupiłam te preparaty właściwie tylko dlatego , że miały pachnieć ananasem . Scrub nie jest aż tak tragiczny jak krem do stóp ale też do ideału wiele mu brakuje .

Opakowanie graficznie prezentuje się ładnie . To zgrabna i miękka plastikowa tubka . Jest transparentna przez co zużycie produktu można kontrolować na bieżąco , całości dopełniają estetyczne napisy i ładna ananasowa grafika .

Peeling ma żółty odcień , konsystencję takiego żelu - kremu i pachnie naprawdę bardzo przyjemnie . Mamy tutaj lekką słodycz ananasa przełamaną świeżą herbacianą nutą . Zapach osobiście mi się podoba i aż szkoda , że wietrzeje tak szybko.

Jeśli chodzi o jego właściwości złuszczające to niestety jest średnio . Drobinek jest może i sporo ale są one dość delikatne . Czuć je wykonując masaż ( sam peeling też bardzo dobrze się rozprowadza i łatwo wykonać nim masaż ) łatwo go też spłukać . Niestety nie daje efektu starcia naskórka , on delikatnie złuszcza i odrobinę stopy wygładza , ale jest to tyle co nic . Okresowo mam problemy z suchą skórą na piętach i sądzę , że jakbym tego peelingu używała wtedy to nie zadziałał by kompletnie . Teraz , gdy moje stopy są w zasadzie w dobrym stanie to taki peeling wystarcza . Ale to taki bardziej gadżet niż produkt który działa gruntownie .

Rozumiem te dwie gwiazdki które wystawiły mu inne recenzentki - bo to faktycznie szału nie ma . Ja biorąc pod uwagę jego cenę , wydajność piękny zapach i to , że nie spowodował żądnych podrażnień zostawie naciągane 3 , ale nie polecam i zakupu na pewno nie ponowie

Nie jest zły

Ot zwykły "zdzierak" do stóp. Ziarenka peelingujące są całkiem nieźle wyczuwalne, ale mam wrażenie, że dla osób które borykają się z większymi niedoskonałościami może sobie nie poradzić. W połączeniu z serum przynosi fajny rezultat. Osobiście nie borykam się z dużymi odciskami i stwardnieniami . U mnie zdał egzamin.

mizianie po skórze

Jestem „szczęśliwym” posiadaczem całego letniego zestawu. Co chwilę dostaje jakieś avonowe prezenty.

Produkty z letnich edycji znam i już nie raz ich próbowałem. Jak dla mnie są takie 50/50

Kazdy zestaw składa się z trzech pozycji: kremu, peelingu i sprayu.

Peeling oprócz ładnego zapachu i przyjemnego dla oka koloru, nie oferuje nam nic innego. Drobinki są tak małe, że w ogóle nie sprawdzają się do peelingu stóp, a już na pewno nie pomogą osobom z problemami w tych miejscach. Drobinki szybko się rozpuszczają, a skóra wygląda na nietkniętą.
Pomimo tego, produkt sprawdzi się znakomicie jako peeling do dłoni, tutaj przynosi minimalne efekty, ale czasami taki zabieg się przydaje.

3 razy na nie.

Peeling do stóp od Avonu kupiłam w sumie pod wpływem chwili, na zasadzie spróbuję, czy jest to coś warte. I niestety okazało się, że jest to produkt do niczego...

Opakowanie jest niewielkie, ma pojemność 75 ml. Szata graficzna jest przyjemna, w letnim klimacie. Żółty kolor przyciąga wzrok. Produkt jest w tubce, która jest zakręcana, a produkt dozuje się przez średni otwór, który potrafi spłatać figla.

Konsystencja produktu jest zbita, gęsta, posiadająca sporą ilość małych drobinek, ale spływa ona z ciała. Produkt ma ładny, orzeźwiający, zachowany w klimatach lata zapach. Nie przypomina mi on zapachu ananasa, ani drzewa herbacianego.

Co do działania to produkt nie daje sobie rady ze złuszczaniem naskórka. Bardziej powiedziałabym, że daje on efekt delikatnego masażu ciała. Przy kontakcie z wodą totalnie traci swój cel, po prostu się zmywa, nie dając efektu złuszczenia. Może sprawdzić się jako delikatny peeling do skóry dłoni, ale na stopy, pięty - absolutnie nie.
Scrub nie podrażnia, nie uczula, ale nie działa. Po za tym jest to produkt mało wydajny. Po 5- 6 użyciach, niewielkiej ilości na stopy po prostu się kończy. Zapłaciłam za niego ok. 6 zł, może i nie wiele, ale i tak mi szkoda wyrzuconych w błoto pieniędzy. Dostępność to głównie katalogi, jakieś punkty konsultantek stacjonarnie lub allegro.

Co najwyżej myjący żel do rąk...

Produkt nie ma nic wspólnego ze scrubem, a do wymagającej skóry stóp już zupełnie. Nie robi kompletnie nic. Drobinki rozpuszczają się kilka sekund po kontakcie z wodą i są na tyle małe i rozproszone, że nie mają nawet szans na usunięcie martwego naskórka. Jest to zwyczajny bubel, który może się przydać jedynie do umycia rąk.

Słabiutko

Scrub zamknięty jest w niewielkiej i miękkiej tubce zakręcanej. Strona graficzna przyciąga wzrok i budzi miłe skojarzenia z ananasem. Zapach jest delikatnie ananasowy, nie pozostaje długo na skórze. Scrub ma konsystencję żelu, dość rzadki. Jest to produkt drobno ziarnisty. Dla stóp mało wymagających, do codziennego odświeżenia. Nie ma co liczyć na solidne i dogłębne złuszczanie. Opakowanie mało wydajne.