GLISS, Split Ends Miracle, Express - Repair - Conditioner (Ekspresowa odżywka spajająca do zniszczonych włosów i rozdwojonych końcówek)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 0.00/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA

Ekspresowa odżywka Split Ends Miracle z kompleksem jonowym i
olejem z pestek winogron. Natychmiastowo ułatwia rozczesywanie,
odbudowuje uszkodzone włókna włosów i spaja zniszczone końce.

do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące, wzmacniające, nawilżające
w sprayu
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Opakowanie: 5

Niwelacja puszenia i nabłyszczenie matowych włosów

Prosta butelka z przezroczystego plastiku zabarwionego na pastelowy róż o perłowym połysku, zakończona czarną osłonką.
Spryskiwacz działał sprawnie do samego końca, wyzwalał płyn rozbity na gęstą mgiełkę.
Płyn o mlecznym odcieniu z bardzo miałkimi drobinkami, przypomina mleko z mieniącym się delikatnym pyłem widocznym jedynie w mocnym oświetleniu.
Zapach słodkich perfum, przyjemny, nie dusi i nie drażni; pozostaje na włosach wytracając moc do kolejnego mycia, jednak nie należy do moich faworytów, bo przytłacza większość perfum, nie pozwala im się przebić i rozwinąć.
Moje włosy należą do długich, sięgają talii rozczesane na mokro, po wysuszeniu kończą się kilka centymetrów za linią łopatek; kręcone w typach 2c, 3a, 3b, 3c i 4a, naturalnie brązowe, w czasie mocnego nasłonecznienia przyjmują ciepłe odcienie, oscylujące w okolicach miedzi; końcówki mają wspomnienia rozjaśniania, zazwyczaj są przesuszone i matowe. Na całej długości lubią się plątać i kołtunić gdy zabraknie im nawilżenia i dociążenia lub wilgoć na świeżym powietrzu jest zbyt duża. Staram się zapanować nad grzywą regularnym olejowaniem i stosowaniem dociążających oraz regenerujących kosmetyków.
Odżywka rozpylona na odciśniętych świeżo umytych włosach ułatwiała rozczesywanie ich, po wysuszeniu nabłyszczała je i niwelowała puszenie, były miękkie, delikatne, wręcz śliskie a końcówki nie wyglądały jak stara, wysłużona miotła - ładnie formowały się w loki, nie rozwlekały się i nie odgniotały się noszone w kucyku czy też luźnym koczku. Wyglądały na nawilżone, dociążone i mocno nabłyszczone.
Co do właściwości scalających rozdwojone końcówki to ... serio - ktoś się na to nabiera? Jedynym ratunkiem dla takich uszkodzeń jest jedynie podcięcie, żeby nie pogłębiać zniszczeń.
Opakowanie wystarczyło mi na 9 tygodni pielęgnacji przy dwóch myciach w tygodniu i czasami reanimacji loków dwa dni po myciu.

• Zapach: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 1

Zmieńcie atomizer!

Testuję po kolei odzywki Gliss w sprayu.
Ta jest druga (wcześniej miałam czerwoną). Nie wiem czy to tylko moja sztuka, ale atomizer to dramat - nie rozpyla mgiełki a psika strumieniem.
Sama mgiełka poprawna, choć obiecywanego efektu 'sklejonych' końcówek nie otrzymałam. Nie żebym się nastawiała - na cuda nie liczę.
Mogłaby trochę lepiej wspomagać rozczesywanie (głownie po to używam).
Mam rozjaśniane wysokopory.
Zapach ok.
Obecnie testuję czarno-złotą i ma większy potencjał :D

wygładza

mam wymagające, kręcono-falowane i suche włosy które mają tendencję do puszenia się. stosuję tą odżywkę na wilgotnych włosach, następnie je suszę. na suche również można stosować, często tak robię. są wygładzone i odpowiednio dociążone, nie puszą się. aby ten efekt osiągnąć potrzebuję jednak nałożyć więcej produktu niż osoba która miałaby proste włosy, ale po prostu mam takie wymagające loki i dlatego potrzebują grubszej warstwy tej odżywki (która ma wodnistą konsystencję więc lżejszą konsystencję niż krem) bo inaczej nie są wystarczająco dociążone. jak stosuję na sucho to nie potrzebuję aż tak dużo produktu. jak za 10 zł efekt jest super! zapach również spoko i mocno się trzyma na włosach, nie ulatnia.

Kupiony w: W hipermarkecie

• Opakowanie: 5

klasyk dla splątanych włosów

Można ją porównać do wszystkich innych odżywek błyskawicznych Gliss Kur - spełnia swoje główne zadanie, czyli ułatwia rozczesywanie. Dodatkowo delikatnie nabłyszcza włosy i jest bardzo wydajna. Ma dość intensywny "fryzjerski" zapach. Nie zauważyłam natomiast właściwości typowo pielęgnacyjnych - nie poprawiła kondycji moich włosów.

Kupiony w: W serwisie aukcyjnym

• Opakowanie: 5

Ekspresowa odżywka spajająca do zniszczonych włosów i rozdwojonych końcówek, GLISS

Odżywkę Split Ends Miracle kupiłam na jednej z aukcji internetowych.
Opakowanie to butelka o pojemności 200 ml zapłaciłam około 18 zł.
Odżywka ślicznie pachnie, ekspresowo ułatwia rozczesywanie, jest mega wydajna.
Mam cienkie włosy z tendencją do przesuszania często odżywki powodują ich szybsze przetłuszczanie jednak ta odżywka sprawdza się rewelacyjnie, wystarczy jej niewielka ilość, włosy są nawilżone. wygładzone, dobrze się układają.
Podsumowując odżywka jest bardzo skuteczna przy pielęgnacji cienkich włosów spisuje się świetnie na pewno zostanie ze mną na dłużej, do tej pory moim faworytem w śród odżywek GLISS była odżywka Ultimate Repair jednak teraz zdecydowanie odżywka Split Ends Miracle zajęła pierwsze miejsce wśród ekspresowych odżywek bez spłukiwania których używałam.
Serdecznie polecam !

Wizażanki najczęściej polecają:

najlepsza odżywka!

Ta odżywka to najlepsze co mogło spotkać moje włosy. Świetnie na nie działa... dodaje im blasku, dzięki niej moje włosy są piękne, gładkie i odżywione a co najważniejsze - brak rozdwojonych końcówek.

Odżywka nie obciąża włosów, jest delikatna jak mgiełka... dzięki niej w końcu odzyskałam piękno swoich włosów. Uwielbiam ją i szczerze polecam każdemu, nawet panom. :)

Kupiony w: Inna drogeria

• Zapach: 1
  • Opakowanie: 4

Nie kupię ponownie

Odżywkę stosuje na długie włosy. Nie pomaga w rozplątaniu końcówek, powoduje sztywne włosy, bardzo nieładny zapach utrzymujący się do kolejnego mycia, jakby chemiczny. Używam bo pełni funkcję termoochrony. Nie kupie ponownie tej odżywki

pół na pół

Wypsikałam bardzo dużo butelek, ale głównie ze względu na to, że bardzo łatwo się po nich rozczesuje włosy. I zapach jest bardzo ładny. Czy jest jakiś efekt poprawy rozdwojonych końcówek? Nie do końca..

Kupiony w: Nie podano

• Zgodność z opisem producenta: 4

Tak sobie....typowy średniaczek

Uwielbiam wszelkie odżywki w sprayu bo jest w nich to czego szukam-łatwość użycia i szybkość.
Nie lubię produktów zmywalnych więc odżywki w sprayu to dla mnie wybawienie.

Mam farbowane blond włosy które mają ogromną tendencję do wykruszania-nie mogę ich zapuścić do długości poniżej łopatek.
Po miesiącu używania Gliss (w sumie 2 butelki-psikałam "ostro") magicznych rezultatów brak-włosy nadal są łamliwe.

Spray sprawdza się za to doskonale przy rozczesywaniu-tutaj 10/10.Wlosy są gladkie i delikatne,nie plączą się.Zapach jest piękny -niestety ulotny.Po chwili nic już nie czuć.
Czy ponownie go kupię?Pewnie tak.
Odpowiada mi cenowo/zapachowo no i faktycznie wygładza i dyscyplinuje moje suche włosy.
Nie jest to jednak efekt WOW i nie zachwyca.
Typowy średniak ale lubie.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Re-We-La-Cja !

Bardzo lubię te odzywki bo stanowią dla mnie świetne wykończenie pielęgnacji włosów. Jedne sprawdzają mi się lepiej, inne gorzej ale gdybym miała wybrać najlepszą to byłaby nią właśnie ta. Jak moje włosy na nią zareagowały to jest sztos - są średnio porowate w kierunku niskoporów. W składzie produktu znajdziemy kompleks jonowy i olej z pestek z winogron. Spray ma ładny, delikatny, kwiatowy zapach. Opakowanie to wygodna butelka z atomizerem rozpylającym delikatną mgiełkę.

To produkt dwufazowy, przed użyciem należy go wstrząsnąć. Używałam go na wilgotne włosy po każdym myciu. Za co go pokochałam? Za to, że pielęgnuje ale nie obciąża, a czasem na prawdę sobie nie żałuje przy aplikacji. Moje włosy mają tendencje do obciążania i często produkty bez spłukiwania sprawiają, że wyglądają koszmarnie, tutaj nie muszą się o to martwić. Włosy są po niej śliczne - błyszczące, sypkie i delikatne. Polecam z całym przekonaniem - szczególnie dla średnio i niskoporów. Wrócę do niej na pewno nie raz.

Jestem pozytywnie zaskoczona

Dość długo szukałam jakiejś dobrej odżywki w spreyu bez splukiwania która będzie poprawiała kondycję moich włosów i scali chodz odrobinę końcówki.
Odżywkę kupiłam w drogerii Rossman akurat była na nią promocja więc się nie zawahałam i postanowiłam wypróbować.
Stosuje ją od kilku miesięcy i mogę śmiało stwierdzić że jest dobra i naprawdę działa.
Odżywka zapakowana jest w plastikową walcowate opakowanie z nakładanym korkiem który, niestety gdzieś zgubiłam i tak za każdym razem ;).
Butelka jest przezroczysta .
Etykietą butelki czytelna lecz w obcym języku.
Koroly świetnie współgrają z całością.
Korek czarny.
Atomizer do rozpylania również czarny .
Atomizer nie zapycha się i bardzo dobrze rozpylania odżywkę.
Odżywka ma piękny delikatny zapach taki jak u fryzjera .
Kolor odżywki różowy ale po wstrzasnieciu pojawia się w butelce taka jak by piana ale widocznie tak musi być.
Odżywkę stosuje w taki sposób:
Najpierw myje porządnie skórę głowy i włosy.
Potem nakładam albo tradycyjną odżywkę a co 2 dzień maskę fo włosów.
Potem wszytko spłukuje.
Zawijam włosy w ręcznik aby usunąć z nich wilgoć.
Po ściągnięciu ręcznika rozpylam odżywkę po całych włosach to powoduje że spowodnie mogę je rozczesać.
Następnie włosy rozczesuje i susze suszarka z ziemnym powietrzem .
Odżywka ułatwia rozczesywanie, nadaje włosą blask,scala rozdwojenie końcówki, dodaje miękkości.
Odżywka nie powoduje również swędzenia.
Nie powoduje łupieżu.
Nie powoduje alergi skórnych.

Dodam że odżywka ma w 90 % naturalne składniki więc to wielki plus dla firmy.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

• Zgodność z opisem producenta: 2

Dobra, ale cudów nie ma

Na wstępie chciałabym zaznaczyć, że jestem bardzo poirytowana kwestią nazewnictwa na opakowaniu i obietnicą spajania rozdwojonych końcówek. Na uszkodzenia mechaniczne pomoże tylko cięcie i tego nie jesteśmy w stanie ominąć, a szkoda!

Odżywka w sprayu bez spłukiwania dobrze spełniała swoją rolę - pomagała podczas rozczesywania włosów, sprawiała że są śliskie i gładkie w dotyku nie powodując puszenia. Dodatkowo, baaardzo ładnie pachniała. Fajna, jak bliźniacze produkty z innych serii producenta. Używam, będę testować dalej i niewykluczone że jeszcze kiedyś wpadnie do mojego koszyka.