Dove, Original, Antyperspirant pielęgnujący w kulce

Dove, Original, Antyperspirant pielęgnujący w kulce

Dove Original to antyperspirant w kulce dla kobiet, które lubią klasyczne zapachy. Zapewnia on ochronę przed poceniem i nieprzyjemnym zapachem, a jednocześnie delikatnie pielęgnuje skórę i wzmacnia jej barierę lipidową.

ochronne
antyperspiranty
w kulce

Klasyka gatunku

Przepiękny zapach, dobrze znany jeśli chodzi o zapach. I chyba na tym koniec - nie zapewnił zbyt dobrej ochrony przed nieprzyjemnym zapachem potu, ani na treningu, ani w sytuacjach stresowych. Odbijał się na ubraniach, gdy dobrze nie wsiąknął w skórę.

Antyperspirant nie skradł mojego serca

Od antyperspirantów w kulce wymagam wiele przede wszystkim muszą dbać o skórę pod pachami , nie działać alergicznie , przyjemnie pachnie ,zachowywać świeżość na długo oraz ratować podczas stresujących sytuacji. Przyjemnego zapachu oraz pielęgnacji marce Dove nie da się odmówić jednak produkt nie radzi sobie w sytuacjach stresowych z zatrzymaniem nieświeżego zapachu, jest krótkotrwały. Nada się do pielęgnacji codzinnej

Oryginalna Gołębica w kulce

Tak jak mogę odpuścić sobie wiele kosmetyków, tak antyperspiranty są absolutnie niezbędne! Obok mydła i kremu do rąk jest to po prostu podstawowy produkt pielęgnacyjny, bez którego nie wyobrażam sobie wyjść z domu. Wiele kobiet, dziewczyn przyznaje się do tego, że nie używa antyperspirantów ani dezodorantów. Dla mnie to absolutnie niezrozumiałe. Argument o tym, że myją się dwa razy dziennie zupełnie do mnie nie przemawia, bo żeby nie wiem, jak porządnie człowiek się domył i jak często brał prysznic, to zawsze się spoci. Zawsze! Nie ma innej możliwości. Użycie nawet subtelnego dezodorantu, który nie chroni przed potem (jak to dezodorant) sprawia, że człowiek pachnie inaczej, lepiej - nawet gdy się spoci. Jest to po prostu konieczne, jeśli nie chcemy od siebie odstraszać towarzystwa.

Antyperspirant Dove to klasyka, która skutecznie chroni przed potem i nie podrażnia wrażliwej skóry pod pachami. Ma kremową, delikatną konsystencję. Ten egzemplarz nadaje się do użytku zaraz po depilacji i nie sprawi kłopotów. Zapach bardzo przyjemny - łagodny i naturalny. Nie podoba mi się zawartość soli aluminium w składzie, dlatego nie jestem skora, by go używać i sięgam po niego jedynie w momencie, gdy nie mam innej alternatywy w myśl zasady o wyborze "mniejszego zła". Kulka zacina się notorycznie, co mnie doprawdy irytuje. Muszę tracić cenny czas na rozjeżdżanie produktu. Antyperspirant potrafi pozostawić ślady na ciemnych ubraniach, ale nie jest to zasada, a pozostałości znikają po pierwszym lepszym praniu.

Skutecznie chroni przed nieprzyjemnym zapachem

Antyperspirant w kulce Dove Original dobrze rozprowadza się na skórze pod pachami i szybko wchłania. Nie pozostawia wyczuwalnej warstwy na skórze. Jest komfortowy. Skuteczny w ochronie przed nieprzyjemnym zapachem. Ma delikatny zapach. Aplikacja przy pomocy kulki jest wygodna.

klasyk

jest to dla mnie klasyk z antyperspirantow oraz z produktow Dove. lubie te marke, generalnie dzialanie i ten mleczny specyficzny zapach. robi to co powinien - niweluje zapach, ochranicza wydzielanie potu, daje poczucie czystkosci. i swiezosci. czy nawilza skore pod pachami to bym dyskutowala, ale generlanie robi to co powinien!

śmierdzi xd

Testuję go przy 34st w cieniu. Pocę się mniej niż przy innych antyperspirantach, nie śmierdzę, ale ten kosmetyk ma po prostu bardzo intensywny zapach mydła w kostce, na co paradoksalnie nie byłam gotowa.
Nie mniej jednak działa świetnie.
Aktualizuję moja opinię jesienią: przez zapachem potu to on nie chroni. Faktycznie pachy bardziej suche niż zwykle, ale pod koniec dnia w biurze (praca przez 8h, prysznic zawsze rano przed pracą) czuję, że muszę się umyć i zmienić bluzkę.

jeden z moich ulubionych

Antyperspirant dobrze leży w dłoni, zajmuje mało miejsca- czy to w torebce, czy na półce w łazience.
Kulka posiada świeży, przyjemny, w moim odczuciu lekko mydlany zapach. Nie zasycha, nie kei się też pod pachami, nie pozostawia uczucia lepkości.
Niektóre antyperspiranty uczulają mnie i podrażniają, wywołują wysypkę , a czasem nawet ból piersi (badania wykluczyły dolegliwości zdrowotnie). W przypadku produktu Dove nic takiego na szczęście się nie dzieje. Kosmetyk jest delikatny dla skóry, dla ciała.
Jednocześnie produkt jest skuteczny w działaniu, robi to, co ma robić. Skutecznie chroni przed potem i zapewnia uczucie świeżości przez wiele godzin.

delikatny, a zarazem skuteczny

Zacznę od opakowania: wygodne w użyciu. Kuleczka łatwo i szybko rozprowadza pod pachą odpowiednią ilość anty. Kuka nie zacina się i nie zasycha!

Piękny, delikatny mydlany zapach, który pod pachą czuć bardzo długo po nałożeniu.
Antyperspirant spełnia swoje zadanie:
-chroni przed poceniem się na długo (bite 8 h wytrzymywał przy ciągłej pracy i gorącu, i powrocie do domu w letnim autobusie)
-pielęgnuje skórę pod pachami
-jest delikatny, nie uczula, nie podrażnia nawet prosto po depilacji
-wydaje mi się, że nawilża skórę pod pachami i powoduje, że jest jeszcze bardziej gładka

Dodatkowo bardzo szybko się wchłania i nie brudzi ubrań:) Jest delikatny i kremowy- jak dla mnie idealny!

Zadowalający antyperspirant.

Chciałabym podzielić się z Wami moją opinią na temat antyperspirantu w kulce Dove Original. Muszę Wam powiedzieć, że jestem zadowolona.

Jednym z głównych powodów z których podoba mi się ten antyperspirant, jest jego skład. W 1/4 składa się z kremu nawilżającego, co oznacza, że nie tylko chroni mnie przed potem, ale także pomaga w codziennej pielęgnacji mojej skóry. To idealne rozwiązanie dla mnie, ponieważ często miałam problemy z antyperspirantami, które wysuszały moją skórę.
Ale ten produkt Dove jest inny, nie tylko zapewnia mi ochronę, ale także nawilża moją skórę, dzięki czemu czuję się świeża i komfortowa przez cały dzień.

Co więcej, antyperspirant Dove Original jest wzbogacony o witaminy E i F, które dodatkowo pielęgnują moją skórę.

Co do skuteczności, mogę śmiało powiedzieć, że antyperspirant Dove Original spełnia swoje obietnice. Zapewnia mi ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem - choć nie do końca przez 48h. Myślę, że przez kilka godzin jak najbardziej zapewnia ochronę, jednak z biegiem czasu traci swoje właściwości.

Dodatkowym atutem tego antyperspirantu jest fakt, że nie zawiera alkoholu. Dla mnie to ważne, ponieważ produkty z alkoholem często podrażniają moją skórę. Ale Dove Original jest delikatny i przyjazny dla mojej skóry, co bardzo sobie cenię.

Minusem jest to, że potrafi zostawić białe ślady na ciemnych ubraniach, więc z tym trzeba trochę uważać.

Cena produktu również jest przyzwoita. Jeśli chodzi o opakowanie jest minimalistyczne, dość zgrabne i spełnia swoje zadanie, kulka nie zacina się, podaje produkt w odpowiednich ilościach.

Love for Dove ❤️

Testowałam sporo antyperspirantów, ale dove bije je na głowę. Inne może i owszem chroniły przed brzydkim zapachem, zwłaszcza przy intensywnym wysiłku fizycznym, ale.. dove oferuje coś więcej. Pięknie pachnie i naprawdę nawilża skórę. Zwykle po depilacji gdy nakładałam inny antyperspirant to czułam pieczenie, skóra była czerwona i często też tworzyły się krosty. Z dove tego problemu nie mam. Nie ma mowy o żadnym pieczeniu, a skóra jest cudownie nawilżona i gładka. Mój absolutny KWC.

Zbyt podrażniający

Jestem przyzwyczajona do dezodorantów bez aluminium, jednak kupiłam jeden - posiadający ten składnik - na specjalne, rzadkie okazje, podczas których potrzebowałabym silniejszej, pewniejszej ochrony bez konieczności reaplikacji. Jeśli o to chodzi, to dezodorant z Dove dobrze sobie radzi i chroni przed nieprzyjemnymi zapachami przez długi czas. Ma też przyjemny, klasyczny zapach. Nie przypadł mi jednak do gustu, ponieważ powodował u mnie silne podrażnienie i swędzenie pod pachami - niestety, moja skóra chyba za bardzo przyzwyczaiła się do bardziej naturalnych produktów :). Dodatkowo w pewnym momencie, bez żadnej przyczyny (trzymałam dezodorant w mieszkaniu, nie brałam go ze sobą nigdzie np. do pracy czy w podróż) całkowicie mi się wylał, od tak, do zakrętki - jakby któregoś dnia kulka stwierdziła, że się poluzuje czy coś takiego.

Bardzo dobry antyperspirant

Zazwyczaj używałam antyperspirantów w sprayu, natomiast od pewnego czasu zaczęły mnie dusić w gardle po użyciu, więc stwierdziłam, że spróbuję czegoś w kulce. Wybrałam ten antyperspirant i od razu był to strzał w 10. Jest bardzo delikatny dla skóry i przepięknie pachnie - typowo dla produktów marki dove. Kupiłam już kolejne opakowanie.