KWC LogobyWIZAŻ logo
Odżywki do włosów

Schwarzkopf Gliss Split Ends Miracle, Express - Repair - Conditioner Ekspresowa odżywka spajająca do zniszczonych włosów i rozdwojonych końcówek

4,3 na 565 opinii

Kupi ponownie: 72% osób
    Iwona_C
    5 / 5
    19 września 2020 o 19:13
    Ekspresowa odżywka z delikatna formułą która nie obciąża włosów ale odpowiednio je dyscyplinuje.
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    To już ostan produkt z serii ,Split Ends Miracle który mogłam przetestować dzięki uprzejmości Wizaż , za co pięknie dziękuje, bo produkty bardzo dobrze spisały się na moich włosach. Ekspresowa odżywka spajająca jest świetnym dopełnieniem działania pozostałych produktów. Opakowanie charakterystyczne dla ekspresowych odżywek marki Gliss Kur. Butelka jest prosta , okrągła i zawiera 200 ml produktu. Wykonana jest z transparentnego plastiku w jasnoróżowym kolorze dzięki czemu widać ilość odżywki w opakowaniu. Grafika przejrzysta i czytelna identyczna jak w reszcie produktów z tej linii. Do aplikacji został użyty tutaj atomizer, który uwalnia idealna i bardzo delikatną mgiełkę. Przez cały czas stosowania spisuje się bez zarzutu, nie zapycha się i nie pluje produktem. Dodatkowa ochronę stanowi zatyczka w czarnym kolorze. Konsystencja jest całkowicie wodnista , w butelce widoczne są jej dwie warstwy , które szybko się mieszają po wstrząśnięciu. Zapach jest intensywny i wzmacnia woń zastosowanego szamponu i odżywki czy maski. Jest identyczny jak w pozostałych kosmetykach, słodki i kwiatowy. Skład również bardzo podobny i zawiera dwa kluczowe komponenty czyli keratynę hydrolizowaną i olej z pestek winogron. Oprócz tego emolienty, antystatyki, zapach i konserwanty. Odżywka jest przyjemna i wygodna w stosowaniu dzięki zastosowanemu rozpylaczowi. Sprawdza się stosowana zarówno na wilgotne jak i na suche włosy, dodatkowo nie wymaga spłukiwania. Ułatwia rozczesywanie włosów i ich stylizowanie. Nadaje ładny połysk, sprawia ze staja się miękkie i delikatne. Zapobiega puszeniu i elektryzowaniu, oraz dobrze wygładza włosy i poskramia niesforne kosmki. Zaaplikowana w rozsądnej ilości nie obciąża włosów i pozostawia je pełne lekkości i puszystości. Nie skleja włosów i po jej zastosowaniu nie zbijają się one w strąki. Co do działania scalającego to myślę że ma na ten stan najmniejszy wpływ, choć może się mylę. Kosmetyk jest niezwykle wydajny używam go na włosy prawie dwa tygodnie i mało co ubyło mi z butelki. Z pewnością posłuży mi jeszcze przez wile miesięcy. Działanie produktu mi odpowiada, podoba mi się sposób aplikacji, szybkość stosowania i fakt że nie wymaga spłukiwania. Moje włosy również ładnie i zdrowo się po niej prezentują dlatego też gdy wykończę obecne opakowanie (co pewnie zajmie sporo czasu) sięgnę po kolejną buteleczkę.
    Zalety:
    • bardzo lekka konsystencja
    • przyjemny słodki kwiatowy zapach
    • bezproblemowa aplikacja
    • sprawdza się stosowana zarówno na suche jak i wilgotne włosy
    • nie wymaga spłukiwania
    • ułatwia rozczesywanie i stylizacje
    • wygładza i nabłyszcza włosy
    • poskramia niesforne kosmki
    • nie obciąża włosów
    • spray rozpyla idealna mgiełkę
    • poręczne opakowanie z ładną grafiką
    • ogromna wydajność
    Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl
    49 osób  uznało tę opinię za pomocną
    _inga
    5 / 5
    20 czerwca 2023 o 17:57
    Ekspresowa odżywka spajająca do zniszczonych włosów i rozdwojonych końcówek, GLISS
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Odżywkę Split Ends Miracle kupiłam na jednej z aukcji internetowych. Opakowanie to butelka o pojemności 200 ml zapłaciłam około 18 zł. Odżywka ślicznie pachnie, ekspresowo ułatwia rozczesywanie, jest mega wydajna. Mam cienkie włosy z tendencją do przesuszania często odżywki powodują ich szybsze przetłuszczanie jednak ta odżywka sprawdza się rewelacyjnie, wystarczy jej niewielka ilość, włosy są nawilżone. wygładzone, dobrze się układają. Podsumowując odżywka jest bardzo skuteczna przy pielęgnacji cienkich włosów spisuje się świetnie na pewno zostanie ze mną na dłużej, do tej pory moim faworytem w śród odżywek GLISS była odżywka Ultimate Repair jednak teraz zdecydowanie odżywka Split Ends Miracle zajęła pierwsze miejsce wśród ekspresowych odżywek bez spłukiwania których używałam. Serdecznie polecam !
    Zalety:
    • zapach
    • nawilża, wygładza, regeneruje
    • nie obciąża cienkich włosów
    • ułatwia rozczesywania
    • przywraca włosom ładny zdrowy połysk
    • wydajność
    • opakowanie
    Wady:
    • moim zdaniem brak
    W marketplace Allegro, Amazon
    42 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 20 września 2020 o 13:42
    Ekspresowa odżywka to mój faworyt
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Odżywkę otrzymałam w ramach testowania jako recenzentka Wizaz.pl i powiem szczerze, że dzięki tej odżywce Schwarzkopf Split Ends Miracle moje włosy są jak nowe. Odżywka jest w sprayu , więc wystarczy spryskać włosy i w połączeniu z wcześniej użytym szamponem Schwarzkopf z tej samej serii oraz odżywką oraz maską jest prawdziwym ratunkiem dla zniszczonych rozdwajających się włosów. Z całą pewnością będę zawsze chętnie kupować tą odżywkę oraz pozostałe kosmetyki do włosów z tej samej serii co odżywka.
    Zalety:
    • wygodny spray
    • piękny zapach
    • dosłownie odbudował zniszczone końcówki
    • wydajna odżywka
    • bardzo ładne opakowanie
    Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl
    39 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 1 września 2024 o 13:29
    Błyskawiczna odżywka
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Bardzo przyjemna ekspresowa odżywka. Lubię ją stosować, bo ma ładny zapach. Do tego nie przetłuszcza włosów. Delikatnie je dociąża i wygładza, ale włosy nie są obciążone. Łatwiej się rozczesują. Ponadto odżywka chroni przed wysoką temperaturą. Zazwyczaj stosuję ją na umyte jeszcze wilgotne włosy przed suszeniem suszarką, a czasami na suche włosy jeśli mam gdzieś puch. Wygładzenie jest natychmiastowe. Polecam!
    Inna drogeria
    11 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 18 marca 2024 o 9:08
    Lubię tą serię
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Lubię chyba całą serię z tych odżywek bezproblemowo mogę rozczesac po niej włosy a że mam włosy które się plączą to miewam z tym problem odżywka w sprayu zamknięta w plastikowej butelce z wygodnym dozownikiem który psika idealną ilością i nigdy się nie zacina i nie psuje ma piękny zapach słodki i kwiatowy utrzymuje się na włosach dość długo można używać na mokro i na sucho obie możliwość mi odpowiadają jest bez spłukiwania odżywka do zniszczonych włosów i rozdwojonych końcówek w tym zadaniu jest dość słaba jednak włosy po niej są miekie błyszczące i się nie elektryzuja jestem na tak szata graficzna bardzo ładna
    Drogeria Rossmann
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną