L´Oréal Professionnel, Serie Expert, Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid Ends Filler Concentrate (Koncentrat pogrubiający końcówki)

Koncentrat pogrubiający końcówki do włosów długich. Profesjonalna formuła z dodatkiem Filler A-100 działa natychmiast wypełniając włókno włosa i pogrubiając końcówki na ostatnich centymetrach, aby wyglądały na pełniejsze. Dzięki zawartemu w formule aminokwasowi, koncentrat wzmacnia włosy, odbudowuje je. Dzięki temu kosmetykowi na dobre zapomnisz o łamliwych włosach czy rozdwojonych końcówkach. Możesz już nie bać się nożyczek swojego fryzjera - podcinanie końcówek przestaje być konieczne. Włosy będą mocne i grube na całej długości.

Właściwości koncentratu na końcówki włosów Loreal Pro Longer:
+ widocznie pogrubia końcówki włosów
+ chroni przed rozdwajaniem
+ wzmacnia i odbudowuje włosy
+ zmniejsza podatność na łamanie

Zachowaj długie włosy, które kochasz! Dłuższe, grubsze, piękniejsze włosy!

Koncentrat

Trudno powiedzieć czy coś pomaga czy nie po 2 krotnym użyciu, może gdyby sie stosowało regularnie to jakieś efekty w postaci naprawy końcówek włosów byłyby bardziej widoczne.
Nie zauważyłam niestety jakiegoś szalonege pogrubienia końcówek, ja mam cienkie włosy które się puszą.
Ampułka może rzeczywiscie nie wygodna w uzyciu ale fajne rozwiazanie żeby zabrać produkt w podróż :)
Jeśli chodzi o zapach to po całej linii spodziewałam się trochę więcej. Liczyłam na piękny zapach typowych fryzjerskich kosmetykow a te są takie specyficzne.

Ciężko opisać.

Mała ładna ampułka.. Raczej taki tester ????dostałam do zestawu całej linii w testowaniu od wizaż.pl
Ciężko mi było ta ampułke otworzyć ale po chwili się udało... Trochę problematyczne otwarcie według mnie.
Ampułka starczyła mi na 2 mycia włosów.
Taki lekko gesty koncentrat na końcówki włosów... Hm ciężko zauważyć efekt... Może faktycznie po Myciu włosy były trochę grubsze jakby nabraly lekko objętości.. Zapach oczywiście fenomenalny a lubię to najbardziej.. Nie skleja włosów i nie zostawia tłustych bo miałam lekkie obawy...
Ogólnie muszę chyba kupić produkt pelnowymiarowy na dłuższy test tego produktu bo ciężko zostawić mi opinie jak użyłam ledwo 2 razy bo za drugim miałam już mniej produktu niż za 1..????Ogólnie działanie jakieś jest.. Ja mam ogólnie kręcone grube włosy.. Może na cieńszych włosach efekt jest jeszcze lepszy .. ???? Ostatecznie oceniam na 4 ????

Dziwny produkt....

Po szamponie i odzywce ktore razem robily efekt WOOW na moich wlosach czas na trzeci produkt z calej serii ktorą mialam do testow.
Produkt na ktory zerkalam ukradkiem ale ciagle sie go balam.
Pozatym zniechecalo mnie opakowanie ktorego jak juz otworze to nie zamkne.

Ale pomyslalam do dziela.
Pierwsze co to strasznie ciezko te ampulke otworzyc , po drugie procz zapachu na wlosach nie wydarzylo sie nic.
Ampulka starczyla na dwa uzycia. Dobrze ze uzylam ja dzien po dniu bo balabym sie ze wyschnie przez brak mozliwosci ponownego zamkniecia.

Zawiodlam sie na tym produkcie, moze dlatego ze po uzyciu dwoch poprzednich nastawialam ze na spektakularne efekty.

Jak ktos lubi nowosci to polecam wyprobowac bo to ciekawy produkt, ale samo uzycie go jest dziwne i bez efektu

Używa produktu od: próbka

Może kiedyś dam mu szanse

Niestety nie jestem w stanie zrecenzować tego produktu w całości po jednej fiolce, która ku mojemu zaskoczeniu starczyła aż na 3 użycia... Muszę przyznać, że jest to jedyny produkt z całej linii który mnie zawiódł. Ale przejdźmy do konkretów ..
Po 1: opakowanie fiolki jest bardzo nie poręczne. Trudno jest przełamać tą plastikową końcówke.
Po 2: zapach jak dla mnie straszny...Bardzo "chemiczny" .
Po 3: bardzo wodnista konsystencja, wręcz bym powiedziała woda. Po prostu woda.
Z plusów jedynie mogę powiedzieć że produkt bardzo łatwo się zmywa. Po zmyciu nie czuć już tego specyficznego zapachu. Spektakularnego działania niestety nie zauważyłam.. Jedyne co to poprawia skręt włosów. Mam nadzieję, że będę miała okazję wypróbować ten produkt w pełnowymiarowym opakowaniu i dać mu wtedy szanse..

Wisienka na torcie

Koncentrat tego typu to dla mnie zupełne zaskoczenie i nowość- nigdy nie miałam ani okazji ani (jak mi się wydawało) potrzeby zapoznać się z kosmetykiem tego typu.
Wizualnie kosmetyk sprawia wrażenie bardzo profesjonalnego, niekoniecznie na użytek domowy. Cieszę się, że jest jednak dostępny dla szerszego grona, niż tylko dla fryzjerów.
Ampułka jest bardzo ładna, zgrabna, nie ma kłopotów z jej otwarciem. W środku lekki, pachnący kwiatami, wodnisty płyn, który bardzo łatwo nałożyć na włosy. Do tego jest wydajny - na ok. 3-4 użycia dla włosów o średniej długości jest w sam raz.
Działanie jest bajeczne - ampułka sprawia, że włosy są miękkie, nieziemsko gładkie i pięknie odbijają światło. To świetne uzupełnienie całej serii, w szczególności maski. Dzięki swej lekkości koncentrat nie obciąża włosów, nie powoduje szybszego przetłuszczania ani oklapnięcia. Świetnie działa na końcówki włosów - te nie łamią się, nie niszczą od wiązania przeróżnymi gumkami, nie ma mechanicznych uszkodzeń. Włosy są niezwykle elastyczne i wyraźnie mocniejsze, pogrubione. Pomaga w utrzymaniu włosów w dobrej kondycji - szczególnie na końcach, gdzie włosy potrafią się natualnie przerzedzać, łamać i rozdwajać.
Koncentrat powoduje, że włosy są łatwiejsze w układaniu - po prostu wyglądają o niebo lepiej - jak po zabiegu pielęgnacyjnym u fryzjera.

Otrzymałam produkt do testów i od samego początku zerkałam z ciekawością na tą ampułkę. Niestety zawiodła mnie i pod względem wykonania i efektu (dokładnie jego braku). Zacznę od początku - samo opakowanie jest nieprzemyślane. Sposób otworzenia, mało intuicyjny i fakt, że nie można ponownie zamknąć opakowania. Samego płynu spokojnie starczy na 2-3 aplikacje, a przez rozwiązanie z buteleczką produkt może niepotrzebnie wysychać.
Efekt- nic nie zauważyłam po użyciu. Włosy ładnie pachniały, ale oprócz tego nic.
Zaznaczę tylko, że jest to jedyny produkt z tej serii który mnie zawiódł. Dlatego też może oczekiwałam od niego "coś więcej".

Mieszane uczucia

Niestety ten produkt z całej lini najmniej mi się spodobał. Nie mogę powiedzieć, że ten produkt nie robi nic, ale na pewno nie naprawia ani nie regeneruje zniszczonych włosów czego można by wymagać od koncentratu... po nałożeniu go i wysuszeniu włosów widzę wyraźne efekty jak wygładzenie włosów i większa ich miękkość, ale taki efekt uzyskuje też dzięki maski z tej linii a produkt za taką cenę powinien chyba robić jednak trochę więcej. Generalnie efekt na plus, ale niesmak wywołuje to, że jest to drogi produkt i moim zdaniem nie warto płacić za coś co działa, ale w taki sam sposób jak tańsze kosmetyki. Druga sprawa to opakowanie, które pozwala na tylko kilka użyć, ale otwarte raz nie można już w pożądny sposób zamknąć, poza tym otwarcie fiolki przysporzyło mi trudności i żeby w ogóle wpaść na to jak trzeba buteleczkę otworzyć musiałam przejrzeć internet. Ogólnie rzecz biorąc produkt coś tam daje, jakoś działa, ale moim zdaniem za tą cenę po prostu nie warto ????

ampułka

Szczerze mówiąc użyłam tylko jedną ampułkę na raz z racji tego ze mam grube włosy i spodziewałam się innej konsystencji a po otworzeniu ampułki okazało się że ma konsystencje wody. trzymałam około 10 minut i nie zauważyłam specjalnie efektu zastosowania .

Naprawdę świetny! <3

Linię Pro Loger testuję dzięki Klubowi Recenzentki, za co serdecznie dziękuję <3.
Koncentrat pogrubiający końcówki to dla mnie totalna nowość - nigdy przedtem nie używałam tego typu kosmetyku, dlatego czekałam z niecierpliwością na moment, w którym będę mogła wypróbować to cudo.
Do testu otrzymałam ampułkę o pojemności 15 ml - warto dodać, iż koncentrat występuje również w dużej pojemności (400 ml) i mam zamiar zaopatrzyć się właśnie w taką butlę. Czym mnie tak zachwycił? Właściwie to wszystkim :)

PLUSY:
+Opakowanie - nie miałam żadnych problemów z jego otwarciem (na logikę - trzeba było tylko ułamać końcówkę, nic poza tym...). Szata graficzna charakterystyczna da serii, miła dla oka. Aplikator ułatwiał dozowanie koncentratu.
+Konsystencja - leciutka, ale nie spływała z włosów (nie rozumiem zarzutów, że płyn jest wodnisty - a jaki ma być?!). Koncentrat łatwo spłukać z włosów.
+Przyjemny, kwiatowy zapach, typowy dla pozostałych produktów z tej serii.
+Mimo niewielkiej pojemności koncentrat jest wydajny - na moje włosy tuż za ramiona wystarczył na 4 razy.
+Doskonale współpracuje z maską z tej serii, razem tworzą duet idealny - włosy są obłędnie miękkie, gładkie, błyszczące, końcówki są scalone, bez puchu i takie grubsze.
+Absolutnie nie obciąża włosów - raz z rozpędu wysmarowałam nim całe włosy i po spłukaniu wyglądały genialnie, nic nie straciły na objętości.
+Niesamowicie wygładza - w duecie z maską mam włosy jak prosto od fryzjera!!!
+Nie wpływa negatywnie na skręt włosów, wręcz go podkreśla.
+Mam wrażenie, że ułatwia prostowanie - moje końcówki najczęściej się wywijają, po tym koncentracie grzecznie poddawały się prostownicy i były idealnie gładkie.
+W odróżnieniu od kremów, fluidów czy serum do końcówek, ten koncentrat działa lepiej i nie nie obciąży nam włosów - spłukujemy, a nasze końce są ujarzmione i błyszczące.
+Produkt jest niedrogi - ale dotyczy to tylko wersji 400 ml!

MINUSY:
-Małe opakowanie kompletnie się nie opłaca - 15 ml/45 zł, a 400 ml/99 zł?! Kto ustalił taką cenę? To mój jedyny zarzut, bo taka mini wersja jest idealna do podróży lub po prostu na wypróbowanie, ale ta cena to nieporozumienie.

W mojej opinii ten koncentrat to małe cudo - widzę różnicę przed i po. Widzę stosując koncentrat solo, widzę stosując go wraz z maską. On naprawdę robi cuda z włosami, zagęszcza optycznie pasma, dodaje objętości, scala końce, a przy tym jest lekki i nie niszczy mi naturalnego skrętu włosów.
Kupię go ponownie i polecam go serdecznie - zwłaszcza jeśli wasze końce włosów są ''nierówne'', wywijają się i puszą - same zobaczycie, co on potrafi <3

Nie warta zakupu

Ampułka ma konsystencje wody, jest mało wydajna.
Szczerze mówiąc żadnych efektów po niej nie zauważyłam, chociaż spodziewałam się po niej mocnego odżywienia włosów.
Produkt nie wart swojej ceny i zakupu.

Test- koncentrat

Zacznijmy od opakowania- plastikowa buteleczka, której nie umiałam na początku otworzyć ( nigdy wcześniej nie miałam styczności z ampułką ), jednak wykminiłam co i jak. Nie sądziłam, że będzie tam aplikator w formie dziubka ( plus za to), który jest bardzo pomocny. Byłam w stanie bez problemu wycisnąć odpowiednią ilość produktu. Teraz konsystencja- wodnista, bezbarwna, przez co nie do końca wiedzialam w których miejscach produkt mam jeszcze dołożyć. Koncentrat zmyłam po 5 minutach (plus za krótki czas). Z racji tego, że mam cienkie, niezbyt gęste włosy, wystarczy mi naprawdę mała porcja, więc taka ampulka starczy mi na 4-5 użyć. Czas na efekty- hm no nie wiem co napisać. Nie zauważyłam jakiś super zmian, tylko tyle, że włosy ładnie pachną.

Plusy:
+ krótki czas trzymania na włosach
+ wydajność
+ zapach ( jak profesjonalne kosmetyki z nutą słodyczy, jak guma balonowa )

Minusy:
- szkoda, że nie ma możliwości zakrecenia buteleczki ( zawsze może się coś wylać, przewrócić)
- wysoka cena
- nie widzę zbytnio efektu

Średni

Ampułka to był produkt, w którym pokładałam największe nadzieje, ponieważ końcówki mam tragiczne! Na początku opakowanie, które wygląda na urocze, lecz niestety jest niepraktyczne. Po otwarciu nie da się go zamknąć i trzeba postawić, gdzieś, by produkt się nie rozlał, zapach jest genialny, jak całej serii, co do działania to trochę się zawiodłam, ponieważ myślałam, że faktycznie pogrubi mi włosy na końcach, być może systematyczne używanie koncentratu pozwoliłoby na jakikolwiek efekt.