Natura Siberica, Oblepikha C-berrica Professional, Vitamin C Cleansig Face Foaming Gel (Oczyszczający żel do twarzy z kwasami i witaminą C)

Wegański, oczyszczający żel do twarzy doskonale oczyszcza i wygładza skórę, zapewniając jej długotrwałe uczucie świeżości. Zawiera witaminę C w postaci aktywnej formy (SAP), która wzmacnia procesy obronne skóry i ujednolica jej koloryt oraz organiczny olejek z rokitnika ałtajskiego, który nawilża i odżywia skórę oraz stymuluje syntezę kolagenu. Kwasy AHA wyrównują strukturę skóry, odświeżają ją i rozświetlają. Produkt posiada certyfikat Vegan.

oczyszczanie twarzy
normalna, sucha
odświeżające, nawilżające, oczyszczające
z pompką

Jest bardzo fajny, ale ja chyba coś robię źle

Cenię sobie mocno działanie witaminy C w mojej rutynie pielęgnacyjnej.
Mam skórę normalną, 30+.

Postanowiłam wypróbować ten żel. Jest to produkt z zawartością witaminy C i kwasów.
Bardzo delikatnie się pieni, pachnie cytrysowo, ma pomarańczowo- przezroczystą formułę.
Dozuje się go pompką. Oczyszcza subtelnie, więc używam go rano.

Niestety, chyba coś robię źle, ponieważ po nałożeniu następnych kroków pielegnacji, stare, sprawdzone produkty wywołują u mnie efekt raka, jestem cała czerwona i piecze mnie skóra.

Z tego powodu, Prawdopodobnie już go nie kupię, aczkolwiek doceniam ten produkt, może komuś innemu spasuje mocniej.

Całkiem ok

Nie wywarł na mnie ten produkt efektu wow, ale jest całkiem dobry. Kupiłam przede wszystkim na zawartości kwasów, witaminy C i opakowanie z pompką. Produkt nie podrażnia, ale przy dłuższym stosowaniu zauważyłam, że wysusza twarz. Dobrze się pieni, oczyszcza i jest wydajny.

Skuteczne działanie ale parę wad też się znajdzie

Marka Natura Siberica jest mi dobrze znana,testowałam parę ich produktów przez pewien okres i sporo sprawdziło się w pielęgnacji,żel dawno zużyty także czas napisać recenzję.

Moja cera:mieszana,dojrzała,rozszerzone pory,nierówny koloryt,powracające przebarwienia różnego pochodzenia jak posłoneczne,pozapalne,hormonalne,starcze i genetyczne ;),do tego wysoka tendencja do zapychania i wysypu niedoskonałości,często odwodniona oraz skłonna do nawracających przesuszeń.

Opakowanie żelu to wygodna,plastikowa z widocznym zużyciem butelka z pompką dozującą o pojemności 175 ml,żel ma dziwny specyficzny zapach a to ze względu na rokitnik,ma gęstą konsystencję, nie przelewa się między palcami, bardzo dobrze się pieni, oczyszcza cerę po micelu,pory są dogłębnie oczyszczone,skóra jest matowa,świeża i aż skrzypiąca co niestety może powodować też przy częstym stosowaniu,przesuszenie i ściągnięcie.
Ciekawe połączenie kwasów z witaminą c,nie żałuję że został przetestowany ale zapach nie umila codziennej pielęgnacji,także na jednym opakowaniu nasze spotkanie się skończyło.

Bardzo fajny żel do twarzy

Żel ma pojemność 145 ml i jest wydajny. Jedna pompka wystarczy na umycie twarzy.
Według mnie na śliczną etykietę.

Zapach trudny do określenia. Trochę słodkawy, czuć cos ziołowego pewnie to rokitnik. Zapach jest delikatny i jest ok. Konsystencja żelowa w kolorze pomarańczowym fajnie się rozsmarowuje.

Kosmetyk ładnie oczyszcza, odświeża, lekko się pieni, nie przesusza skóry. Nie mam po nim żadnych niedoskonałości. Uspokaja moja wrażliwą cerę, na policzkach. Używałam go przez kilka miesięcy.
Po dłuższym czasie lekko wyrównuje koloryt skóry.

Moim zdaniem najlepiej sprawdzi się przy cerze normalnej i tłustej. Bo jest to produkt dobrze oczyszczający.

Ja oceniam go pozytywnie. W końcu Oblepikha to naturalna, wegańska i certyfikowana linia kosmetyków, a ja takie bardzo doceniam.

taki sobie

Tym razem zdecydowałam się na Natura Siberica, o której już wcześniej słyszałam wiele dobrego. Przypodobał mi si skład produktu oraz jak zwykle jego wygląd.

Na początku zachwyciło mnie totalnie proste zabezpieczenie przez przypadkowym wylaniem produktu. Jednak jest mały mankament tego - Łatwo tą zatyczkę zgubić i to jest trochę nie potrzebny plastik.

Kosmetyk sam w sobie jest na swój sposób cudowny. Moje pierwsze odczucia, to że żel łatwo się pieni, dokładnie zmywa makijaż i wszelkie niedoskonałości. Zapach nie jest tak bardzo intensywny, jak się tego spodziewałam. Sam wygląd skóry po kilkunastu użyciach jest o wiele lepszy, jakby poprawił się trochę jej stan. Dzięki pompce mogę łatwo dozować sobie produkt. Nie umiem określić, tego czy zmniejszyła się ilość wyprysków i niedoskonałości. Najważniejsze, jest to że nie wysuszył skóry. Nie miałam problemów z aplikacją, jest totalnie przyjemny w użyciu.

Z pewnością chciałabym powrócić do tego kosmetyku.

Bardzo dobrze oczyszczający żel

Bardzo dobry żel oczyszczający, daje efekt glow i zmniejsza ilość zaskórników. Jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość, żeby umyć cała twarz. Jedynym minusem jest to, że po czasie może trochę wysuszać i dawać uczucie ściągnięcia skóry.

Żel z witaminą C

Żel jest w butelce z praktyczną pompką. Ma płynną konsystencję, dobrze się rozprowadza, lekko się pieni i ma ziołowy zapach - dla mnie przyjemny, ale wrażliwcom może przeszkadzać. Jest bardzo wydajny.
Po umyciu skóra jest bardzo dobrze oczyszczona i rozświetlona. Żel łagodzi stany zapalne, ale niestety pozostawia uczucie ściągniętej i wysuszonej skóry, która od razu domaga się nawilżenia. Z tego powodu muszę go wykluczyć z mojej pielęgnacji.

Absolutny faworyt!

Używam tego żelu już od prawie 4 miesięcy i jestem bardzo zadowolona! Bardzo pomógł mi z przebarwieniami i trądzikiem (nawet ze zmarszczkami!) Myślę, że będzie gościł na mojej półce jeszcze wiele lat! Serdecznie polecam :)

Fajny żel

Żel do mycia twarzy z witaminą C kupiłam niedawno. Jestem bardzo zadowolona. Delikatnie oczyszcza twarz, nie wysusza skóry. Dodatkowo niweluje przebarwienia! W składzie jest rokitnik, który sam w sobie ma dużo witaminy C. Produkt z pompką, co jest na plus, dlatego że łatwo jest wydobyć zawartość. Super produkt!

Polecajka

Ten żel to moje odkrycie! produkt jest bardzo wydajny, ładnie oczyszcza skórę, dając efekt rozświetlenia. Bardzo ładnie wyrównuje koloryt skóry, po użyciu skóra jest nawilżona i lekko napięta. Zapach jest intensywny i nie każdemu przypadnie do gusty, jednak mi nie przeszkadza. Jestem zadowolona z zakupu tego produktu.

Mój ulubieniec ostatnich miesięcy!

Produkty do pielęgnacji skóry twarzy Natura Siberica z tej serii sprawdzają się u mnie rewelacyjnie. Oczyszczający żel do mycia twarzy z kwasami i witaminą C jest jednym z moich ulubieńców!

Żel ma dość rzadką konsystencję, aczkolwiek bardzo dobrze się pieni. Po użyciu skóra jest dogłębnie oczyszczona, odświeżona i nie ściągnięta - a wręcz przeciwnie - nawilżona i ukojona. Jeżeli chodzi o zapach produktu, to muszę przyznać, że jest on bardzo specyficzny, niemniej jednak liczy się działanie - a ten żel działa na moją cerę rewelacyjnie. Naturalny skład, wysoka zawartość witaminy C oraz kwasy AHA sprawiły, że po ok. 3 tygodniach od rozpoczęcia stosowania kondycja skóry wyraźnie się poprawiła - koloryt został wyrównany, zniknął również problem nawracających niedoskonałości.

Żelu używam już od dobrych sześciu miesięcy i jak na razie nie zamierzam szukać mu następcy. Duży plus za wydajność, wygodne opakowanie z pompką oraz całkiem przystępną cenę!

Polecam, naprawdę warto wypróbować - zwłaszcza jeżeli jesteście posiadaczkami cery problematycznej, skłonnej do powstawania niedoskonałości.

Bardzo dobry żel

Żel do mycia twarzy z witaminą C - SUPER! Bardzo fajnie oczyszcza, lekki, przyjemny zapach, fajnie oczyszcza i nawilża skórę. Nie wyskakują żadne nieprzyjaciele (pryszcze). Najleszy żel jaki miałam. i cenowo dobry, i wydajny .