AA, Aloes, Łagodząco - nawilżający płyn micelarny

Multinawilżający program naturalnej pielęgnacji skóry wymagającej ukojenia, regeneracji i długotrwałego nawodnienia. Natychmiastowy ratunek dla skóry przesuszonej, swędzącej, uszkodzonej, dzięki zawartości 100% aloe vera extract. Pozwól skórze cieszyć się skutecznym oczyszczeniem i wspaniałym uczuciem odświeżenia. Pozbądź się zanieczyszczeń oraz pozostałości makijażu i korzystaj z dobrodziejstwa odżywczych składników. Dzięki aloesowi, który stanowi wybawienie dla podrażnionej, zaczerwienionej, wrażliwej czy skłonnej do alergii skóry oraz pielęgnującym: biotynie, cynku i kofeinie, Twoja cera zyska: • doskonałe oczyszczenie i błyskawiczne odświeżenie, • przyjemną gładkość i aksamitną miękkość, • komfort idealnego nawilżenia, • złagodzenie podrażnień. Efekt: wygładzona, miękka i dobrze nawilżona cera. Testowany dermatologicznie z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry. Nie zawiera barwników. Nie zawiera kompozycji zapachowej. pH neutralne dla dla okolic oczu. W pełni wegańska receptura. Nietestowane na zwierzętach.

Używa produktu od: próbka

Mniej niż przeciętny

Ten płyn jest w mojej ocenie conajmniej słaby. Na początku muszę zaznaczyć, że moja cera jest raczej normalna, mało skłonna do podrażnień, a w przypadku tego płynu oczy i skóra wokol oczu piekła przy każdym użyciu. Także w moim odczuciu dla cery wrażliwej się nie nadaje. Jeżeli chodzi o skuteczność zmywania makijażu oczu to również płyn się nie popisał. Niestety zmywanie tuszu idzie bardzo opornie, nawet najzwyklejszego, który łatwo schodzi nawet woda przez co też nie jest wydajny bo trzeba go użyć naprawdę sporo dla zadowalającego efektu. Ogólnie nie polecam

Pozytywne zaskoczenie

Idealnie sprawdza się w przypadku skóry suchej i nadwrażliwej. Produkt dobrze nawilża, daje ukojenie i przygotowuje skórę do dalszych zabiegów. Kosmetyk wydajny, opakowanie poręczne.

Idealny dla skóry wrażliwej

Płyn kupiłam razem w kremem do twarzy na zakupach w jednym z dyskontów. Używam głównie wieczorami w trakcie demakijażu. Radzi sobie nawet z wodoodpornymi produktami, nie podrażnia oczu. Skóra po demakijażu nie staje się sucha i ściągnięta. Łagodzi podrażnienia. Ma przyjemny zapach.

Skuteczny, widać efekty

Kosmetyk godny polecenia. Używam go przy demakijażu twarzy. Jest delikatny dla oczu które mam nadmierne wrażliwe i nie tolerują wszystkiego. Kosmetyk ten jest bardzo wydajny i wystarcza na długo.

Delikatny i skuteczny płyn micelarny

Posiadam skórę delikatna, wrażliwa, często podatną na przesuszenia. Płyn micelarny jest wyjątkowo łagodny i świetnie koi moją skórę a przy tym skutecznie ją oczyszcza.

Aloesowe oczyszczanie

Generalnie jestem wielka fanką żeli do twarzy. Jednak dałam się namówić na przetestowanie płynu i jestem bardzo zadowolona. Dokładnie zmywa makijaż, skóra pi nim się nie klei i radzi sobie z tuszem do rzęs. Nosiłam to sobie w małym aplikatorze do pracy aby szybko odświeżyć makijaż. W 100 procentach zdawał swój egzamin. Kiedy pierwszy raz używałam kiedyś płynu micelarnego skóra się kleiła dlatego miałam pewne obawy. Tym bardziej że kosmetyki naturalne sa trochę inne. Tu okazało się że skuteczność, skład i działanie jest na duże piątke z plusem A do tego cena na każdą kieszen

Bardzo miłe odkrycie:)

Płyn micelarny spełnia moje oczekiwanie, bez problemu zmywa makijaż i nie szczypie w oczy. Skóra twarzy jest oczyszczona, odświeżona i nawilżona dzięki czemu przyjemnie miękka i gładka. Płyn AA, Aloes jest bardzo wydajny, delikatnie i bardzo przyjemnie pachnie, jest idealny do skóry wrażliwej i przesuszonej. Dodatkowy plus za bardzo wygodne opakowanie. Produkt spełnił moje oczekiwania - serdecznie polecam.

Bardzo dobry produkt

Płyn spełnia swoje zadanie - zmywa dokładnie makijaż (co prawda nie radzi sobie z produktami wodoodpornymi), nawilża buzię i nie generuje wyprysków.

Posiada fajny, delikatny zapach, a do tego nie zapycha.

Płyn jest cudowny, delikatnie zmywa makijaż

Płyn spełnił moje oczekiwania, delikatne zmywa makijaż bez podrażnień.Nie szczypie w oczy, ma delikatny zapach. Jest ekonomiczny, ma fajne opakowanie i ukochany aloes. Polecam!

AA, Aloes, Łagodząco - nawilżający płyn micelarny

Łagodząco-nawilżający płyn micelarny AA Aloes skutecznie i delikatnie oczyszcza skórę. Kosmetyki AA Aloes są odpowiednie dla cery wrażliwej. AA Aloes wygładza skórę. Polecam produkt.

Fajny płyn

Po pierwsze płyn nie szczypał mnie w oczy i domywał mascare. Ja osobiście wole olejki do demakijażu, ale po ten płyn w przyszłości bym sięgnęła.

Po jego użyciu nie ma wrażenia suchej skory, nie podrażnia, nie powoduje zaczerwienionych policzków, które mam wrażliwe

Delikatny, acz skuteczny :)

Na pierwszy raut oka bardzo przyjemna szata graficzna, butelka prosta i bardzo poręczna. Zapach neutralny, taki „roślinny”. :) A teraz działanie, bo to najważniejsze. Płyn jest bardzo delikatny, nie powoduje podrażnień ani zaczerwienień, a przy tym doskonale radzi sobie z usuwaniem makijażu. Z tuszem tez sobie radzi rewelacyjnie, nie powoduje szczypania oczu. Polecam :)