GLISS, Split Ends Miracle, Express - Repair - Conditioner (Ekspresowa odżywka spajająca do zniszczonych włosów i rozdwojonych końcówek)

Zobacz oferty

Amazon.pl
Średnia ocena: 0.00/5

allegro
Średnia ocena: 0.00/5

douglas.pl
Średnia ocena: 3.18/5

Ekspresowa odżywka Split Ends Miracle z kompleksem jonowym i
olejem z pestek winogron. Natychmiastowo ułatwia rozczesywanie,
odbudowuje uszkodzone włókna włosów i spaja zniszczone końce.

Bardzo dobra odżywka.

Uwielbiam każdą odżywkę z tej serii - po ich użyciu włosy łatwo się rozczesują i nie puszą. Zawsze stosuję na suchych włosach, nie miałam jeszcze okazji wypróbować na mokrych. Przyjemny zapach, przypominający taką czystość. Wątpię, że odżywka jest w stanie coś zaradzić na zniszczone włosy i rozdwojone końcówki, ale nie po to kupuję ten produkt.

Rewelacja!

Faktycznie włosy po spryskaniu wyglądają lepiej,
Nie puszą się, są błyszczące, nie jest to jednak efekt wow,
Końcówki nie wyglądają na tak bardzo zniszczone i suche (ale trzeba użyć nieco więcej),
Cena super,
Łatwość w użyciu,
Ładny zapach,
Nie polecam używać u nasady włosów,
Jedno opakowanie starcza na bardzo długo.

Dziwny zapaszek

Odżywka o płynnej konsystencji. Opakowanie z atomizerem o pudrowo różowym kolorze. Przed użyciem trzeba wstrząsnąć. Zapach odżywki przypomina jakieś tanie perfumy. Mnie osobiście się nie podoba. Odżywka dawała radę z moimi poplątanymi włosami. Nie było problemu żeby je rozczesać. Po wysuszeniu włosy czasami się elektryzowały. Możliwe, że to wina szczotki do włosów. Zapach dosyć długo utrzymuje się na włosach. Kosmyki ładnie się błyszczą i wyglądają zdrowiej. Po zużyciu całego opakowania widzę poprawę na końcówkach. Odżywka wystarcza na długo. Kosmetyk można kupić tanio na promocji.

Nie ma rewelacji

Odżywka bardzo ładnie pachnie i faktycznie ułatwia rozczesywanie, jednak nie zauważyłam innych zalet. Opakowanie jest wygodne, mgiełka rozpryskuje się w bardzo przyjemny sposób (nie wielkimi kroplami), ogólnie jest całkiem wydajna. Nie dostrzegłam odżywienia, regeneracji, nawilżenia włosów, dlatego też moim zdaniem, dla samego zapachu nie warto. Nie żałuję, że przetestowałam, bo nie jest to do końca bubel, ale raczej więcej się nie skuszę.

Fajny produkt na codzień

Używam produktu już od dawna i naprawdę jestem zadowolona. Ma piękny zapach ! Fajnie sprawdza się po umyciu włosów, o wiele łatwiej jest je wtedy rozczesać. Mam kręcone włosy i bardzo mi się plączą. Na codzień jako odświeżenie też bardzo fajnie się sprawdza. Używam najczęściej aby nadać włosom ładny zapach. Od miesięcy jest to mój must have w kosmetyczce. Ubolewam tylko trochę nad opakowaniem. Jest ono duże więc nie zawsze mieści mi się do torebki czy na wyjazd.

Bez spektakularnych efektów

Produkt kupiłam zaciekawiona odżywką do włosów w sprayu.
Pierwsze co, to produkt posiada bardzo przyjemny, ładny zapach, który pozostaje na włosach.
Jest bardzo wydajny. Produkt mieści się w buteleczce z atomizerem, który równomiernie rozprowadza produkt po włosach.
Jednak nie uzyskałam, ani nie zauważyłam spektakularnych rezulatatów.

Bez rewelacji

+ ładny zapach, który uprzyjemnia stosowanie produktu
+ wygodne opakowanie z atomizerem
+ korzystna cena
+ wydajność
+ dostępność w drogeriach
+ latwosc stosowania
+ szybka aplikacja
+nie wymaga splukiwania

- nie odżywia włosów
- brak jakichkolwiek efektów na włosach. Nie poprawia kondycji włosów.
- skład produktu nie jest najlepszy

Zadowolona!

Kupiłam odżywkę gdyż używałam szamponu z tej serii i byłam z niego zadowolona. Lubie odżywki w speryu gliss gdyż są przystępne cenowo oraz spełniają moje oczekiwania.
Nie porównuje tego do selektywnych produktów o takiej formule do włosów gdyż tamte są bezkonkurencyjne. Ale uważam iż na drogeryjna półkę cenowa są warte wypróbowania. Odżywka ma ładny delikatny zapach.
Włosy po aplikacji są lśniące, miękkie oraz nie elektryzują się. Po umyciu łatwo się rozczesują głównie w takim celu korzystam z tego typu odzywek. Nie obciąża włosów. Końcówki tez wyglądają nienagannie.
Nie widzę między nimi zbyt dużej różnicy między tymi odzywkami gliss bo wydaje mi się ze na moich włosach wypadają podobnie. Wydajność w stosunku do ceny adekwatna.
Warta wypróbowania.

Spełnia swoje zadanie

Ekspresowa odżywka gliss kur split ends miracle dostępna była w cenie promocyjnej ok 10zl w hebe.
Jeżeli chodzi o przeznaczenie tej odżywki to jest ona przeznaczona do włosów zniszczonych z rozdwajającymi się końcówkami.
Ja mam włosy średniej długości, suche, puszące się.
Opakowanie tej odżywki to przeźroczysta butelka o pojemności 200ml.pod czarna nakrętka znajduje się rozpylacz który aplikuje produkt. Jest ok działa sprawnie. Szata graficzna w odcieniach jasnego różu muszę przyznać że podoba mi się.
Formuła tej odżywki jest płynna, przezroczysto biała. Należą ja wstrząsnąć przed użyciem. Bardzo ładnie pachnie. Dość długo zapach ten utrzymuje się na włosach.
Odżywka zawiera w składzie kompleks jonowy oraz olejek z winogron wedle producenta.
Ma pomagać nam przy rozczesywanie i tak faktycznie jest. Możemy ją nałożyć na suche lub wilgotne włosy. Należy pamiętać aby nie nałożyć jej zbyt dużo gdyż potrafi obciążyć włosy. Po zastosowaniu włosy są wygładzone błyszczące i końcówki faktycznie scalone. Wydajność jest bardzo dobra produktu praktycznie nie ubyło z opakowaniu a już trochę jej używam. Myślę że warto ją wypróbować gdyż nie kosztuje dużo a spełnia swoje zadanie.

Odżywka do włosów Gliss

Odżywka od razu zadziałała,moje zniszczone i rozdwojone końcówki po kilku aplikacjach od razu się spoiły.Wlosy są błyszczace,delikatne,pięknie pachną.Bardzo dobrze się rozczesuje,i pięknie układają.Polecam jeżeli włosy macie zniszczone odżywka spajającą firmy Gliss przywróci je do normalności.

Lubię odżywki Gliss Kur ze względu na ułatwianie rozczesywania włosów i z tego powodu głównie je kupuję nie wymagających od nich cudów. Ta opcja do włosów zniszczonych z pewnością nie pomaga na rozdwojone końcówki jednak sprawia, że włosy ładnie błyszczą, są lekkie, pachną przyjemnie oraz ekspresowo się rozczesują. Odżywka jest bardzo wydajna, w niskiej cenie, dostępna łatwo, a aplikacja jest banalnie przyjemna, dzięki czemu nie marnujemy czasu. Bez spłukiwania i obciążania co cenię w odżywkach!

Duże rozczarowanie

Odżywka w moim przypadku nie robiła zupełnie nic. Nie ułatwiała rozczesywania, włosy były takie jakie bez niej. Do tej pory używałam wersji w złotym opakowaniu i sprawdzała się bardzo dobrze. Tutaj bardzo się zawiodłam. Daję 2/5, ponieważ jedyna zaleta jest chociaż to, że nie obciążała mi włosów.