Oriflame, Love Nature, Hair & Body Oil with Sweet Almond Oil (Olejek do ciała i włosów z olejkiem z migdałów)

Olejek do ciała i włosów Love Nature z olejkiem z migdałów to idealna zdrowa i relaksująca uczta dla włosów i ciała. Niech odżywcze, nawilżające i zmiękczające właściwości olejku ze słodkich migdałów nadają skórze jedwabistą miękkość, a włosy wyglądają zdrowo, będą mocne i lśniące. Olejek ma apetyczny i delikatny zapach.

Wolę wersję z awokado.

Olejek do ciała marki Oriflame jest już moim drugim zużytym produktem tego typu. Pierwszy był ten z awokado również marki Oriflame, i chcąc nie chcąc muszę przyznać, że tamten bardziej mi odpowiada.

Opakowaniem jest plastikowa buteleczka z nakrętką i dozownikiem w szyjce. Grafika przyjemna dla oka, wskazująca na decydujący składnik produktu. Olejek nie jest do końca przeźroczysty, trochę taki lekko żółtawy, ciężko określić kolor. Zapach ma dla mnie zbyt mdlący, nie odpowiada mi zapach migdałów, nigdy go nie lubiłam a tutaj na prawdę go bardzo czuć.

Produktu używam do masażu ciała, nie nakładam na włosy, ponieważ nie lubię tego typu produktów wsmarowywać we włosy. Olejek jest średniej gęstości, raczej trzeba go szybko rozsmarować bo może ,,uciekać''.

Olejek dobrze nawilża skórę, sprawia że masaż jest przyjemniejszy. Również dobrze ujędrnia, ale pozostawia taką lepką warstwę. Jest również mniej wydajny niż ten z awokado bo trzeba go więcej nałożyć na ciało, trochę różnią się konsystencją i właściwościami. Ten z awokado starczył mi na przeszło miesiąc a ten na 3 tygodnie.