Kneipp, Bio Hautöl (BIO - olejek do ciała)

Kneipp, Bio Hautöl (BIO - olejek do ciała)

BIO - olejek do ciała poprawia wygląd skóry w przypadku;
- blizn,
- rozstępów,
- skóry dojrzałej,
- skóry suchej,zniszczonej.

Piękny zapach

Mam ten olejek w innej szacie graficznej.Kupiłam w Rosmannie za 14 zł .
Podoba mi się że jest on w szklanej butelce jak na naturalny produkt przystało.
Zawiera czyste oleje i witaminą bez zbędnych barwników, konserwantów i innych chemicznych brzydactw.
Pięknie pachnie grejpfrutem , zapach długo czuć na skórze.Taki orzeźwiający zapach jest super gdy wychodzę po kąpieli i sie tym nasmaruję to od razy jakoś tak czyściej się czuję:)
Wchłania się dość szybko ale lekka warstewka na skórze mi nie przeszkadza
Nie mam rozstępów ani blizn więc nie wiem jak sobie radzi w tej kwestii.
Na pewno ujędrnia skórę, poprawia jej kondycje.Nie przesusza sie ona zbyt szybko.
Jest wydajny ja mam go od lata i nie mogę wykończyć .Krokosz barwienski to raczej rzadki składnik kosmetyków tym bardziej cieszę sie że tu jest i mogę się zapoznać z jego właściwościami

cudenko :D

Gdy bylam wciazy stanowil glowna czesc mojej pielegnacji. Wybralam ten olejek bo jest bio i wgl jedt bezpieczny. Uwazam ze byl to trafny wybor i ze jest wart kazdej zlotowki.

Olejek na mojej skorze sprawdzil sie swietnie, byla nawilzona, ujedrniona a napewno wygladzona. Zmniejsza widocznosc blizn i rozstepow oczywiscie to nie laser wiec cudow sie nie spodziewajmy :P
Aczkolwiek skora faktycznie byla ladniejsza i wygladala zdrowiej przy regularnym uzywaniu.

Olejek jest dosyc suchy, szybko sie wchlania wiec uzywanie go to czysta przyjemnosc. Jedna buteleczka starczala mi na ponad dwa tyg co znaczy ze wydajnosc jest spora bo smarowalam sie namietnie dwa razy dziennie.

Pieknie pachnie po nim skora i ten zapach troszke sie utrzymuje.

Olejek na blizny i rozstępy

Bio-Olejek do twarzy i ciała kupiłam ponieważ przytyłam sporo a potem dużo schudłam na czym ucierpiała moja skóra. Pojawiły się brzydkie fioletowe rozstępy.
Idealnie nadaje się do codziennej pielęgnacji, a swoje regenerujące działanie rozwija optymalnie poprzez regularne i delikatne wmasowywanie cienkiej warstwy w skórę. Intensywnie regeneruje, pielęgnuje, a także poprawia jej wygląd.
Zawarty w produkcie olejek grejpfrutowy pobudza przemianę materii w skórze i wspomaga tym samym jej naturalną regenerację i odnowę.
Olejek z krokosza barwierskiego i oliwa z oliwek z upraw ekologicznych, bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe, chronią skórę przed utratą nawilżenia oraz dostarczają jej esencjonalnych substancji odżywczych, co czyni ją bardzo gładką. Ponadto dzięki swojej unikalnej formule olejek jest lekki, idealnie się wchłania i co ważne nie pozostawia śladów na ubraniu.
Kneipp® BIO-Olejek do ciała i twarzy poprawia wygląd skóry w przypadku:
*blizn
*rozstępów (np. u kobiet ciężarnych)
*skóry dojrzałej
*skóry suchej, zniszczonej
Po zużyciu połowy buteleczki i stosowaniu olejku ok 2 mce zauważyłam wyraźne wypłycenie blizn po rozstępach, zmianę koloru z fioletowego na bladoróżowy, oraz brak pojawiania się kolejnych rozstępów.

Wykorzystała: kilka próbek

Moc olejku :)

Zacznę od tego że pachnie uzależniająco, świeżo, cytrusowo. Uwielbiam od 1 powąchania.
A dalej? Świetny olejek do regeneracji i naprawy skóry - rozstępy, celulit, szorstkie kolana i łokcie. Używam na pośladki sam olejek a na resztę ciała razem z balsamem i jestem bardzo zadowolona. Szybko się wchłania. Dodatkowo jest nawet wydajny... Ja dostałam 2 próbki które przelałam do pojemnika z pipetą i mam już pół roku z częstotliwością używania raz na tydzień.

Super olejek

Olejek pięknie prezentuje się na ciele i ładnie nawilża. Zostawia film na skórze. Bardzo dobrze stosowało mi się go na noc, dawał uczucie nawodnienia skóry. Niestety nieco się kleił, ale nie jest to suchy olejek, więc nie można tego od niego wymagać. Wydajny. Opakowanie wygodne. Ma piękny, nienachalny zapach - bardzo subtelny. Po około 2-3 tygodniach stosowania zauważyłam różnicę - skóra była bardziej odżywiona. A stosowałam go zimą, kiedy bardzo potrzebowałam nawilżenia.

Dobry produkt

Olejek otrzymałam w prezencie. Jak to olejek jest tłusty i leisty. Dobrze nawilża, jednak nie zauważyłam żeby działał ujędrniająco. Na plus zapach oraz wydajnosc.

Uwielbiam ten olejek!

Zużyłam już kilka buteleczek tego olejku i obecnie mam następne w użyciu. Zazwyczaj kupuję na promocji w cenie ok. 15-20 zł. Dla mnie taka cena jest ok, bo jednak regularna, czyli 30 zł jest trochę zbyt wysoka.
Olejek jest zapakowany w kartonowe pudełeczko, w środku mamy zgrabną buteleczkę. Design bardzo przyjemny. Z buteleczki bardzo dobrze nalewa się olejek na dłoń, produkt nie "atakuje".
Zapach jest cudowny! Kocham ten olejek właśnie za zapach; świeży, cytrusowy, jeszcze długo po użyciu moja skóra nim pachnie.
Używam olejku po wieczornym prysznicu. Wcieram niewielką ilość w skórę całego ciała. Olejek dobrze się wchłania, już po chwili nie mam efektu nadmiernego natłuszczenia, jednocześnie czuję w dotyku że moja skóra jest wypielęgnowana i odżywiona.
Wydajność pomimo niewielkich rozmiarów butelki jest bardzo dobra. Przy codziennym użytkowaniu jedno opakowanie wystarcza mi przynajmniej na cztery tygodnie, a smaruję co wieczór całe ciało.
Dla mnie ten olejek jest najlepszą opcją w okresie wiosna-lato-jesień. Jest lekki i dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu. Po użyciu moja skóra jest gładka i miękka w dotyku. Wygląda zdrowo, pięknie się prezentuje. W zimie, kiedy borykam się rok w rok z problemem przesuszonej skóry na ciele, ten olejek jest niewystarczający. Sięgam wtedy po bardziej natłuszczające produkty.
Wg mnie dla osób z różnymi rodzajami problemów skórnych i skóry bardzo suchej ten olejek może okazać się jednak za słaby.
Szczerze mówiąc to nie mam ani blizn na ciele ani rozstępów więc nie mogę stwierdzić czy na tego typu problemy olejek pomaga. U mnie skóra przy regularnym stosowaniu wygląda poprostu ładnie.
W mojej ocenie jest to bardzo dobry produkt. Ma świetny skład. Używałam go kiedy byłam w ciąży, bo jest bezpieczny i naturalny.
Lubię go używać bo pięknie pachnie, dobrze się wchłania i widzę że korzystnie wpływa na stan mojej skóry. Stosuję go już przeszło dwa lata i na pewno kupię jeszcze nie raz, bo u mnie się sprawdza. Polecam.

Bardzo fajnie ujędrnia i wygładza, ale nawilżenie kiepskie...

Otrzymałam 20ml tego olejku w jakimś boxie kosmetycznym, sama bym go pewnie nie kupiła, bo nie przepadam za długim oczekiwaniem na wchłonięcie...

Buteleczka mała, szklana, zakręcana. Posiada coś a'la kropidełko, że olejek nie leci bezpośrednio, tylko się skrapla, jednak nie jest to bardzo wąskie i z łatwością można wydobyć większą ilość.

Zapach jest przyjemny. Takie bardzo słodkie, jakby lekko posłodzone, cytrusy. Ładnie pachnie w trakcie smarowania i chwilę po.

Konsystencja jest rzadka, oleista. Rozsmarowuje się łatwo, dobrze sunie po ciele. W trakcie smarowania ma wyraźne działanie rozgrzewające. W miarę szybko się wchłania bez zostawiania tłustej warstwy.

Na początku używałam go do skórek na paznokciach po wykonaniu manicuru i na całe dłonie. Skórki były przyjemnie nawilżone, jednak nie był to długotrwały efekt. Z dłoniami gorzej, zdecydowanie po wchłonięciu nie były miękkie i delikatne jak oczekiwałam. Po wsmarowaniu i nałożeniu na to kremu do rąk działał cuda, zdecydowanie bardziej przenikał w głąb i podbijał działanie kremu pielęgnacyjnego, zostawiając lepszy efekt niż samodzielnie wsmarowany krem.

Jako, ze mamy tylko 3 miesiące na zużycie produktu, to pod koniec ważności zaczęłam go stosować zgodnie z zaleceniami producenta - na ciało. Wsmarowywałam go w nogi i ręce, czyli partie, które mam bardzo suche i wymagające i mam mieszane uczucia. Producent zapewnia, że olejek jest przeznaczony do skóry suchej, ze względu na swoje działanie nawilżające i niestety z tym się nie zgodzę. Ulga była, ale bardzo krótko i po całkowitym wchłonięciu musiałam się ratować kremami do ciała, gdyż moja skóra dalej była ściągnięta i sucha. Zauważyłam natomiast spełnioną obietnicę w kwestii ujędrnienia, moje uda zdecydowanie są w lepszej kondycji, bardziej ściągnięte i jędrniejsze. Widoczne blizny z dzieciństwa pozostały bez zmian, ale podkreślam, że miałam tylko 20ml produktu, więc nie jestem pewna jak wyglądałaby pełna kuracja.

Olejek na pewno jest wielofunkcyjny, ma wady i zalety. Pozytywnie zdziwiła mnie szybkość wchłaniania i ujędrnienie ciała, niestety z nawilżaniem kiepsko. Bardzo przyjemnie pachnie. Nie wiem czy zdecyduję się na zakup, wolę produkty wielofunkcyjne - dostatecznie nawilżające i ujędrniające jednocześnie.

Bio olejek do ciała

Ten olejek niesamowicie pięknie pachnie, przez co mnie kąpiel z dodatkiem kilku kropel olejku odpręża i relaksuje. Po osuszeniu ciała wmasowuję go w ciało i po kilku dniach zauważyłam wyraźną poprawę wyglądu mojej skóry oraz stała się ona miększa i przyjemniejsza w dotyku. Olejek jest raczej rzadkawy, ale szybko wchłania się w ciało. Mi jednak zimą nie wystarcza jedno nacieranie, więc robię to dwa razy dnia. Wtedy mam idealnie nawilżoną skórę.

Brawo za sklad

Olejek najpierw testowałem z próbek a potem zainwestowałam w produkt. Przemówił do mnie skład kosmetyku. Naprawdę świetny. W składzie INCI wysoko postawione składniki aktywne. Lubię olejki jest to coś co rozpieszcza moja sucha skórę.

Używa produktu od: próbka

Cudo zapach i działanie

Recenzuje probke.
To chyba mój pierwszy produkt tej firmy, chociaż nie wiem czy nie miałam też kiedyś soli, nie pamiętam. Działanie tego olejku jest ujędrniające, mamy go stosować na te partie ciała, które chcemy poprawić. Ja zastosowałam go po kąpieli na całe ciało od stóp do główy. W saszetce było mnóstwo produktu, ogólnie starczylby na kilka razy czy też na dwa, ale na próbce nie będę żałować i poszedł na raz. Powiem tak : zakochałam się.  Olejek jak to olejek jest wodnity, ale nie lepki gdy damy go na ciało. Pięknie się rozsmarował, wchlonal, jednak intensywnie nawilzyl. Do samego rana miałam gładkie ciało. Przyjemny zapach. Nie używam zbyt często olejków, ale ten zdecydowanie zrobił na mnie wrazenie. Ciekawa jestem czy przy dłuższym zastosowaniu byłyby jakiekolwiek efekty.

Wykorzystała: kilka próbek

Super

Olejek dostalam w ktoryms z boxow kosmetycznych, pojemnosc 20 ml starczyla mi na dosyc dlugo, wiec olejek jest wydajny. Ma bardzo ladny zapach, w miare szybko sie wchlania, nie natluszcza skory lecz nawilza ja, nie klei sie.
Dzialanie naprawde super, skora miekka i gladka na dlugi czas.